از خاطراتم براتون میگم .

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
sarseporde

از خاطراتم براتون میگم .

پست توسط sarseporde » چهار شنبه 7 تیر 1396, 7:40 pm

سلام. تمام کسایی که میخونن این پست رو یا تو ایرانن به فکر رفتن یا میخوان برن . دقیقا 7ماه پیش بود تو این سایت میومدم . با این سایت اشنا شدم . همیشه به خودم میگفتم یعنی میشه ماهم بریم . یعنی میشه ما هم اقامت بگیریم. تصمیمتو بگیر محکم باش میشه. تمام کسانی که اومدن جدا از هزینه زیاد خیلی تو شرایط بدی بودن چه روحی چه روانی . من هم مستثنی نبودم . هوایی اومدم اما دهنی ازم صاف. شد با پاس شباهتی . اذیت شدم خیلی اما ارزشو داشت چون بعد 4، ماه تونستم اقامت بگیرم و الان 5 ماهه اینجام . باید سختی بکشین . پیروز باشیدپناه حق

بی بال و پر

Re: از خاطراتم براتون میگم .

پست توسط بی بال و پر » چهار شنبه 7 تیر 1396, 8:03 pm

سلام.پیامتون رو خوندم ولی خیلی سوالها رو برام به وجود آورد.
منم خیلی وقته مطالب این فروم رو مطالعه میکنم ولی اولین باره که میبینم یه نفر اینجوری با این مدت زمان کم تونسته اقامت بگیره.
خواهشا نگو برا کیس کلی پول دادم و یه قاچاقبر مطمئن گیر آوردم و از این جور داستانها...
فقط چند تا سوال دارم
چطوری پاس شباهتی رو پیدا کردی؟چقدر طول کشید؟
چه کسی کارات رو برات روبه راه کرد؟
یعنی از آشناهات بود یا از بازار آزاد پیدا کروی؟

Tom_tayebi

پست توسط Tom_tayebi » جمعه 9 تیر 1396, 5:34 am

sarseporde نوشته شده:
چهار شنبه 7 تیر 1396, 7:40 pm
سلام. تمام کسایی که میخونن این پست رو یا تو ایرانن به فکر رفتن یا میخوان برن . دقیقا 7ماه پیش بود تو این سایت میومدم . با این سایت اشنا شدم . همیشه به خودم میگفتم یعنی میشه ماهم بریم . یعنی میشه ما هم اقامت بگیریم. تصمیمتو بگیر محکم باش میشه. تمام کسانی که اومدن جدا از هزینه زیاد خیلی تو شرایط بدی بودن چه روحی چه روانی . من هم مستثنی نبودم . هوایی اومدم اما دهنی ازم صاف. شد با پاس شباهتی . اذیت شدم خیلی اما ارزشو داشت چون بعد 4، ماه تونستم اقامت بگیرم و الان 5 ماهه اینجام . باید سختی بکشین . پیروز باشیدپناه حق
اقامت کدوم کشور رو گرفتی؟ کیس ات چی بود؟

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » یک شنبه 11 تیر 1396, 4:40 pm

این چه طرز خاطره تعریف کردنه
تو گفتی و ما هم باور کردیم .
این جور پست ها همش دروغه اخرش طرف میگه ادم مطمن سراغ دارم با پاس شباهتی میفرسته !

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

بی بال و پر

پست توسط بی بال و پر » یک شنبه 11 تیر 1396, 9:33 pm

IS_1981 نوشته شده:
یک شنبه 11 تیر 1396, 4:40 pm
این چه طرز خاطره تعریف کردنه
تو گفتی و ما هم باور کردیم .
این جور پست ها همش دروغه اخرش طرف میگه ادم مطمن سراغ دارم با پاس شباهتی میفرسته !
احسنت همینه که IS-1981 میگه.

sarseporde

پست توسط sarseporde » یک شنبه 11 تیر 1396, 10:26 pm

سلام عزیز. نه برادر من . نه من کسیو معرفی میکنم نه دنبال کاسبیم اینجا . دلیلیم نمیبینم دروغ بگم. راست گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد . انقدری دغدغه و مشغله اینجا دارم که وقت ندارم بیام از کمبودم برای شما توضیح بدم . اگر هم دیدی که پستی گذاشتم برتی اوندسته از عزیزانی بوود که میان میخونن و ارزو میکنن بپرن و یه نصیحت میکنم به همتون از قاچاقبر ادم بلا نسبت عوضبی وجود نداره . مقصود از پست گذاشتن امید دادن به دوستای عزیزی بود که میخوان جابجا شند . پیروز باشید.

