من و mohsen74 داریم 2 خرداد میریم ترکیه بعدشم یونان

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
metallica

من و mohsen74 داریم 2 خرداد میریم ترکیه بعدشم یونان

پست توسط metallica » چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395, 5:52 pm

دوستان من و mohsen74 واسه 2 خرداد با هم عازم ترکیه میشیم و بعدشم میریم ادیرن . میخوایم از مرز ادیرن و یونان و غیره هم عکس و فیلم بگیریم و در صورتیکه برگشتیم به ایران یا تونستیم به امید اهورا مزدا از مرز رد بشیم, ویدیوها رو توی اینستاگراممون و همچنین همین سایت میزاریم.
ما مثل کمال نامرد نیستیم و میخوایم حتما شما رو در جریان وضعیت مرزها بزاریم اونم با مستندات عالی.فقط ازتون میخوایم واسمون دعا کنین.

داش محسن لطفا تلگرام و شماره تلفنتو تا وقتی رفتیم اونور به هیشکی نده چون اینجا پر از جاسوس و مچ گیره.فقط خودم و خودت میریم.کون لق این زندگی ;)

نمایه کاربر
mohsen74

Re: من و mohsen74 داریم 2 خرداد میریم ترکیه بعدشم یونان

پست توسط mohsen74 » چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395, 6:21 pm

دهن کمال لاشی سرویس، حداقل واسه اینکه ابرومون نره باید بریم و بعد برگردیم بگیم حال نکردیم و میمونیم
ولی امیدوارم که بتونیم اونجا یه راهی رو پیدا کنیم که بریم، :idea:
چی میشه، امیدوارم بعد رفتن یه جوری پاگیر بشم که تا صد سال سیاه به مرز پرگهر برنگردم،
خدا از اونایی که باعث شدن اینقد از کشورم بدم بیاد نگذره.
If one awakens in men the idea of freedom then the free men will incessantly go on to free themselves; if on the contrary, one only educates them, then they will at all times accommodate themselves to circumstance in the most highly educated and elegant manner and degenerate into subservient cringing souls
Max Stirner
#من رسما از فروم جدا شدم و اگر روزی با این اکانت یا اکانت های مشابه کسی پستی داد مطمئنا من نیستم!

hamedsooshiyant

پست توسط hamedsooshiyant » چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395, 8:22 pm

درود بر شما برادران امیدوارم عیسی مسیح همه راه پشت پناهتون باشه .
تشکر که مارو هم در جریان میزارید. متالیکا عزیز شما به من پیام میدی بعد کلن یوزرتو پاک میکنی؟ تو تلگرام؟

metallica

پست توسط metallica » چهار شنبه 29 اردیبهشت 1395, 10:06 pm

hamedsooshiyant نوشته شده:درود بر شما برادران امیدوارم عیسی مسیح همه راه پشت پناهتون باشه .
تشکر که مارو هم در جریان میزارید. متالیکا عزیز شما به من پیام میدی بعد کلن یوزرتو پاک میکنی؟ تو تلگرام؟
راستش از اون مرتیکه شارلاتانه دروغ پردازی که عکس پروفایل تلگرامتو مزین کرده بودی بهش زیاد خوشم نیومد و همونجا قبل از اینکه حتی یک کلمه باهات مکالمه کنم, بلاکت کردم.
شما برو مستند ancient alliens را ببین که اونجا با مستندات علمی ثابت میکنن که موجودات فرازمینی ما انسانها و حیوانات را از کرات خیلی دور به سیاره زمین آوردن و مثلا اهرام ثلاثه مصر هم کار اونا بوده و بشر نمیتونسته انجام بده........بعدش بیا اعتقاداتو بر پایه مستندات علمی شکل بده.

ahwaz_boy

پست توسط ahwaz_boy » پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395, 6:57 am

نمیخوام فاز منفی بدم اما یجا ازتون خوندم دو سه میلیون...
با این پول تا یونان هم نمیشه رفت...

metallica

پست توسط metallica » پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395, 7:59 am

ahwaz_boy نوشته شده:نمیخوام فاز منفی بدم اما یجا ازتون خوندم دو سه میلیون...
با این پول تا یونان هم نمیشه رفت...
راستش منم یا یکی دو نفر آدم کله گنده توی این فروم مشورت کردم و بهم گفتن و قسم خوردن که تنها راه عبور از مرز ترکیه اینه که با قاچاقبرا بریم و اون قرمصاقا هم اقلا واسه هر مرزی که آدمو عبور بدن کم کم 1000 دلار میگیرن.تازه اگه بخوایم تخفیف دانشجوی هم بگیریم ازشون بازم با ماچ و بوسه حداقلش 500 دلار باید بزاریم کف دستشون.
قاچاقبرها هم روتین کارشون اینه که میان لب مرزای کشورای اروپایی و پیشنهادات مختلفی واسه عبور دادن به آدم میدن و قیمتاشونم متفاوته! ولی خب من و محسن به قول شما با 2-3 میلیون تا اونور ترکیه هم نمیتونی بریم و این یه واقعیته ولی خب محسن گیر داده به رفتن و تهدید کرده که اگر من نیام خودش میره.

