رفتن قاچاقی از ایران به ترکیه

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
sasan4

Re: رفتن قاچاقی از ایران به ترکیه

پست توسط sasan4 » جمعه 26 آبان 1396, 8:29 pm

وقتی کسی پاسپورت داره و ممنوع الخروج نیست دیگه چه دلیلی داره بخواد قاچاق بره ترکیه؟ تازه هزینه قانونی رفتن خیلی ارزونتر از قاچاق رفتنه
ارزونترین راه قانونی رفتن هم با قطاره که حدود صد خورده ای تومن تموم میشه و حدود 12 ساعت هم طول میکشه.حُسنش هم اینه که خروج از ایران رو مزمزه میکنه چون شاید دیگه برنگرده (خاطره میشه )
مگه قاچاق رفتن تاثیر مثبتی رو پرونده un داره؟ فکر نکنم!

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 27 آبان 1396, 10:53 am

sasan4 نوشته شده:
جمعه 26 آبان 1396, 8:29 pm
وقتی کسی پاسپورت داره و ممنوع الخروج نیست دیگه چه دلیلی داره بخواد قاچاق بره ترکیه؟ تازه هزینه قانونی رفتن خیلی ارزونتر از قاچاق رفتنه
ارزونترین راه قانونی رفتن هم با قطاره که حدود صد خورده ای تومن تموم میشه و حدود 12 ساعت هم طول میکشه.حُسنش هم اینه که خروج از ایران رو مزمزه میکنه چون شاید دیگه برنگرده (خاطره میشه )
دوست عزیز کسی که پاسپورت داره و ممنوع الخروج نیست اگر دلیل قانع کننده ای برای قاچاقی رفتن نداشته باشه به نظر من دیوانه است که بخواد قاچاقی بره ترکیه.
در ضمن کسی که بخواد از ترکیه به اروپا بپره اگر ورودش به ترکیه قانونی نباشه هزینه های اضافی براش در پی خواهد داشت.
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

sasan4

پست توسط sasan4 » شنبه 27 آبان 1396, 7:26 pm

sasan4 نوشته شده:
شنبه 27 آبان 1396, 7:24 pm
ra_ar_66 نوشته شده:
شنبه 27 آبان 1396, 10:53 am
sasan4 نوشته شده:
جمعه 26 آبان 1396, 8:29 pm
دوست عزیز کسی که پاسپورت داره و ممنوع الخروج نیست اگر دلیل قانع کننده ای برای قاچاقی رفتن نداشته باشه به نظر من دیوانه است که بخواد قاچاقی بره ترکیه.
در ضمن کسی که بخواد از ترکیه به اروپا بپره اگر ورودش به ترکیه قانونی نباشه هزینه های اضافی براش در پی خواهد داشت.
ممنون از جواب شما
آخه چن وخت پیش بود یه بابائی پیدا شده بود و به من پیشنهاد میداد قاچاقی بریم ترکیه .دلیلش هم این بود که می گفت هر کی قانونی و با پاسپورت سوار هواپیما بشه و بره تو آنکارا اعلام پناهندگی کنه پرونده UN ش رد میشه به خاطر همین باید قاچاق رفت تا کیس راه حسابی باشه !!! :shock:
البته خودش رو نکرد ولی خودم فهمیدم یا ممنوع الخروجه و فقط دنبال یه نفر همسفره تا باهاش با امنیت از مرز رد بشه و یا این که کلا پاسپورت نداره
عجب کلکی شدن این ملت !! :?

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 1 آذر 1396, 6:52 pm

خواهش میکنم برادر
فقط به دوستانی که ممنوع الخروج هستن و یا پاس ندارن توصیه میکنم گزینه قاچاقی رفتن به ترکیه را انتخاب کنند.چون با اینکه تلاش میکنیم مسافر خاطره خوبی از سفرش داشته باشه اما گاهی پیشامدهای غیرقابل پیش بینی باعث اذیت شدن مسافر میشه
این حرف من به لحاظ ظاهری به ضرر من است اما بازم میگم سفر قاچاقی سفری نیست که قاچاقبر کنترل صدرصد روش داشته باشه و تضمین کنه جوری میرین که اب تو دلتون تکون نخوره ..هرکی هم بگه من گارانتی میبرم باور نکنید چون دروغ محضه

