یکی جواب بده. الان یونانم

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
behnam.0935

یکی جواب بده. الان یونانم

پست توسط behnam.0935 » چهار شنبه 22 مهر 1394, 9:48 am

از این همه آدم یکی نیست یه راهکاری بده؟ من الان یونانم پس اندازم تموم شده و پولی ندارم برم سمت آلمان. هرچی پس انداز داشتم خرج کردم و پولی نمونده از ایران برام بفرستن. بنظرتون چیکار کنم که بتونم یه پولی بدست بیارم و هم بتونم از یونان خارج بشم و برم سمت آلمان؟ لطفا نظر بدین

نمایه کاربر
Swastika

Re: یکی جواب بده. الان یونانم

پست توسط Swastika » پنج شنبه 23 مهر 1394, 5:01 pm

behnam.0935 نوشته شده:از این همه آدم یکی نیست یه راهکاری بده؟ من الان یونانم پس اندازم تموم شده و پولی ندارم برم سمت آلمان. هرچی پس انداز داشتم خرج کردم و پولی نمونده از ایران برام بفرستن. بنظرتون چیکار کنم که بتونم یه پولی بدست بیارم و هم بتونم از یونان خارج بشم و برم سمت آلمان؟ لطفا نظر بدین

مگه نمیشه از یونان قاطی سوری ها زد به راه و رفت جلو؟من اینجوری شنیدم داستانش چیه؟

efshagare

پست توسط efshagare » جمعه 24 مهر 1394, 3:24 pm

behnam.0935 نوشته شده:از این همه آدم یکی نیست یه راهکاری بده؟ من الان یونانم پس اندازم تموم شده و پولی ندارم برم سمت آلمان. هرچی پس انداز داشتم خرج کردم و پولی نمونده از ایران برام بفرستن. بنظرتون چیکار کنم که بتونم یه پولی بدست بیارم و هم بتونم از یونان خارج بشم و برم سمت آلمان؟ لطفا نظر بدین
بگرد دنبال کار پیدا نکردی شبا تو مناطق خلوت کمین بگیر اگه توانشو داری خفت گیری کن اما حتما یه چیزی بکش سرت
ارتباط با من

ایمیل aliii.tanha@gmail.com

اسکایپ asemani1987

absolutvanili

پست توسط absolutvanili » چهار شنبه 29 مهر 1394, 12:21 am

رفته بودی دنبال الواطی و خانم بازی یا مهاجرت و پناهندگی؟ از ایران تا یونان تو فقط ترکیه رو رد کردی! چطور پولت تموم شد؟!؟! :ugeek:

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 114 مهمان