متاسفانه کسی جواب نمیده.

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
hesamtmj

متاسفانه کسی جواب نمیده.

پست توسط hesamtmj » پنج شنبه 27 خرداد 1395, 2:42 pm

سلام.
1 سالی بود دنبال کننده ی بحث این فروم بودم
البته به عنوان مهمان بلاخره تصمیم من برای رفتن قطعی شده بود و عضو شدم و سوالم رو پرسیدم متاسفانه کسی جواب گو نبود . به هر حال من تصمیم ام مسمم بود و هست با اینکه راهنمایی نکردین اما با تحقیق خیلی چیزا دستم اومد ایشالله پس از مدتی میرم اما یه سوال هنوز ذهنمو مشغول کرده که کسی اینجا جواب نمیده.
من میخوام ترکیه پناهنده شم تنها نیز میرم منتها آیا اگر بلیط مستقیم آنکارا بگیرم چون سنم کمه و همراهی نیس پیشم بهم گیر میدن؟

ParhamClash

Re: متاسفانه کسی جواب نمیده.

پست توسط ParhamClash » پنج شنبه 27 خرداد 1395, 2:45 pm

hesamtmj نوشته شده:سلام.
البته به عنوان مهمان بلاخره تصمیم من برای رفتن قطعی شده بود و عضو شدم و سوالم رو پرسیدم متاسفانه کسی جواب گو نبود . به هر حال من تصمیم ام مسمم بود و هست با اینکه راهنمایی نکردین اما با تحقیق خیلی چیزا دستم اومد ایشالله پس از مدتی میرم اما یه سوال هنوز ذهنمو مشغول کرده که کسی اینجا جواب نمیده.
من میخوام ترکیه پناهنده شم تنها نیز میرم منتها آیا اگر بلیط مستقیم آنکارا بگیرم چون سنم کمه و همراهی نیس پیشم بهم گیر میدن؟
داش منم دارم میرم ترکیه بهم تلگرامتو بده با هم بچتیم.البته توی پیغام خصوصی :twisted:

aban3

پست توسط aban3 » پنج شنبه 27 خرداد 1395, 6:08 pm

ترکیه پناهده نشی که عمرت بر فناست
چند سال علاف و سرگردان میشوی تا یک کشور دیگر درخواست شما را بپذیرد و سازمان ملل به شما خبر بدهد معمولا هم جواب منفی است
پناهندگی فقط در آلمان یا انگلیس یا سوئد
بی گدار به آب نزنید و اثر انگشت ندهید و الکی سیاسی کاری نکنید که گرفتار میشوید
اگر 5 تا 6 میلیون داری از مسیر روسیه بیا برویم

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » جمعه 28 خرداد 1395, 10:55 am

aban3 نوشته شده:ترکیه پناهده نشی که عمرت بر فناست
چند سال علاف و سرگردان میشوی تا یک کشور دیگر درخواست شما را بپذیرد و سازمان ملل به شما خبر بدهد معمولا هم جواب منفی است
پناهندگی فقط در آلمان یا انگلیس یا سوئد
بی گدار به آب نزنید و اثر انگشت ندهید و الکی سیاسی کاری نکنید که گرفتار میشوید
اگر 5 تا 6 میلیون داری از مسیر روسیه بیا برویم
Dustam mn pol tahsilamo ndrm :/ baad 6 7 milion az kojam biarm

hesamtmj

پست توسط hesamtmj » جمعه 28 خرداد 1395, 10:56 am

ParhamClash نوشته شده:
hesamtmj نوشته شده:سلام.
داش منم دارم میرم ترکیه بهم تلگرامتو بده با هم بچتیم.البته توی پیغام خصوصی :twisted:
Telegram.me/hesamtmj

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 115 مهمان