کمک درباره مهر ورود و خروج

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
adeladelwex

کمک درباره مهر ورود و خروج

پست توسط adeladelwex » پنج شنبه 21 بهمن 1395, 4:53 am

دوستان سوالی برای من پیش اومده اگه کسی میتونه جواب بده به مشکل نخورم.
من پاسپورت ایرانی دارم و مشکلی هم برای خروج از کشور به طور قانونی ندارم . الان یک پاسپورت ایرلندی خریدم که از نظر کیفیت دارای تمامی استاندارهای پاسپورت اصلی هست ولی در سیستم ایرلند ثبت نشده و فقط مهر خروج از ایرلند رو داره
آیا اگه با پاسپورت ایرانی از ایران خارج شم میتونم به کشوری مثل انگلیس با پاسپورت ایرلندی ورود کنم؟ آیا تاریخ مهر خروج از ایرلند با تاریخ ورود یا خروج از ایران متفاوته مشکلی پیش میاد ؟

freeeee

Re: کمک درباره مهر ورود و خروج

پست توسط freeeee » پنج شنبه 21 بهمن 1395, 8:26 am

به احتمال زیاد پاسپورت جعلی هست و جاعل محترم قبل از فروش به شما یه مهر هم زده روش که شما فکر کنی پاسپورت اصلی هست! و بعدش به شما گفته که درسیستم ایرلند ثبت نشده !
اگه شما میخوای با پاسپورت واقعی شخص دیگه سفر کنی اول با پاسپورت خودتون میرید مثلا ترکیه بعدش از ترکیه با پاسپورت خودتون بلیت تهیه می کنید برای مثلا مالزی تو هواپیما مدارک واقعی خودتون رو مخفی می کنید و با پاسپورت ایرلندی که دارای مهر خروج جعلی از ترکیه هست و کارت پرواز جعلی که از قبل تهیه کردین وارد مالزی میشید. بعد از چند روز اقامت در مالزی با تهیه بلیت با پاسپورت ایرلندی به انگلیس سفر می کنید.

در مورد کارت پرواز نمیدونم در صورتی که مسافر بگه کارت پرواز رو گم کردم چه اتفاقی میفته؟ در صورتی که کسی چیزی در این مورد میدونه لطفا توضیح بده
اما مهر اگه روی پاسپورت نباشه فکر میکنم احتمال موفقیت خیلی کم باشه مگر اینکه مهر ورود و خروج رو چک نکنند!

مريم علوى

پست توسط مريم علوى » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396, 7:09 pm

سلام دوستان عزيز. من و همسرم حدود ٨ سال پيش از ايران خارج شديم. من به صورتى قانونى و همسرم از راه تركيه با قاچاق بر. الان امريكا هستيم و اقامت دايم امريكا داريم. همون گرين كارت. همسرم فقط براى گرفتم حتمى پناهندگى اين كارو كرد. و در ايران هيچ گونه مشكلى نداره. فقط راهنمايى قاچاق بر اين بود كه اگر غير قانونى بياى حتما ميتونى پناهندگى بگيرى. سوال من اينه. الان ما اقدام به گرفتن مجدد پسپورت همسرم كرديم و از سفارت ايران پاسپورت گرفتيم. الان براى برگشتن به ايران ايا توى ايران به مشكل برميخوره؟ يعنى اينكه احتمال داره پاسشو بگيرن؟ چون فقط شوهرم از محل كارش فقط سه هفته اجازه مرخصى گرفته. الان از چند نفر پرسيديم و بعضى ها گفتن هيچ مشكلى. بعضى ها ميگن نه خطرناكه. اگر كسى هست كه غير قانونى اومده و دوباره به ايران سفر كرده منو راهنمايى كنه لطفا. ممنون ميشم

sarabi220

پست توسط sarabi220 » جمعه 13 مرداد 1396, 8:11 pm

دوستان سلام.من پاس بلغاری دارم که میخام.هنگام ورود به ترکیه باهاش ورود کنم البته از ایران با پاس خودم خروج.میکنم میخاستم.بدونم که ایا پاس بلغاری هنگام ورود به ترکیه مهر خروج.بلغارستان رو میخاد یا نه?لطفا کمکم.کنید

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 24 مرداد 1396, 4:42 pm

تو سیستم ثبت نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاست جعلی هست داداش

Nedaabasi

پست توسط Nedaabasi » سه شنبه 26 تیر 1397, 9:30 pm

در پاسپورتهاي شينگن هنگامه ورود و خروج به تركيه مهر زده ميشود؟؟؟

Hsien

پست توسط Hsien » چهار شنبه 27 تیر 1397, 12:05 pm

Nedaabasi نوشته شده:
سه شنبه 26 تیر 1397, 9:30 pm
در پاسپورتهاي شينگن هنگامه ورود و خروج به تركيه مهر زده ميشود؟؟؟
ترکیه جزو شینگن نیست دوست من و مهر ورود و خروج تو پاسپورت حتما میخوره!

66Arad

پست توسط 66Arad » پنج شنبه 17 آبان 1397, 7:45 am

دوستان كلا اينجا كسي هست كه بتونه كمك كنه كه چطوري ميشه مهر جعلي ورود و خروج مثلا تركيه را خريد ؟ يا از كسيو ميشناسه كه براش اون مهر را بزنه ؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 179 مهمان