همسفر

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
farshad-cobhc

همسفر

پست توسط farshad-cobhc » چهار شنبه 30 تیر 1395, 8:14 am

سلام دوستان
يه مشكلي واسم پيش اومده بود كه باعث شد رفتنم يكم با تاخير انجام شه
كه البته شايد يه حكمتي توش بوده
من ٢هفته ديگه تو تركيه با يه آدم پرون قرار دارم كه شرايط كارش بد نيست
بهم گفته با ٣٠٠٠ يورو زميني ميبره المان و ٥ يا ٦ روزم بيشتر تو راه نيستيم ، پولم يا تو صرافي ميزاريم يا ميديم دست يه آشنا يا فاميل توي تركيه و وقتي رسيديم مقصد پولو آزاد ميكنيم و هيچ پولي قبل از رسيدن بهش نميديم
اگه كسي مثل من قصد رفتن داره و اين شرايط به نظرش عقلاني مياد يه مسيج بده تا شايد بتونيم با هم همسفر بشيم .
فقط خواهش ميكنم كسايي كه واقعا ميخوان برن مسيج بدن

ahwaz_boy

Re: همسفر

پست توسط ahwaz_boy » چهار شنبه 30 تیر 1395, 12:07 pm

سلام اقا فرشاد

خوشحالم بعد مدتها پیام دادین،چند بار هم تو واتس اپ بهتون پیام دادم نمیدونم شماره همراهتون رو عوض کردین...

قاچاقبر رو از کجا و کی بهتون معرفی کرد؟راستش من چند تا دوست و فامیل تو کمپهای المان دارم که قول مساعد بهم دادن که یه قاچاقبر خوب و اینکاره رو تو این چند هفته بهم معرفی کنن(البته هیچوقت هیچ چیزی قطعی نیست) 

ممکنه شماره همراه تون رو توی خصوصی بهم بدین یا حتی ای دی تلگرام تون 

که اونجا در ارتباط باشیم.

kiani

پست توسط kiani » چهار شنبه 30 تیر 1395, 12:18 pm

farshad-cobhc نوشته شده:سلام دوستان يه مشكلي واسم پيش اومده بود كه باعث شد رفتنم يكم با تاخير انجام شه كه البته شايد يه حكمتي توش بوده من ٢هفته ديگه تو تركيه با يه آدم پرون قرار دارم كه شرايط كارش بد نيست بهم گفته با ٣٠٠٠ يورو زميني ميبره المان و ٥ يا ٦ روزم بيشتر تو راه نيستيم ، پولم يا تو صرافي ميزاريم يا ميديم دست يه آشنا يا فاميل توي تركيه و وقتي رسيديم مقصد پولو آزاد ميكنيم و هيچ پولي قبل از رسيدن بهش نميديم اگه كسي مثل من قصد رفتن داره و اين شرايط به نظرش عقلاني مياد يه مسيج بده تا شايد بتونيم با هم همسفر بشيم . فقط خواهش ميكنم كسايي كه واقعا ميخوان برن مسيج بدن

دوست عزیز خیلی مراقب باشید، با 3000 یورو اون هم با شرایط فعلی که مرزها کاملا بسته است، کسی رو تا آلمان نمی برن.

حتماً با آدم پرون کار کنید که قبلاً کسی از فامیل یا آشناهاتون رو برده باشه. توی ترکیه 99 درصد کسانی که ادعا می کنن قاچاق بر هستن، کلاهبردارن.

ضمناً جدیداً صرافی ها هم کلاهبردار شدن. مراقب باشید.

farshad-cobhc

پست توسط farshad-cobhc » چهار شنبه 30 تیر 1395, 4:23 pm

kiani نوشته شده:

farshad-cobhc نوشته شده:سلام دوستان يه مشكلي واسم پيش اومده بود كه باعث شد رفتنم يكم با تاخير انجام شه كه البته شايد يه حكمتي توش بوده من ٢هفته ديگه تو تركيه با يه آدم پرون قرار دارم كه شرايط كارش بد نيست بهم گفته با ٣٠٠٠ يورو زميني ميبره المان و ٥ يا ٦ روزم بيشتر تو راه نيستيم ، پولم يا تو صرافي ميزاريم يا ميديم دست يه آشنا يا فاميل توي تركيه و وقتي رسيديم مقصد پولو آزاد ميكنيم و هيچ پولي قبل از رسيدن بهش نميديم اگه كسي مثل من قصد رفتن داره و اين شرايط به نظرش عقلاني مياد يه مسيج بده تا شايد بتونيم با هم همسفر بشيم . فقط خواهش ميكنم كسايي كه واقعا ميخوان برن مسيج بدن

دوست عزیز خیلی مراقب باشید، با 3000 یورو اون هم با شرایط فعلی که مرزها کاملا بسته است، کسی رو تا آلمان نمی برن.

