برگشت به ايران

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Sajjadmm

برگشت به ايران

پست توسط Sajjadmm » پنج شنبه 2 دی 1395, 1:49 am

سلام من در سن ١٧ سالگي ب صورت قاچاق از ايران خارج شدم وبه سوعد پناهنده شدم در سن ١٨ سالگي اقامت داعم دريافت كردم
درجه قبوليم AF هست و به من گفتن ك نميتواني ايران بري خواستم بدونم بعد از اين من پاس سرخ سوعد يا همون سيتي زن شيپ و دريافت كردم
ميتوانم ب ايران سفر كنم يا ن در ضمن فكر كنم چون كارت پايان خدمتم ندارم نميتونم پاس ايراني بگيرم درلت سوعدم گفته كه نمي تواني پاس ايراني بگيري
ايا راهي هست با اين شرايط واسه سفر ب ايران ؟؟؟

bookone

Re: برگشت به ايران

پست توسط bookone » پنج شنبه 2 دی 1395, 12:41 pm

تو اول درست نوشتن سوئد و یاد بگیر بعد بیا اینجا خالی بندی دهاتی

Sajjadmm

پست توسط Sajjadmm » جمعه 3 دی 1395, 12:40 am

bookone نوشته شده:تو اول درست نوشتن سوئد و یاد بگیر بعد بیا اینجا خالی بندی دهاتی
شرمنده دادا بلدم بنويسم فقط كيبورد گوشيم نداره
بعدشم ميخواي ادرس بدم يا عكس بدم
واس چي بايد خالي ببندم
اگه اطلاعات داري ك ممنون ميشم كمك كني اگه ن ك ...

نمایه کاربر
mohsen74

پست توسط mohsen74 » جمعه 3 دی 1395, 3:40 pm

واسه سربازیتو که چی بگم ولی این سری پناهنده ها که مدارکشون تو ایران تکمیله میرن ترکیه و بعد یا پاس میگیرن میان ایران یا هم به هر دلیلی نشه قاچاقی،
فکر کن یکی قاچاقی بیاد ایران اونم از مرز ترکیهLaughing
اره بیا ایران درخواست پناهندگی بده کیستم مذهبی باشه مثلا من میخوام چندتا زن همزمان داشته باشم ولی دولت مستکبر سوئد مانع اجرای شریعت و فرهنگ اصیل ایرانی(شک دارم تخم اریایی باشی، فکر کنم تو هم تخم مغول باشیRazz) (تاریخ ایران از نظر حکومت ...ی : ایران از 1400 سال پیش تا کنون) میشه.LaughingLaughing
البته همون لقب بچه دهاتی که دوستمون گفت کافیه، اخه فکر کردی ملت اینجا عین گاو و گوسفنداتونن که اینجور حرف میزنی،
یارو داره فارسی تایپ میکنه بعد میگه مشکل تایپ فارسی دارمRolling Eyes
من ادم میشناسم اونور به دنیا اومده پاشم نزاشته ایران ولی هم جمله بندیش هم دیکتش سگش شرف داره به مال توLaughing
If one awakens in men the idea of freedom then the free men will incessantly go on to free themselves; if on the contrary, one only educates them, then they will at all times accommodate themselves to circumstance in the most highly educated and elegant manner and degenerate into subservient cringing souls
Max Stirner
#من رسما از فروم جدا شدم و اگر روزی با این اکانت یا اکانت های مشابه کسی پستی داد مطمئنا من نیستم!

bookone

پست توسط bookone » جمعه 3 دی 1395, 5:53 pm

mohsen74 نوشته شده:واسه سربازیتو که چی بگم ولی این سری پناهنده ها که مدارکشون تو ایران تکمیله میرن ترکیه و بعد یا پاس میگیرن میان ایران یا هم به هر دلیلی نشه قاچاقی،
فکر کن یکی قاچاقی بیاد ایران اونم از مرز ترکیه
اره بیا ایران درخواست پناهندگی بده کیستم مذهبی باشه مثلا من میخوام چندتا زن همزمان داشته باشم ولی دولت مستکبر سوئد مانع اجرای شریعت و فرهنگ اصیل ایرانی(شک دارم تخم اریایی باشی، فکر کنم تو هم تخم مغول باشی) (تاریخ ایران از نظر حکومت ...ی : ایران از 1400 سال پیش تا کنون) میشه.
البته همون لقب بچه دهاتی که دوستمون گفت کافیه، اخه فکر کردی ملت اینجا عین گاو و گوسفنداتونن که اینجور حرف میزنی،
یارو داره فارسی تایپ میکنه بعد میگه مشکل تایپ فارسی دارم
من ادم میشناسم اونور به دنیا اومده پاشم نزاشته ایران ولی هم جمله بندیش هم دیکتش سگش شرف داره به مال تو
اینجا شده دیونه خونه، یکی اومده میگه با ۱۰ میلیون بی درد سر میبرم کانادا امریکا انگلیس. پیغام دادم بهش میگم چطوریه کارت ؟؟ میگه من پاس ندارم دو تومن بده من از مرز بیام ترکیه بعد میریم ثبت نام میکنیم یو ان دوتایی میریم خونه میگیریم بعد دو سال میریم مصاحبه میشیم بعدم راحت میریم امریکا. میگم پس ده تومنو من میبرمو اینا چیه؟ میگه من یه اشنا دارم توی یو ان که وقتی نوبت مصاحبمون شد کارمونو میندازه جلو، فقط شما باید خرجه منو بدی منم اونو معرفی میکتم، الان خودمو به برق وصل کنم واقعا؟؟؟؟

مريم علوى

پست توسط مريم علوى » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 7:14 pm

دوستان عزيزم. من هم اين مشكل و دارم. غير قانونى از كشور خارج شدم و الان ميخوام واسه سفر بيام. هيچ مشكلى هم توى ايران نداشتم. فقط و فقط واسه پناهندگى اين كارو كردم. ايا به مشكل بر ميخورم. يا نه؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 200 مهمان