درخواست راهنمایی فوری

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
avinekurdistan

درخواست راهنمایی فوری

پست توسط avinekurdistan » چهار شنبه 5 آبان 1395, 7:33 am

دوستان من دارم ویزای یونان میگیرم میخوایم خودم و خانومم و دخترم از طریق زمینی به یونان وارد بشیم از اونجا هم خودمونو برسونیم هلند چند ماه خونه برادرم بمونیم بعدش درخواست پناهندگی بدیم وبگیم که از ویزامون نتونستیم استفاده کنیم چون من بازداشت شدم بعد از اون قاچاقی از ایران خارج شدیم و قاچاقی خودمونو رسوندیم هلند ایا وقتی ما با ویزا زمینی وارد یونان میشیم مشخصات ما و تاریخ ورود ما به یونان تو سیستم ثبت میشه یا فقط مهر ورود به پاس میزنند و ایا هلند متوجه میشه که ما با ویزا وارد یونان شدیم و معمولا چه جوری مشخص میشه که ما از ویزامون استفاده کردیم یا نه ممنون میشم کامل راهنماییم کنید

alireza_2007

Re: درخواست راهنمایی فوری

پست توسط alireza_2007 » چهار شنبه 5 آبان 1395, 8:45 am

خخخخخ فازت خیلی سنگنینهLaughing این چیزا رو از کجا یاد گرفتی؟ فک کردی ویزای عراق می خوای بگیری و بری کربلا زیارت! کسی هم که بخواد ویزای یونان بگیره مستقیم از ایران میره یونان و بعدش بقیه مسیر میره و نیازی به زمنی رفتن نیست و اثر انگشتی که واسه ویزا دادین تو هر حوزه از شنگن برین قابل استعلام هست ولی فعلا قانون دوبلین برای یونان اجرا نمیشه و بر نمی گردونن یونان

avinekurdistan

پست توسط avinekurdistan » چهار شنبه 5 آبان 1395, 9:09 am

دوست عزیز متوجه سوال من نشدی ظاهرا ای کیوت خیلی بالاست من سوالم این بود که ایا هلند متوجه میشه من از ویزای یونان استفاده کرم یانه چون میخوام بعد از چندماه خودمونو معرفی کنیم حتی اگه هوایی هم بریم یونان هلند تشخیص میده یانه که ما از ویزا استفاده کردیم یا نه

kiani

پست توسط kiani » یک شنبه 9 آبان 1395, 4:20 pm

avinekurdistan نوشته شده:دوست عزیز متوجه سوال من نشدی ظاهرا ای کیوت خیلی بالاست من سوالم این بود که ایا هلند متوجه میشه من از ویزای یونان استفاده کرم یانه چون میخوام بعد از چندماه خودمونو معرفی کنیم حتی اگه هوایی هم بریم یونان هلند تشخیص میده یانه که ما از ویزا استفاده کردیم یا نه
دوست عزیز تمامی کشورهای عضو شینگن به اطلاعات یکدیگر دسترسی دارن. شما اگر با ویزای یونان بری اروپا و هر کشوری به جز یونان درخواست پناهندگی بدی، شما رو بر می گردونن یونان و مجبوری تو یونان درخواست پناهندگی بدی. اثر انگشت می گیرن و می فهمن.

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » سه شنبه 11 آبان 1395, 12:39 pm

avinekurdistan نوشته شده:دوست عزیز متوجه سوال من نشدی ظاهرا ای کیوت خیلی بالاست من سوالم این بود که ایا هلند متوجه میشه من از ویزای یونان استفاده کرم یانه چون میخوام بعد از چندماه خودمونو معرفی کنیم حتی اگه هوایی هم بریم یونان هلند تشخیص میده یانه که ما از ویزا استفاده کردیم یا نه
ای کیو هر جای شنگن بری متوجه میشن ویزا از کجا اومده و اولین ورودتون به کدوم حوزه شنگن بوده اگه بخوای هم دروغ بگین سریع می فهمن و ردی می گیری. با چشم باز برین نه اینکه تو باتلاق یونان گیر کنین

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 184 مهمان