حتماً با آدم پرون کار کنید که قبلاً کسی از فامیل یا آشناهاتون رو برده باشه. توی ترکیه 99 درصد کسانی که ادعا می کنن قاچاق بر هستن، کلاهبردارن.

ضمناً جدیداً صرافی ها هم کلاهبردار شدن. مراقب باشید.

سلام
دوست عزيز قيمتي كه اول گفت ٤٠٠٠ تا بود و من كلي باهاش صحبت كردم و كلي چونه زدم تا راضي شد به ٣٠٠٠ تا
درسته حق با شماس خيلي از صرافيا با قاچاقبرا دستشون تو يه كاسس ولي خوبيه اين طرف اينه كه ميگه هر صرافي كه خواستيد پولو بخوابونين
اين موضوع رو نبايد فراموش كنيم كه ما ميخوايم قاچاق بريمو تو كاره قاچاقم هيچ تضميني نيست و فقط ميتونيم بين بد و بدتر يكيو انتخاب كنيم
در كل به نظر من اين شرايطي كه گفته يكمي قابل قبول تره و عقلاني تر

Black

پست توسط Black » چهار شنبه 30 تیر 1395, 9:56 pm

قیمت ها بالا رفته الان تقریبا 5 هزار یورو  میگیرن تا المان 

farshad-cobhc

پست توسط farshad-cobhc » پنج شنبه 31 تیر 1395, 4:02 am

Black نوشته شده:

قیمت ها بالا رفته الان تقریبا 5 هزار یورو  میگیرن تا المان 

داداش با ٥٠٠٠ تا ٥٥٠٠ تا هوايي ميبرن
زميني همون ٤٠٠٠ تاس كه حالا من به ٣٠٠٠ تا راضيش كردم

farshad-cobhc

پست توسط farshad-cobhc » پنج شنبه 31 تیر 1395, 2:02 pm

ahwaz_boy نوشته شده:

سلام اقا فرشاد

خوشحالم بعد مدتها پیام دادین،چند بار هم تو واتس اپ بهتون پیام دادم نمیدونم شماره همراهتون رو عوض کردین...

قاچاقبر رو از کجا و کی بهتون معرفی کرد؟راستش من چند تا دوست و فامیل تو کمپهای المان دارم که قول مساعد بهم دادن که یه قاچاقبر خوب و اینکاره رو تو این چند هفته بهم معرفی کنن(البته هیچوقت هیچ چیزی قطعی نیست) 

ممکنه شماره همراه تون رو توی خصوصی بهم بدین یا حتی ای دی تلگرام تون 

که اونجا در ارتباط باشیم.

سلام داداش
فرستادم

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » پنج شنبه 31 تیر 1395, 8:04 pm

دوستان بازم تاکید می کنم راه قاچاق خیلی حواستون باشه و دیگه مثه چندسال پیش نیست و 90%کسایی که همچین ادعایی دارن دروغ گون و گیر اوردن اون 10%هم خیلی خیلی سخته. یهو قاچاقبر وسط راه دبه می کنه و گرگوان می گیره میگه یا پول ازاد کنین یا همین جا زندانی می کنیم شمارو. مجبورین اونموقعه پول تو صرافی رو ازاد کنین اگه پول دارین هوایی برین بهتره و البته اخر کار پول بدین به هر حال شیش دونگ حواستون باشه که اشتباه نکنین و کلاه سرتون نره

m.j.e

پست توسط m.j.e » سه شنبه 5 مرداد 1395, 4:48 am

سلام من یک ماه دیگه میخام بیام ترکیه , اگه با این قاچاقبر تونستین رد شین و آدم درستی بود لطفا به منم پیام بدین و معرفیشون کنید .

Mje.shadowfall@gmail.com

ممنونl

amir bayan

پست توسط amir bayan » دو شنبه 11 مرداد 1395, 10:32 pm

سلام دوستان من تازه عضو شدم و 6 ماهه دارم تحقیق میکنم 

اطلاعاتم بد نیست یه راه پیدا کردم دارم روش کار میکنم

shahabct

پست توسط shahabct » پنج شنبه 14 مرداد 1395, 3:35 pm

سلام من ميخوام برم انگليس يكي از دوستانم تازه از تركيه بلغارستان رسوندنش اتريش كسي با من مياد؟

bookone

پست توسط bookone » پنج شنبه 14 مرداد 1395, 6:45 pm

سلام 

من هستم برنامت چیه ؟ 

الان کجایی؟

shahabct

پست توسط shahabct » پنج شنبه 14 مرداد 1395, 8:42 pm

بهت ايميل زدم بخون

مهرداد73

پست توسط مهرداد73 » دو شنبه 25 مرداد 1395, 4:03 pm

سلام

ایمیل یا شماره قاچاقبرتون رو میدین به من لطفا. 

راستی حرکت کردین یا نه؟ من کاملا آماده رفتن هستم 

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 115 مهمان