بی بال و پر

پست توسط بی بال و پر » دو شنبه 12 تیر 1396, 7:36 am

sarseporde نوشته شده:
یک شنبه 11 تیر 1396, 10:26 pm
سلام عزیز. نه برادر من . نه من کسیو معرفی میکنم نه دنبال کاسبیم اینجا . دلیلیم نمیبینم دروغ بگم. راست گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد . انقدری دغدغه و مشغله اینجا دارم که وقت ندارم بیام از کمبودم برای شما توضیح بدم . اگر هم دیدی که پستی گذاشتم برتی اوندسته از عزیزانی بوود که میان میخونن و ارزو میکنن بپرن و یه نصیحت میکنم به همتون از قاچاقبر ادم بلا نسبت عوضبی وجود نداره . مقصود از پست گذاشتن امید دادن به دوستای عزیزی بود که میخوان جابجا شند . پیروز باشید.
اگه نیتت خیره داستان به اصطلاح خاطره تو کامل تعریف کن
بالاخره یا اومدی راهنمایی کنی یا اینکه بگی رفتی اونجا و دل ما رو بسوزونی
داداش گلم با اینجوری پست گذاشتن فقط هم وقت خودت رو تلف میکنی و هم وقت ما رو
در ضمن بدون اینجا یه عده نشستن که از بازجوهای پناهندگی اروپائی واردترن.اگه یه جمله واهی بنویسی سریع دیپورتت میکنن به همون دنیای قشنگت

sarseporde

پست توسط sarseporde » دو شنبه 12 تیر 1396, 10:45 pm

ادب هر کس به از دولت اوست . کمبودی نمیبینم بخوام واسه شما چیزیو ثابت کنم. پستیو که گذاشتم پستی امیدواری برای عزیزانی بود که هدف دارن. نه برای هدف واهی شما. به هر حال اگه کمکی از دستم یا راهنمایی برای کسی برمیاد که در حیطه تواناییم باشه در خدمتم. اما در حیطه معرفی یا اشنایی قاچاقبر متاسفانه کسیو نمیشناسم یا اگه میشناختم هم معرفی نمیکردم ضمنا دوست عزیز خارج رفتن دل سوزوندن نداره مخصوصا واسه بروبچه های ایرانی که دلشون پر میزنه واسه پریدن. پیروز باشید

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » سه شنبه 13 تیر 1396, 6:00 pm

sarseporde نوشته شده:
دو شنبه 12 تیر 1396, 10:45 pm
ادب هر کس به از دولت اوست . کمبودی نمیبینم بخوام واسه شما چیزیو ثابت کنم. پستیو که گذاشتم پستی امیدواری برای عزیزانی بود که هدف دارن. نه برای هدف واهی شما. به هر حال اگه کمکی از دستم یا راهنمایی برای کسی برمیاد که در حیطه تواناییم باشه در خدمتم. اما در حیطه معرفی یا اشنایی قاچاقبر متاسفانه کسیو نمیشناسم یا اگه میشناختم هم معرفی نمیکردم ضمنا دوست عزیز خارج رفتن دل سوزوندن نداره مخصوصا واسه بروبچه های ایرانی که دلشون پر میزنه واسه پریدن. پیروز باشید
عنوان پستت خاطره تعریف کردن بود خاطره یعنی سرگذشت ولی من تو متنی که نوشتی هیچ خاطره ای ندیدم فقط بوی تبلیغ داشت که هوایی رفتی :lol: که امسال ما که دربه در دنبال راهی برای رفتنیم کنجکاو بشیم و بخواهیم به تو پیام بدیم چطوری بریم ... خلاصه این ترفند ها قدیمی شده .من شک ندارم تو اروپا نیستی کسی که بره اونجا خیلی کم پیش میاد حتی ایمیل های اقوامشو جواب بده چه برسه به شما ادم بیکاری که میای تو این سایت خاطره تعریف کنی

