پاسپورت داخل آبهای ترکیه

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
behnam.0935

پاسپورت داخل آبهای ترکیه

پست توسط behnam.0935 » سه شنبه 7 مهر 1394, 9:59 am

با توجه به بررسی هایی که کردم فاصله دریایی ترکیه ازمیر تا جزایر یونان حدود 12 کیلومتره. میخوام در مرحله اول از رودخانه ترکیه یونان عبور کنم اگه نشد مسیر دردیایی ازمیر جزایر یونان رو طی کنم. مثال میزنم اگه با قایق بادی تنهایی و یا با 1 نفر دیگه از طریق دریا خودم به جزایر یونان برسونم و اگر پلیس ترکیه بهم گیر داد با نشون دادن پاسپورت ایرانی میتونم خودم رو از شر پلیس در داخل آب ترکیه نجات بدم؟ ببینین فرض کنین من با قایق به سمت جزایر یونان در حرکتم اما در آبهای ترکیه ام و هنوز به آبهای یونان نرسیده ام و پلیس ترکیه از راه میرسه و بهش پاسپورت ایرانی و قانونی ام رو نشون میدم و اگه گفت حتما داری میری بسمت یونان بهش میگم فعلا که در آبهای ترکیه ام و ویزای ترکیه دارم و دوست دارم دریا رو بگردم. حالا پللیس ترکیه بیاد و ثابت کن که من مسافر قاچاقم. بعدش اگه پلیس ترکیه رفت وقتی به آبهای یونان رسیدم پاسپورتم رو میندازم داخل آب و به سمت جزایر یونان میرم که بقیه اش 50-50 میشه و باید از دید پلیس یونان در امان باشم. لاااقل تا نقطه صفر مرزی که با پاسپورتم میتونم برم. نظرتون چیه؟

Mojahed

Re: پاسپورت داخل آبهای ترکیه

پست توسط Mojahed » سه شنبه 7 مهر 1394, 10:52 am

پلیس ترکیه تا حالا شاهد بیشتر از 1 میلیون پناهجو بوده که از این مسیر با قایق عبور کردن و شما رو هم پناهجو میبینه. پلیس ترکیه نه زبان فارسی میدونه نه پاسپورت ویزا حالیش میشه میبرت داخل شهر وبه ارگان مربوطه تحویلت میده اونجا بعد ثابت کن که پناهجو نیستی واونجا برا تفریح اومدی.
moj4hed@gmail.com

نمایه کاربر
discoveryy

پست توسط discoveryy » سه شنبه 7 مهر 1394, 11:20 am

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
نه جون من همونجاباپلیس ترکیه بزن کناریه چایی هم تودل طبیعت بزن بربدن!بعدشم بوس بوس خداحافظی کن باهاشون وبهشون هم قول بده رسیدی مقصدنامه واسشون میفرستی!
شمابااین افکارت خدایی ناکرده یه وقت درنشی بری جایی بلاملایی سرخودت دربیاری خونواده بیچاره روگرفتارکنی خلاصه ازماگفتن بود

نمایه کاربر
discoveryy

پست توسط discoveryy » سه شنبه 7 مهر 1394, 11:41 am

من قبلا پستات روخوندم بهترین گزینه برای شمااینه که بری ترکیه ودرخواست پناهندگی بدی یاچندتادم اینکاره پیداکنی وبه روش های اصولی قاچاقی چندتاکشورروردکنی قیداین روش های خیالی وماتریکسی هم بزنی!

deutschland

پست توسط deutschland » سه شنبه 7 مهر 1394, 2:00 pm

سلام دوستان اطلاعاتی در مورد مرز خاکی ترکیه و یونان لازم دارم میخام بدونم الان از اونجا به تنهایی میشه رد شد؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 239 مهمان