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

parcham

پست توسط parcham » یک شنبه 17 دی 1396, 12:29 am

abdolqaderparkeh نوشته شده:
پنج شنبه 27 مهر 1396, 7:03 am
سلام دوستان
هزینه اش ۲۵۰۰ هستش درست اندازه قاچاقی اومدنش
از مرز خوی و ارومیه و ماکو خارج میشید
۱۰۰ درصد تضمینی و کار شده
پول هم رسیدی طرف ترکیه لب مرز میگیرم
سلام
داداش من بایدبرم خیلی هم عجله دارم
09197892852شماره ایمومن وتماسم هست ممنون میشم تماس بگیری

mr.goodarzi.1985

پست توسط mr.goodarzi.1985 » شنبه 23 تیر 1397, 8:40 am

abdolqaderparkeh نوشته شده:
شنبه 11 شهریور 1396, 3:14 pm
رفتن رو اگه بگم همه خودشون میان این وسط سر ما بی کلاه میمونه . الان پی ام میدی فردا پیش منی . ضمانتی صد در صد یک ریال هم تا موقع رسیدن ندید.
سلام
خوبيد
ايميل يا شماره واسه ارتباط داريد لطفا؟
ممنون

اروپا

پست توسط اروپا » شنبه 23 تیر 1397, 2:41 pm

از ایران تا اروپا کسی سراغ داره ادم مطمن؟

mr.goodarzi.1985

پست توسط mr.goodarzi.1985 » شنبه 30 تیر 1397, 9:13 pm

والا نه.اگه بود که ميرفتيم

1987erfan

پست توسط 1987erfan » پنج شنبه 18 مرداد 1397, 1:29 pm

یه سوال
اصلا چطور مسافر به قاچاقبر اعتماد کنه و همینطور اصلا چطور قاچاقبر به مسافر اعتماد کنه ؟ یکی اینو توضیح میده تو دنیای مجازی این اعتماد چطور هستش ؟

1- از نظر مادی که خوب اعتماد سازی مشخص هستش

2- اما از نظر معنوی که مسافر قاچاثبرو نفروشه یا قاپاقبر مسافر رو نفروشه چیکار باید کرد ؟
البته یه بنده خدایی می گفت اصلا تو این زمینه مجازی اقدام نباید بشه. ؟ در مجموع راه حلی هست ؟

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » یک شنبه 21 مرداد 1397, 2:24 pm

1987erfan نوشته شده:
پنج شنبه 18 مرداد 1397, 1:29 pm
یه سوال
اصلا چطور مسافر به قاچاقبر اعتماد کنه و همینطور اصلا چطور قاچاقبر به مسافر اعتماد کنه ؟ یکی اینو توضیح میده تو دنیای مجازی این اعتماد چطور هستش ؟

1- از نظر مادی که خوب اعتماد سازی مشخص هستش

2- اما از نظر معنوی که مسافر قاچاثبرو نفروشه یا قاپاقبر مسافر رو نفروشه چیکار باید کرد ؟
البته یه بنده خدایی می گفت اصلا تو این زمینه مجازی اقدام نباید بشه. ؟ در مجموع راه حلی هست ؟
سلام دوست عزیز
سوالات جالب و به جایی پرسیدی
من فقط بر اساس تجربه خودم جواب سوالتو میدم
نکته اول اینکه در واقع باید جرات ریسک کردن داشته باشی
نکته دوم اینکه اینو از من به عنوان برادرت همیشه اویزه گوشت کن این نوع کار بر اساس اصل اعتماده این اصل اعتمادو از بازاری های ۴۰ سال پیش بپرسی بهت میگن یعنی چی طرف کل اموالش را به یکی میسپرد و میگفت تار سببیلت برام بزرگترین تضمینه...
خلاصه در این کار اگه صداقت داشته باشی و صاف و صادق باشی مطمین باش هیچ مشکلی پیش نمیاد اگه مسافر باشی حتما به مقصدت میرسی و اگه اگه قاچاقبر باشی هیچ وقت به مشکل نمیخوری
البته توی این موارد هم نباید افراط کنی وقتی با طرح یه سوال در دو یا سه زمان متفاوت بدون اینکه طرف متوجه بشه به چالش کشوندیش و دیدی جواب هاش متناقضه دیگه اینجا صداقت تو به دردت نخواهد خورد چون با اینکه خودت هم با جواب های متناقضش متوجه شده ای که ریگی به کفشش است اما به نام صداقت در واقع داری حماقت میکنی
همگی موفق و سلامت باشید

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان