سوال در مورد پاسپورت

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
hamid999

سوال در مورد پاسپورت

پست توسط hamid999 » چهار شنبه 15 دی 1395, 5:08 pm

دوستان کسی که دو تا پاسپورت داره و می خواد زمینی از یه کشور به کشور دیگه بره می تونه تو خروجی اون کشور یه پاسپورت نشون بده بعد تو ورودی کشور دوم پاسپورت رو عوض کنه و اون یکی پاسپورت را نشون بده

canada love

Re: سوال در مورد پاسپورت

پست توسط canada love » چهار شنبه 15 دی 1395, 6:29 pm

hamid999 نوشته شده:دوستان کسی که دو تا پاسپورت داره و می خواد زمینی از یه کشور به کشور دیگه بره می تونه تو خروجی اون کشور یه پاسپورت نشون بده بعد تو ورودی کشور دوم پاسپورت رو عوض کنه و اون یکی پاسپورت را نشون بده
اره میشه. ولی باید با هر پاسپورتی که ورود زدی با هم پاسپورت هم خروج بشی.
اینجوری کار رو بیشتر واسه پاس شباهتی انجام میدن. به قول معروف میگن زنده کردن پاس

hamid999

پست توسط hamid999 » پنج شنبه 16 دی 1395, 7:12 am

ممنون بابت جواب

freeeee

پست توسط freeeee » جمعه 17 دی 1395, 4:17 am

canada love نوشته شده:
hamid999 نوشته شده:دوستان کسی که دو تا پاسپورت داره و می خواد زمینی از یه کشور به کشور دیگه بره می تونه تو خروجی اون کشور یه پاسپورت نشون بده بعد تو ورودی کشور دوم پاسپورت رو عوض کنه و اون یکی پاسپورت را نشون بده
اینجوری کار رو بیشتر واسه پاس شباهتی انجام میدن. به قول معروف میگن زنده کردن پاس
فرض مي كنيم پاسپورت شباهتي آلماني داريم و از مالزي ميخوايم به اروپا بريم اما پاسپورت مهر ورود به مالزي نداره در واقعه تو يه كشور ديگه تهيه شده ، براي اين نوع پاسپورت بايد مهر ورود به مالزي جعلي زد؟ توي سيستم فرودگاه اطلاعت ورود و خروج چك نميشه؟ يا اينكه بهتره اول با پاسپورت خودمون از مالزي بريم يك كشور ديگه مثل ارمنستان و توي فرودگاه ارمنستان با پاسپورت الماني ورود كنيم كه البته بايد مهر خروج جعلي مالزي خورده باشه بعدش از ارمنستان بريم اروپا درست گفتم؟

canada love

پست توسط canada love » جمعه 17 دی 1395, 8:34 am

freeeee نوشته شده:
canada love نوشته شده:
فرض مي كنيم پاسپورت شباهتي آلماني داريم و از مالزي ميخوايم به اروپا بريم اما پاسپورت مهر ورود به مالزي نداره در واقعه تو يه كشور ديگه تهيه شده ، براي اين نوع پاسپورت بايد مهر ورود به مالزي جعلي زد؟ توي سيستم فرودگاه اطلاعت ورود و خروج چك نميشه؟ يا اينكه بهتره اول با پاسپورت خودمون از مالزي بريم يك كشور ديگه مثل ارمنستان و توي فرودگاه ارمنستان با پاسپورت الماني ورود كنيم كه البته بايد مهر خروج جعلي مالزي خورده باشه بعدش از ارمنستان بريم اروپا درست گفتم؟
احتیاجی به مهر جعلی ندارین. بر فرض شما از ترکیه پاس تهیه کردین. شما با پاس خودتون از ایران به مالزی یا از همون ترکیه هم میشه مالزی واسه ایرانیا بدون ویزاس میرید. و موقع ورود پاس خودتون رو نشون نمیدین.پاس المانی رو نشون میدین و به اون مهر ورود میزینن. حالا شما با پاس المانی میتونی از مالزی بری امارات یا ارمنستان یا هر کشور دیگه. اینجوری هم مهر اصلی و هم پاس المانی برای ورود تو سیستم ثبت شده

freeeee

پست توسط freeeee » جمعه 17 دی 1395, 11:36 pm

canada love نوشته شده:
freeeee نوشته شده:
canada love نوشته شده:
احتیاجی به مهر جعلی ندارین. بر فرض شما از ترکیه پاس تهیه کردین. شما با پاس خودتون از ایران به مالزی یا از همون ترکیه هم میشه مالزی واسه ایرانیا بدون ویزاس میرید. و موقع ورود پاس خودتون رو نشون نمیدین.پاس المانی رو نشون میدین و به اون مهر ورود میزینن. حالا شما با پاس المانی میتونی از مالزی بری امارات یا ارمنستان یا هر کشور دیگه. اینجوری هم مهر اصلی و هم پاس المانی برای ورود تو سیستم ثبت شده
خب وقتی که با پاسپورت خودمون از ترکیه خارج بشیم مثلا بریم مالزی توی پاسپورت ایرانی ما مهر خروج خورده . اما پاسپورت شباهتی که دستمون هست مهر خروج از ترکیه نداره . یعنی میگید که فروگاه مقصد مهر خروج از ترکیه رو چک نمیکنه ؟
حالا اگرم بگیم که ما تابعیت دوگانه داریم و دو پاسپورت داریم نمیگن مهر خروج اون یکی پاسپورت رو نشون بدین؟

hamid999

پست توسط hamid999 » یک شنبه 19 دی 1395, 7:59 am

من کمی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که به طور کلی افسر های مرزبانی کشور ها مهرهای دیگه ی گذرنامه رو چک نمی کنن مگر به مسافر مشکوک شده باشند. اون هم در شرایط بسیار نادر . در ضمن میگن حتی برخی کشور ها اصلن کنترل خروج ندارند، یعنی مهر خروج وارد گذرنامه نمیشه (مانند بریتانیا، ایالات متحده و کانادا). ولی باز صددرصد مطمئن نیستم شاید دوستان با تجربه بهتر بدونند.

canada love

پست توسط canada love » یک شنبه 19 دی 1395, 8:39 am

hamid999 نوشته شده:من کمی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که به طور کلی افسر های مرزبانی کشور ها مهرهای دیگه ی گذرنامه رو چک نمی کنن مگر به مسافر مشکوک شده باشند. اون هم در شرایط بسیار نادر . در ضمن میگن حتی برخی کشور ها اصلن کنترل خروج ندارند، یعنی مهر خروج وارد گذرنامه نمیشه (مانند بریتانیا، ایالات متحده و کانادا). ولی باز صددرصد مطمئن نیستم شاید دوستان با تجربه بهتر بدونند.
درسته. به مهرهای خرج زیاد اهمیت نمیدن. فقط مهرهای ورود رو موقع خروج چک میکنن که ببینن چند وقته تو کشورشون هستین و اینکه قانونی وارد شده باشین.

freeeee

پست توسط freeeee » یک شنبه 19 دی 1395, 9:13 am

در کل به ریسکش نمی ارزه که با پاسپورت شباهتی که مهر خروج هم نداره اقدام کرد.
چون پاسپورت شباهتی هست ممکنه به هر چیزی شک کنند و همین باعث بشه که مهر خروج رو هم چک کنند که در صورت نداشتن مهر خروج شک مامور به یقین تبدیل میشه.

canada love

پست توسط canada love » یک شنبه 19 دی 1395, 10:02 am

freeeee نوشته شده:در کل به ریسکش نمی ارزه که با پاسپورت شباهتی که مهر خروج هم نداره اقدام کرد.
چون پاسپورت شباهتی هست ممکنه به هر چیزی شک کنند و همین باعث بشه که مهر خروج رو هم چک کنند که در صورت نداشتن مهر خروج شک مامور به یقین تبدیل میشه.
حرف شما درست.
ولی تنها راهی که میشه هوایی رفت همین پاس شباهتی هستش. ۹۰درصد قاچاقبرهای که هوایی میفرستن با پاس شباهتی هستش. یعنی بیشترین درصد پولی که میگیرن بابت پاس هستش. وگرنه مابقی کارها بستگی به نبوغ خودت بستگی داره که از گیت چجوری رد بشی. ایناهم که میگن با گیت هماهنگ هستن همش چرته. چون اگه اشنا داشته باشن دیگه چه احتیاجی به پاس شباهتی داره با همون پاس خودتونم میتونن بفرستن بری دیگه. ومتاسفانه این قاچاقبرها هم کم نمیگیرن. از ۸۰۰۰بگیر تا ۱۵۰۰۰تا.
خب من اگه ۱۵۰۰۰تا داشتم ۲۰۰۰تا میدادم ی تور اروپا میرفتم ویزای شینگن میخورد تو پاسم بعدش با همون ویزا واسه کشورای دیگه اقدام میکردم که درصد قبولیش خیلی میرفت بالا.
بهرحال با ۱۵۰۰۰خیلی راه ها هست که خود ادم میتونه باهاش انجام بده تا برسه به مقصد تا اینکه بده به قاچاقبر.
البته این نظر شخصی منه .

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 22 دی 1395, 7:04 am

مهر خروج لازم دارین

hamid999

پست توسط hamid999 » چهار شنبه 22 دی 1395, 1:26 pm

شما می تونید مهر خروج تهیه کنید ؟

canada love

پست توسط canada love » چهار شنبه 22 دی 1395, 9:40 pm

s.k نوشته شده:مهر خروج لازم دارین
خب مهر خروج وقتی از گیت رد میشی تو پاست میزنن دیگه. مهر ورود رو بیشتر جعل میکنن

sarabi74

پست توسط sarabi74 » دو شنبه 28 فروردین 1396, 2:21 pm

براحتی مهر خروج و ورود هم میخوره با راهنمایی ما

s.k

پست توسط s.k » چهار شنبه 13 اردیبهشت 1396, 5:39 pm

گول این حرفا رو نخورین به کمک ما مشکلتون حل میشه

humanity123

پست توسط humanity123 » جمعه 22 اردیبهشت 1396, 3:37 pm

bale bale .. khahesh mikonam komakiOm kOniOoOoD KIKARAoOoOOoOo khkhkh

s.k

پست توسط s.k » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 10:36 am

humanity123 نوشته شده:
جمعه 22 اردیبهشت 1396, 3:37 pm
مرررررررررررگ
دیگه اون جوری که فک میکردی نیست
چندبار گیر کردم و خیلی چیزارو خودم تجربه کردم

s.k

پست توسط s.k » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 10:55 am

s.k نوشته شده:
شنبه 30 اردیبهشت 1396, 10:36 am
humanity123 نوشته شده:
جمعه 22 اردیبهشت 1396, 3:37 pm
بیخیال کمک شو فعلا با لندن حال کن وگرنه یهو دیدی لندن با تو حال کردا :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Memimemi

پست توسط Memimemi » یک شنبه 19 آذر 1396, 1:46 am

میخوام بدونم ایا واقعا با دادن بیست هزار یورو پاس و کارت شناسایی اصلی لیتوانی یا رومانی رو میدن ؟یعنی طوری که بشه باهاشون مدام رفت و امد گرد یا اینکه سرکاریه؟ طرف میگه ما از طریق انتقال سهام شرکت قبلا ثبت شده به اسم شما انجام میدم و با رشوه ازمون شهروندی بدون حضور شما انجام میشه.

66Arad

مهر جعلي

پست توسط 66Arad » پنج شنبه 10 آبان 1397, 7:39 am

دوستان در پي بحثي كه داشتيد آيا كسي ميدونه چطور ميشه اون مهر جعلي را تهيه كردو يا جايي يا كسي را ميشناسه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد آدرس ايميل من :soheila.keivani1359@gmail.com

loveforlove

پست توسط loveforlove » جمعه 11 آبان 1397, 11:13 am

یه سوال ذهنمو درگیر کرده از ترکیه با پاس شباهتی که ورود ترکیه نداره ولی مهر کشورهای دیگرو داره جای دیگه تهیه شده و ارسال شده با ماس ایرانی به فرودگاه ورود کرد و ماس شباهتی که مهر ورود به ترکیه نداره ببینن میفهمن درسته، به مهر های ورود یه دوستی گفت خیلی اهمیت نمیدن مگر اینکه به مسافر شک کنن اگر کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

loveforlove

پست توسط loveforlove » یک شنبه 20 آبان 1397, 5:20 pm

کسی نظری نداشت

loveforlove

پست توسط loveforlove » شنبه 26 آبان 1397, 5:06 pm

دوستان به این پاسپورت های قدیمی که ععوض نشدن ولی تاریخ دارن گیر نمیدن سوال نمیکنن چرا عوض نکردی

Mdayhn

پست توسط Mdayhn » یک شنبه 27 آبان 1397, 8:53 pm

loveforlove نوشته شده:
جمعه 11 آبان 1397, 11:13 am
یه سوال ذهنمو درگیر کرده از ترکیه با پاس شباهتی که ورود ترکیه نداره ولی مهر کشورهای دیگرو داره جای دیگه تهیه شده و ارسال شده با ماس ایرانی به فرودگاه ورود کرد و ماس شباهتی که مهر ورود به ترکیه نداره ببینن میفهمن درسته، به مهر های ورود یه دوستی گفت خیلی اهمیت نمیدن مگر اینکه به مسافر شک کنن اگر کسی اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم
شما پاس شباهتي داريد؟(خام)؟؟

Mdayhn

پست توسط Mdayhn » یک شنبه 27 آبان 1397, 8:54 pm

loveforlove نوشته شده:
یک شنبه 20 آبان 1397, 5:20 pm
کسی نظری نداشت
پاس شباهتي داريد؟
Mdayhn@yahoo.com

Baran68

پست توسط Baran68 » دو شنبه 19 آذر 1397, 12:15 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

loveforlove

پست توسط loveforlove » جمعه 7 دی 1397, 7:47 pm

یه عزیزی بهم کمک کنه بابت پاس
Rezazamani65@

loveforlove

پست توسط loveforlove » جمعه 7 دی 1397, 7:48 pm

تلگرام هستم فقط سوال دارم پاسم دارم راجبه به ورود کردن و یسری نکته ریز ها

loveforlove

پست توسط loveforlove » شنبه 8 دی 1397, 11:29 am

Mdayhn نوشته شده:
یک شنبه 27 آبان 1397, 8:54 pm
loveforlove نوشته شده:
کسی نظری نداشت
پاس شباهتي داريد؟
Mdayhn@yahoo.com
بله دوسته عزیزم دارم ولی زنده نیست مهر ورود نداره
خواستم بدونم با پاس بدون مهر ورود میشه از ترکیه پرید ؟مهر ورود 100 درصد چک میشه ؟

loveforlove

پست توسط loveforlove » سه شنبه 11 دی 1397, 8:21 am

sarabi74 نوشته شده:
دو شنبه 28 فروردین 1396, 2:21 pm
براحتی مهر خروج و ورود هم میخوره با راهنمایی ما
ایدی بزارید

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 14 دی 1397, 11:11 am

loveforlove نوشته شده:
شنبه 8 دی 1397, 11:29 am
Mdayhn نوشته شده:
یک شنبه 27 آبان 1397, 8:54 pm
loveforlove نوشته شده:
کسی نظری نداشت
پاس شباهتي داريد؟
Mdayhn@yahoo.com
بله دوسته عزیزم دارم ولی زنده نیست مهر ورود نداره
خواستم بدونم با پاس بدون مهر ورود میشه از ترکیه پرید ؟مهر ورود 100 درصد چک میشه ؟
سلام
ببینید برای اینکه پاسپورت شباهتی شما اصطلاحا زنده شه شما نیاز به کارگزار و هزینه کردن پول ندارید ...برای زنده کردن پاسپورت شباهتیتون کافیه با پاسپورت ایرانیتون از ایران به مقصد یه کشوری که بین اون کشور و ایران انجام سفر به ویزا نیازنداره ،پرواز کنید منتها موقع ورود به اون کشور به جای پاسپورت ایرانیتون با پاسپورت شباهتیتون ورود بزنید و دوسه روز اونجا بمونید و بعد با پاس شباهتیتون که زنده شده به کشوری که قصد سفر با پاسپورت شباهتی به ان را دارید،پرواز کنید.
سلامت و موفق باشید
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

