عضویت در لژیون خارجی فرانسه بعد از رد پناهدگی

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
freeeee

عضویت در لژیون خارجی فرانسه بعد از رد پناهدگی

پست توسط freeeee » چهار شنبه 29 دی 1395, 1:07 pm

با سلام
دوستان ارتشی با نام لژیون خارجی فرانسه هست که افراد خارجی از تمام دنیا رو جذب میکنه . و بعد از 5 سال به اون فرد تابعیت فرانسوی داده میشه . البته اگه خدایی نکرده طرف تو ارتش معلول بشه بلافاصله شهروند فرانسه میشه.
من بعد از کلی تحقیق متوجه شدم که کافیه فقط خودتون رو به فرانسه برسونید و به مرکز لژیون خارجی فرانسه مراجعه کنید تا عضو بشید .
حتی حقوق ماهانه هم دریافت می کنید. توی اینترنت مطالب زیادی در این مورد نوشته شده حالا بعضی ها گفتن چون فرانسه نمیخواد شهروندان خودش رو تو جنگ از دست بده نیرو از ملیتهای دیگه جذب میکنه و به جنگ میفرسته . حالا کاری به اینهاش ندارم که تو این مدت 5 سال ادم جون سالم به در میبره یا نه .
اما برای کسی که پرونده پناهدگیش منفی خورده و قراره دیپورت بشه به نظر راه خوبی میاد مخصوصا اینکه طرف واقعا جونش در خطر باشه.

لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه که آیا کسی که پروندش منفی خورده میتونه وارد این ارتش بشه یا نه؟

hamid999

Re: عضویت در لژیون خارجی فرانسه بعد از رد پناهدگی

پست توسط hamid999 » چهار شنبه 29 دی 1395, 4:16 pm

اره شرایطش راحته چند تا تست ورزش میگیره در مجموع راحت جذب میکنه فقط حیف من تو سایش نگاه کردم حقوقش واسه سال اول 1205 یورو هست یکم حقوقش کمه نسبت به کاری که می خوای انجام بدی ( البته تو سایتش حقوق ها رو زده بود ولی من زیاد سر در نیاوردم باز دوستان نگاه کنند ببیند دقیقا حقوقش چقدره این هم لینکش) http://foreignlegion.info/joining/

bookone

پست توسط bookone » چهار شنبه 29 دی 1395, 5:10 pm

هدفت چیه با دوتا ایدی پست میزاری و جواب خودتم میدی؟؟؟

freeeee

پست توسط freeeee » چهار شنبه 29 دی 1395, 6:57 pm

hamid999 نوشته شده:اره شرایطش راحته چند تا تست ورزش میگیره در مجموع راحت جذب میکنه فقط حیف من تو سایش نگاه کردم حقوقش واسه سال اول 1205 یورو هست یکم حقوقش کمه نسبت به کاری که می خوای انجام بدی ( البته تو سایتش حقوق ها رو زده بود ولی من زیاد سر در نیاوردم باز دوستان نگاه کنند ببیند دقیقا حقوقش چقدره این هم لینکش) http://foreignlegion.info/joining/
بنظرم حقوق زیاد مهم نیست مهم اینه که بعد 5 سال شهروند فرانسه می شیم.
دنبال اینم که ببینم شرایط عضویت پناهجویانی که منفی گرفتن چطوریه .البته با ایمیل لژیون خارجی فرانسه تماس گرفتم ولی جواب ندادن.

freeeee

پست توسط freeeee » چهار شنبه 29 دی 1395, 7:03 pm

bookone نوشته شده:هدفت چیه با دوتا ایدی پست میزاری و جواب خودتم میدی؟؟؟
واقعا مشکل شما چیه؟
وقت خیلی زیادی دارین که به کسی بدون دلیل و مدرک گیر میدین یا کلا این کار تفریح شماست دوست عزیز؟

hamid999

پست توسط hamid999 » پنج شنبه 30 دی 1395, 7:07 am

freeeee نوشته شده:
hamid999 نوشته شده:اره شرایطش راحته چند تا تست ورزش میگیره در مجموع راحت جذب میکنه فقط حیف من تو سایش نگاه کردم حقوقش واسه سال اول 1205 یورو هست یکم حقوقش کمه نسبت به کاری که می خوای انجام بدی ( البته تو سایتش حقوق ها رو زده بود ولی من زیاد سر در نیاوردم باز دوستان نگاه کنند ببیند دقیقا حقوقش چقدره این هم لینکش) http://foreignlegion.info/joining/
بنظرم حقوق زیاد مهم نیست مهم اینه که بعد 5 سال شهروند فرانسه می شیم.
دنبال اینم که ببینم شرایط عضویت پناهجویانی که منفی گرفتن چطوریه .البته با ایمیل لژیون خارجی فرانسه تماس گرفتم ولی جواب ندادن.
اگه ایمیل دادند جوابشو اینجا بزار ببینیم شرایط چه جوری هستش

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 152 مهمان