دختری هستم 22 ساله میخوام قاچاقی برم المان

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Miss_negarr

دختری هستم 22 ساله میخوام قاچاقی برم المان

پست توسط Miss_negarr » پنج شنبه 11 شهریور 1395, 8:53 pm

سلام تازه با این سایت اشنا شدم
به دلایلی میخوام تنهایی به المان برم از راه قاچاقی ،هزینه رفتنم حدودا چقدر میشه؟ ادم مطمن پیدا میشه ؟

alireza_2007

Re: دختری هستم 22 ساله میخوام قاچاقی برم المان

پست توسط alireza_2007 » جمعه 12 شهریور 1395, 12:45 pm

درود. دوست عزیز راه قاچاق اول اینکه مناسب خانمها نیست و هزار دردسر داره برای آقایون! خانهما جای خود دارن. اول اگه می تونی برو دنبال ویزا که اگه نتونستی بگیری قاچاقی بری. قاچاقی هم حواست باشی هوایی از ترکیه بخوای بری اروپا احتمال گیر افتادنش زیاده که تازگیا میرن قاچاقی یونان با 1800یورو زمینی نه راه دریایی و بعد از اونجا از 3هزار یورو تا 7هزار یورو بستگی به توان مسافر داره هوایی رد می کنن

mansorabadi

پست توسط mansorabadi » یک شنبه 14 شهریور 1395, 7:42 am

Miss_negarr نوشته شده:سلام تازه با این سایت اشنا شدم
به دلایلی میخوام تنهایی به المان برم از راه قاچاقی ،هزینه رفتنم حدودا چقدر میشه؟ ادم مطمن پیدا میشه ؟
به هیچ وجه و به هیچ قیمتی آلمان نیاین.کمپهای اینجا از شدت آوراه های جدید در حال منفجر شدنه.حتی دولت به مردم گفته که اگه خونه دارن در اختیار پناهجوها بزارن.
جو ضد پناهنده و مهاجر هم اینجا بیداد میکنه....اگر دختر تنهایی هم هستین که دیگه واویلا.مطمئن باشین در طول این سفر (که اصلا بخطر انداختن جان واش نمی ارزه) آسیب میبینین.
در آخر هم توی همون خونه پدری بمونین و بسوزین و بسازین...از اینجا اومدن خیلی بهتره.

توحید مهاجر

پست توسط توحید مهاجر » یک شنبه 19 شهریور 1396, 8:41 am

من از ۱۱ فروردین که از کشور زدم بیرون تا الان سرگردانم و. کوه تجربه شدم اولا به هر ایرانی اعتماد کنی کارت تمومه بیچاره میشی ریسک نکن تلگرام من هست تا راهنمایی کنم و فقط راهکار میگم خودت برو دنبالش
@TOHEZZ

senatorr

پست توسط senatorr » دو شنبه 27 شهریور 1396, 10:02 am

Miss_negarr نوشته شده:
پنج شنبه 11 شهریور 1395, 8:53 pm
سلام تازه با این سایت اشنا شدم
سلام خانم نگار
همونطور که دوستان فرمودن تو اینترنت هیچکس قابل اعتماد نیست
و قاچاقی رفتن هم برای مردهاش پر از خطره و بازی کردن با جون شما که خانم هستید جای خود دارید
گذشته از این ماجرا که فقط رفتن نیست شما باید یک کیس داشته باشید که همون کیس رو هم با هزارو یک بدبختی باید اثبات کنید توی مصاحبه
به نظر من اگه مشکلی ندارید فکر رفتن رو از سرتون بیرون کنید و اما اگه واقعا چاره ای جز رفتن ندارید
من پیشنهادی دارم براتون که فکر کنم مشکل رفتن شمارو حل کنه اگه دوست داشتید توی خصوصی پیام بدین من پیشنهادم رو بهتون میگم بعدش تصمیم با خودتون هستش که قبول کنید یا نه
تماس با من در تلگرام
12244196929+

kiani

پست توسط kiani » یک شنبه 16 مهر 1396, 10:15 am

توحید مهاجر نوشته شده:
یک شنبه 19 شهریور 1396, 8:41 am
من از ۱۱ فروردین که از کشور زدم بیرون تا الان سرگردانم و. کوه تجربه شدم اولا به هر ایرانی اعتماد کنی کارت تمومه بیچاره میشی ریسک نکن تلگرام من هست تا راهنمایی کنم و فقط راهکار میگم خودت برو دنبالش
@TOHEZZ

این شخص و دوستش مسعود شمیرانی کلاهبردار هستن. خیلی مراقب باشید ...

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 16 مهر 1396, 12:41 pm

رادر یا خواهر کیانی
متاسفانه ما ایرانی ها نه رقابت سالم را بلد هستیم و نه نقد سالم را
وقتی میبینیم یه نفری بازار کارش خوبه و هر روز هم اعتبارش سیر صعودی داره و توانایی رقابت با او را نداریم و یا اینکه توضیحات روشن کننده اش راه را به روی هرکسی که احیانا قصد کلاهبرداری داره ،، بسته است شروع به تخریب او میکنیم بدون اینکه برای گفته های خودمان دلیل و سندی منطقی ارایه بدیم.
در زمینه نقد هم اینجوری هستیم .وقتی عزیزی برای حل مشکل عزیزی دیگر اینجا راهکار ارایه میده برخورد ما در بدترین حالت اینه که میگیم حتما قصد کلاهبرداری داره و در بهترین حالت هم متاسفانه فقد بلدیم به راهکارش به اصطلاح گیر بدیم بدون اینکه خودمون یه راهکار بهتر ارایه بدیم
شما هم اگر مطمین هستید این دونفر کلاهبردار هستن لطفا دلیل و سندتون را ارایه بدین تا به هدفتون ( مراقب بودن دوستان) برسید.هرچند به نظر من هدفتون هرچه بوده از این پست نگرانی برای دوستان
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

reza.ahmadi

پست توسط reza.ahmadi » چهار شنبه 3 آبان 1396, 11:40 pm

سلام من دنبال همسفر خوب ميگردم با من بره كانادا رفتنش هم با منه اگه كسي هست برام ايميل بزنه وقت زيادي هم ندارم
reza.shery.4906@gmail.com

sasan4

پست توسط sasan4 » پنج شنبه 4 آبان 1396, 9:05 am

واسه کانادا من هستم
شرایط رو برام توضیح بدین
sasansasanian4@gmail.com

Barusch30

پست توسط Barusch30 » پنج شنبه 4 آبان 1396, 5:56 pm

Salam
man az alman hastam
ezdevaje suri b ye khanom az iran
50 hezar euro
Tazmini va ghanoni
bahramaghaei2015@yahoo.com

bahab

پست توسط bahab » پنج شنبه 2 آذر 1396, 8:38 pm

منم به نظرم قاچاقی برای خانم ها مناسب نیستش. سعید کنید از راه های قانونی اقدام کنید که پولتونم نخورن و براتون مشکلی پیش نیاد.

طراحی سایت

Mnaser

پست توسط Mnaser » دو شنبه 18 دی 1396, 12:17 am

من اوایل فروردین حرکت میکنم خواستی با من بیا

عسل من

پست توسط عسل من » جمعه 22 دی 1396, 1:34 pm

سلام خواهر من مقیم المانم دارم دربدر دنبال فرار ازینجا میگشتم که پیامتو دیدم
اینجا نیا بدبخت میشی من دارم فرار میکنمو دنبال راهیم برا همیشه از المان برم هرکسم بخواد بیاد میگم قسمتون میدم نیایبن اگه جونتونو روحتونو دوستدارین اینجا تبدیل میشین به زامبی تبدیل میشین به یه ادم افسرده بدبخت که همیشه چه کنم چه کنمشه اینجا هیچی نیست قبرستونه همه مردن همه مرده های متحرکن همه بدبختن و استرسی هیچکی اینجا خوشحال نیست همه داغونن

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

پست توسط MehrdadCrazy » سه شنبه 26 دی 1396, 12:01 am

Barusch30 نوشته شده:
پنج شنبه 4 آبان 1396, 5:56 pm
Salam
man az alman hastam
ezdevaje suri b ye khanom az iran
50 hezar euro
Tazmini va ghanoni
bahramaghaei2015@yahoo.com
عزیزم ترش نکنی... المان کیلو چنده بابا
اگه اینطوریه که تو قیمت میدی باید من بگم مهرداد هستم از لندن 100 هزار پوند که !!! بابا مشتی ارزون بده مشتری شن... چک های باباتو که مردم نباید پاس کنن.

nekooi

پست توسط nekooi » شنبه 7 بهمن 1396, 10:16 pm

سلام 00989355915353تلگرام یک بار تجربه راه ترکیه به سوئد رو از یونان دارم تمام عکسهام هست از کمپ و کشورها به علت مشکلات شخصی برگشتم باز میخوام برم واقعا قصد رفتن دارید کامنت بدید .

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان