راهنمايي براي ورود به ايران با تراول داكيومنت امريكا

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Hadi.Usa

راهنمايي براي ورود به ايران با تراول داكيومنت امريكا

پست توسط Hadi.Usa » دو شنبه 10 اسفند 1394, 9:28 am

سلام خدمت همه عزيزان
من يك سال و ٣ ماه پيش قانوني وارد امريكا شدم و توانستم جواب قبولي پناهندگي و در نهايت تراول داكيومت امريكا را دريافت كنم ، حالا مساله مهمي تو ايران پيش آمده كه بايد بروم ايران ا، راهنمايهاي زيادي كردن اما همگي فقط شنيدهايشان را به من انتقال دادن ، كسي به واقع خودش تجربه نداشت ، ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
آيا نياز به ويزا دارم براي تركيه و اينكه دقيقاً چگونه وارد تركيه بشوم و خارج شده به سمت ايران ، سپاس فراوان

abtin

Re: راهنمايي براي ورود به ايران با تراول داكيومنت امريكا

پست توسط abtin » دو شنبه 10 اسفند 1394, 2:23 pm

اقا هادی ببخشید من جواب سوالتون را نمیدونم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن،وقت من یک سوال از شما دارم خودتون اقدام کردین برا گرفتن ویزا امریکا یا ازاژانسها ،بعد برا گرفتن پناهندگی امریکا سخت گیری زیاد میکنن احتیاج به وکیل هست یا خیر.?

Hadi.Usa

پست توسط Hadi.Usa » سه شنبه 11 اسفند 1394, 9:13 am

abtin نوشته شده:اقا هادی ببخشید من جواب سوالتون را نمیدونم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن،وقت من یک سوال از شما دارم خودتون اقدام کردین برا گرفتن ویزا امریکا یا ازاژانسها ،بعد برا گرفتن پناهندگی امریکا سخت گیری زیاد میکنن احتیاج به وکیل هست یا خیر.?
مرسي ابتين جان ، راستش هم آژانس هم خودم ، آژانس راهنمايي كرد و كل مداركم از قبيل پرينت خيلي خوب حساب بانكي ، سپرده ، سند و ... هم همگي حقيقي و اصل بود ، راستش حتماً وكيل بگيري خيلي بهتره و سريع تر انجام ميشه ، فقط از جنوب كاليفرنيا ( خصوصاً لس آنجلس اصلاً اقدام نكنيد كه ٣ سال به بالا بايد تو نوبت باشين.

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

پست توسط MehrdadCrazy » چهار شنبه 12 اسفند 1394, 8:18 am

ایمیل بزن جوابتو بدم
mehrdad.moradian1987@gmail.com

Iran2019

پست توسط Iran2019 » جمعه 7 تیر 1398, 9:24 am

سلام
من تراول داكيومنت از انگليس دارم كه ويزاي تركيه هم در آن ثبت شده و براي سفر به تركيه مشكلي ندارم ولي مسيله اي برام در ايران پيش آمده كه بايد حتما برم ايران با تمام ريسكي كه وجود داره
دوستاني پيشنهاد دادن كه با تراول داكيومنت برو إستانبول و يك شب در هتل بمون و فرداش با پاسپورت ايراني برو ايران و بعد با همون پاسپورت ايراني برگرد إستانبول و يك شب در هتل بمون و دوباره با تراول داكيومنت برگرد انگليس
حالا مشكل من اين هست كه آيا من ميتونم با پاسپورت ايراني كه هيچ مهر ورود به تركيه در اون ثبت نشده خروج كنم و به ايران برم؟ لطفا اگر اطلاع داريد به من جواب بدين ممنون

elder

پست توسط elder » جمعه 14 تیر 1398, 3:35 am

سلام
باید مهر ورود/خروج به ترکیه رو تو پاسپورت ایرانیتون بزنید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 239 مهمان