loveforlove

پست توسط loveforlove » یک شنبه 14 بهمن 1397, 6:55 pm

همه گفته های شما درست سوال اینجاس من با پاسپورت ایرانی بوردینگ برای پاس ایرانی میگیرم و میخام پاس شباهتی نشون بدم ایا بوردینگ ازم نمیخاد

Susan

پست توسط Susan » چهار شنبه 24 بهمن 1397, 1:04 pm

سلام من کارت اقامت دایم اروپا رو دارم که کاملا شبیه خودمه بهمراه پاسپورت ایرانی مربوط به همون کارت حالا به نظرتون از ایران مستقیم به اروپا پرواز کنم ریسکش زیاد نیست چون اگه تو ایران بفهمند بازداشت میشم. و اگه با پاس خودم برم کشور آسیایی دیگه و موقع ورود پاس شباهتی رو نشون بدم باز این پاس شباهتی مهر خروج از ایران نخورده ممکنه چک کنند؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 3 اسفند 1397, 3:39 pm

Susan نوشته شده:
چهار شنبه 24 بهمن 1397, 1:04 pm
سلام من کارت اقامت دایم اروپا رو دارم که کاملا شبیه خودمه بهمراه پاسپورت ایرانی مربوط به همون کارت حالا به نظرتون از ایران مستقیم به اروپا پرواز کنم ریسکش زیاد نیست چون اگه تو ایران بفهمند بازداشت میشم. و اگه با پاس خودم برم کشور آسیایی دیگه و موقع ورود پاس شباهتی رو نشون بدم باز این پاس شباهتی مهر خروج از ایران نخورده ممکنه چک کنند؟
سلام اونا چک نمیکنن مهر خروج از ایران را اما شما از قبل برای محکم کتری مهر خروج از ایران را با تاریخ و ساعتی که بلیط پرواز گرفته اید را بصورت صوری روی پاسپورت شباهتی خودتون بزنید و توجه کنید که برای پرواز دوم با پاس شباهتی حتما از یه فرودگاه دیگه ای غیر از فرودگاهی که ازش وارد کشور دوم شده اید و البته حداقل ۳ روز بعد از ورودتون به مقصد نهایی پرواز کنید
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

loveforlove

پست توسط loveforlove » دو شنبه 6 اسفند 1397, 6:20 pm

مساله که اینجا هست اینه که موقع نشون دادن پاس شباهتی واسه مهر ورود بردینگ احتمالا بخاد کسی اصلا توجه نمیکنه یا میخان گمراه کنن

a.mori

پست توسط a.mori » جمعه 23 فروردین 1398, 2:38 pm

Memimemi نوشته شده:
یک شنبه 19 آذر 1396, 1:46 am
میخوام بدونم ایا واقعا با دادن بیست هزار یورو پاس و کارت شناسایی اصلی لیتوانی یا رومانی رو میدن ؟یعنی طوری که بشه باهاشون مدام رفت و امد گرد یا اینکه سرکاریه؟ طرف میگه ما از طریق انتقال سهام شرکت قبلا ثبت شده به اسم شما انجام میدم و با رشوه ازمون شهروندی بدون حضور شما انجام میشه.
مرد حسابی با 11 هزار یورو یا 6500 یورو میفرستیم اتحادیه اروپا میخوای 20 بد واسه پاس رومانی یا لیتوانی ؟!؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: elder و 143 مهمان