کوتاه ترین مسیر ترکیه به یونان

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
freeeee

کوتاه ترین مسیر ترکیه به یونان

پست توسط freeeee » پنج شنبه 9 دی 1395, 7:08 pm

با سلام
طبق تحقیقی که انجام دادم کوتاه ترین مسیر دریایی از ترکیه به یونان 1.70 کیلومتر هست معادل 1700 متر
که ابتدا باید به Güzelçamlı رفت و از اونجا به Dilek Peninsula-Büyük Menderes Delta National Park (پارک ملی دلتا)
مسیرGüzelçamlı به Delta National Park حدودا 23 کیلو متر هست که بیشتر مسیر رو باید با ماشین و یا دوچرخ رفت و مسافت خیلی کم هم پیاده روی داره . با ماشین حدود 45 دقیقه راهه .

برنامه من این هست که قایق بادی و پارو بخرم و حدودا ساعت 3 یا 4 شب بعد از اینکه گارد ساحلی از اونجا رد شد بزنم به آب و خودم رو به جزیره ساموس برسونم بعدش از اونجا بلیت کشتی برای آتن بخرم.
ظما میخوام بعد از عید این مسیر رو برم و دنبال یه همسفر زرنگ هستم . هر چند اگه کسی پیدا نشه تنها میرم. آدم زورش میاد اون همه پول رو به قاچاقبر بده.
البته این سفر به همین روال ساده ای که گفتم نیست و قبلش کلی برنامه ریزی واسه این کار دارم و چون هنوز مطمعن نیستم این مسیر خوبه یا نه نیازی نمی بینم جزئیات رو توضیح بدم.
از اونحایی که تجربه و اطلاعی از این مسیر ندارم میخوام قبلش مطمعن بشم که این مسیر چه خطراتی داره پس لطفا دوستانی که از این مسیر اطلاعی دارن راهنمایی کنند.

مسیر رو توی نقشه زیر نشون دادم که باید از نقطه A به B رفت.
http://uupload.ir/files/ik09_f.jpg

alireza_2007

Re: کوتاه ترین مسیر ترکیه به یونان

پست توسط alireza_2007 » جمعه 10 دی 1395, 8:05 pm

freeeee نوشته شده:با سلام
طبق تحقیقی که انجام دادم کوتاه ترین مسیر دریایی از ترکیه به یونان 1.70 کیلومتر هست معادل 1700 متر
که ابتدا باید به Güzelçamlı رفت و از اونجا به Dilek Peninsula-Büyük Menderes Delta National Park (پارک ملی دلتا)
مسیرGüzelçamlı به Delta National Park حدودا 23 کیلو متر هست که بیشتر مسیر رو باید با ماشین و یا دوچرخ رفت و مسافت خیلی کم هم پیاده روی داره . با ماشین حدود 45 دقیقه راهه .

برنامه من این هست که قایق بادی و پارو بخرم و حدودا ساعت 3 یا 4 شب بعد از اینکه گارد ساحلی از اونجا رد شد بزنم به آب و خودم رو به جزیره ساموس برسونم بعدش از اونجا بلیت کشتی برای آتن بخرم.
ظما میخوام بعد از عید این مسیر رو برم و دنبال یه همسفر زرنگ هستم . هر چند اگه کسی پیدا نشه تنها میرم. آدم زورش میاد اون همه پول رو به قاچاقبر بده.
البته این سفر به همین روال ساده ای که گفتم نیست و قبلش کلی برنامه ریزی واسه این کار دارم و چون هنوز مطمعن نیستم این مسیر خوبه یا نه نیازی نمی بینم جزئیات رو توضیح بدم.
از اونحایی که تجربه و اطلاعی از این مسیر ندارم میخوام قبلش مطمعن بشم که این مسیر چه خطراتی داره پس لطفا دوستانی که از این مسیر اطلاعی دارن راهنمایی کنند.

دوست عزیز به این سادگی هم که فکر می کنی نیست و ترکیه نسبت به چندسال پیش خیلی سخت می گیره و بعدش اگه رسیدی جزیره اصلا بهت بلیط کشتی نمی فروشن که بری آتن و همون جزیره موندگار میشی

freeeee

پست توسط freeeee » شنبه 11 دی 1395, 1:29 am

alireza_2007 نوشته شده:
freeeee نوشته شده:با سلام

دوست عزیز به این سادگی هم که فکر می کنی نیست و ترکیه نسبت به چندسال پیش خیلی سخت می گیره و بعدش اگه رسیدی جزیره اصلا بهت بلیط کشتی نمی فروشن که بری آتن و همون جزیره موندگار میشی
با تشکر از پاسخ شما
چند % احتمال موفقیت از این مسیر هست ؟
واقعا مسیر خیلی کوتاهی هست و همین باعث شده که به فکر قاچاقبر نباشم
خب اگه بلیت هم نفروشن بلاخره نمیتونن تا آخر منو تو اون جزیره نگه دارن و وقتی که تعداد پناهجوها زیاد شد بعد از چند ماه به آتن انتقال میدن درسته؟

alireza_2007

پست توسط alireza_2007 » شنبه 11 دی 1395, 9:37 am

بعد از توافق ترکیه و اروپا دیگه خیلی سخت شده که کسی بخواد از جزایر یونان برسه به آتن و کسایی اونجا بودن ک بعد از 6ماه موفق شدن از جزیره برن به آتن. شنیدم که قاچاقبر می تونه برگه رو بگیره که بتونی به آتن برسی که اونا هم پول زیاد می گیرن، بهترین راه برای رسیدن به آتن راه زمینی هست که خیلی گرونه و حدود 1800یورو هزینشه سعی کن به راه زمینی ترکیه با آتن فکر کنی چون این راه شدنیه ولی جزیره رفتی مثه زندان می مونه.موفق باشید

Mohammad.B

پست توسط Mohammad.B » جمعه 2 شهریور 1397, 7:46 pm

چی شد حرکت کردی یا نه من در قونیه هستم من هم در باره این موضوع فکر کردم اگر امکانش باشد با من ارتباط بگیر و تبادل نظر کنیم باهم تشکر m444b555@gmail.com فیسبوک muhammet gizli

Baran68

پست توسط Baran68 » یک شنبه 4 شهریور 1397, 7:53 am

از صربستان به یونان
از یونان به آلمان.اتریش.هلند.سوئد و.....
مدرک جعلی و شباهتی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 234 مهمان