ما فوق بالاش با این 2-3 تومن بتونیم تا مرز ادیرن بریم و یهو بربخوریم به مامورای مرزی ترکیه و بشیم آش نخورده و دهن سوخته......حتما نیاز به راه بلد داریم که بیاد ما را از روستاهای دور و اطراف مرز یونان برسونه اونور که اونم اقلا 1000 دلار میگیره.

irani023

پست توسط irani023 » شنبه 1 خرداد 1395, 2:21 pm

حتما برین پول هم نمیخواد دل میخواد که بخواد بره دل ...
هر کی هم گفت نمیشه دلشو نداره
منم بزودی راهی ام

metallica

پست توسط metallica » شنبه 1 خرداد 1395, 6:19 pm

irani023 نوشته شده:حتما برین پول هم نمیخواد دل میخواد که بخواد بره دل ...
منم بزودی راهی ام
گه میخوای بیا با هم بریم.البته این محسن 50-50 کارش.میگه توی شهرشون یکی دو موقعیت شغلی داره ولی خب خود من 100% قراره راه بیفتم.
ولی اینم در نظر بگیر که مرزای یونان و مقدونیه و کل بالکان الان بستس طبق اطلاعات موثق و ما هاست که پناهنده ها پشت مرز موندن....پس دو راه میمونه.یکیش اینه که با قاچاقبر و راه بلد اعتماد بکنیم که نه پولشو داریم نه اعتمادشو.و راه دیگه اینکه از کمپهای لب مرز یونان و مقدونیه فراری بشیم و یه جوری خودمونو به اون سمت مرز برسونیم.

irani023

پست توسط irani023 » شنبه 1 خرداد 1395, 6:27 pm

metallica نوشته شده:
منم بزودی راهی ام
گه میخوای بیا با هم بریم.البته این محسن 50-50 کارش.میگه توی شهرشون یکی دو موقعیت شغلی داره ولی خب خود من 100% قراره راه بیفتم.
ولی اینم در نظر بگیر که مرزای یونان و مقدونیه و کل بالکان الان بستس طبق اطلاعات موثق و ما هاست که پناهنده ها پشت مرز موندن....پس دو راه میمونه.یکیش اینه که با قاچاقبر و راه بلد اعتماد بکنیم که نه پولشو داریم نه اعتمادشو.و راه دیگه اینکه از کمپهای لب مرز یونان و مقدونیه فراری بشیم و یه جوری خودمونو به اون سمت مرز برسونیم.
من فردا راه میفتم برا تهران بعد برم ارومیه تو کجایی
خواستی پیام بده تلگرام irani023@

metallica

پست توسط metallica » شنبه 1 خرداد 1395, 9:43 pm

irani023 نوشته شده:
metallica نوشته شده:
منم بزودی راهی ام
سفر بی خطر هموطن عزیز.....فقط قربونت برم هر موقع رسیدی یه شماره های چیزی از خودت بهمون بده تا لحظه به لحظه با اخباری که از ترکیه میفرستی ما رو در جریان وضعیت اونجا قرار بدی.
اگه رفتی مرز ادیرن و سر و گوشی آب دادی اونجا حتما ما رو در جریان بزار.حداقل 10 نفر توی این انجمن هستن که میخوان بیان اونجا ولی هی مثل من و محسن امروز و فردا میکنن و هنوز اطمینان کامل به مسیر ندارن.
شما اگه کارت موفقیت آمیز بود ما هم حتما بهت میپیوندیم اونجا.....خدا پشت و پناهت باشه.فقط نترس و جلو برو.

نمایه کاربر
mohsen74

پست توسط mohsen74 » یک شنبه 2 خرداد 1395, 8:01 am

metallica نوشته شده:
irani023 نوشته شده:
metallica نوشته شده:
منم بزودی راهی ام
سفر بی خطر هموطن عزیز.....فقط قربونت برم هر موقع رسیدی یه شماره های چیزی از خودت بهمون بده تا لحظه به لحظه با اخباری که از ترکیه میفرستی ما رو در جریان وضعیت اونجا قرار بدی.
اگه رفتی مرز ادیرن و سر و گوشی آب دادی اونجا حتما ما رو در جریان بزار.حداقل 10 نفر توی این انجمن هستن که میخوان بیان اونجا ولی هی مثل من و محسن امروز و فردا میکنن و هنوز اطمینان کامل به مسیر ندارن.
شما اگه کارت موفقیت آمیز بود ما هم حتما بهت میپیوندیم اونجا.....خدا پشت و پناهت باشه.فقط نترس و جلو برو.
امیدوارم موفق باشی عزیزم، حتما به بقیه هم بگو داستان سفرتو
If one awakens in men the idea of freedom then the free men will incessantly go on to free themselves; if on the contrary, one only educates them, then they will at all times accommodate themselves to circumstance in the most highly educated and elegant manner and degenerate into subservient cringing souls
Max Stirner
#من رسما از فروم جدا شدم و اگر روزی با این اکانت یا اکانت های مشابه کسی پستی داد مطمئنا من نیستم!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 234 مهمان