تجربه شخصی من :قاچاقی هیچ راهی نیست گول قاچاقبرهای این سایت و بیرون از سایت را نخورید . هیچ راهی نیست .ایدی تلگرام
IS_1981@

Tom_tayebi

پست توسط Tom_tayebi » چهار شنبه 14 تیر 1396, 4:28 am

دوست عزیز IS_1981

واقعاً من نمی دونم دلیل اینکه توی هر تاپیکی به دیگر اعضا می پرید چیه؟ حالا اگرچه عنوان تاپیکی که ایشون نوشتن با چیزی که مدنظر شماست همخوانی نداره می تونید با ادبیاتی مودبانه چیزی که مد نظر تون هست رو بپرسید نه اینکه با ایجاد سوظن و شایعه پراکنی و ترور شخصیت افراد مانع از انتقال تجربیات شون بشید.

بنده خیلی وقت هست که در این فروم هستم و شما چندین ماه هست که در این فروم عضو شدین و از روزی که کامنت میزارید دنبال قاچاقبر می گردید و شرایط عجیب غریب میزارید و تا به حال هم نتونستید به یک جمع بندی کلی برسید! یک روز می خواید برید مرز با همسفرهاتون و اونجا قاچاقبر پیدا کنید یک روز می خواید هوایی برید و کل پول پیش خانواده تون باشه!! اگه شما کیس تون آمادست بجای وقت تلف کردن اینجا یک سر برید استانبول و اونجا بصورت حضوری و با تحقیقات میدانی قاچاقبر پیدا کنید می تونید هم از محله آکسارای شروع کنید.

در هر صورت امیدوارم موجب رنجش شما نشده باشم

موفق باشید

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » چهار شنبه 14 تیر 1396, 8:43 pm

Tom_tayebi نوشته شده:
چهار شنبه 14 تیر 1396, 4:28 am
دوست عزیز IS_1981

واقعاً من نمی دونم دلیل اینکه توی هر تاپیکی به دیگر اعضا می پرید چیه؟ حالا اگرچه عنوان تاپیکی که ایشون نوشتن با چیزی که مدنظر شماست همخوانی نداره می تونید با ادبیاتی مودبانه چیزی که مد نظر تون هست رو بپرسید نه اینکه با ایجاد سوظن و شایعه پراکنی و ترور شخصیت افراد مانع از انتقال تجربیات شون بشید.

بنده خیلی وقت هست که در این فروم هستم و شما چندین ماه هست که در این فروم عضو شدین و از روزی که کامنت میزارید دنبال قاچاقبر می گردید و شرایط عجیب غریب میزارید و تا به حال هم نتونستید به یک جمع بندی کلی برسید! یک روز می خواید برید مرز با همسفرهاتون و اونجا قاچاقبر پیدا کنید یک روز می خواید هوایی برید و کل پول پیش خانواده تون باشه!! اگه شما کیس تون آمادست بجای وقت تلف کردن اینجا یک سر برید استانبول و اونجا بصورت حضوری و با تحقیقات میدانی قاچاقبر پیدا کنید می تونید هم از محله آکسارای شروع کنید.

در هر صورت امیدوارم موجب رنجش شما نشده باشم

موفق باشید
من به کسی نپریدم جز افرادی که مشخصه دروغ گو و دزد هستند و یا تبلیغ میکنند چه مستقیم چه غیر مستقیم
همین شخص که اومده به اصطلاح خاطره تعریف کنه من مشکلی باهاش نداشتم اگر واقعا تجربیات سفرشو مینوشت ولی مطلبی که نوشته تابلو هست که قصدش چیه .من از این متن هیچ نکته مثبتی نگرفتم
درضمن من شرایط عجیب غریب نذاشتم تصمیم اینه که کسی پیدا بشه تو ایران تضمین بده به خانواده هم برای پول هم برای سالم رسیدن به مقصد این کجاش عجیب غریبه من به کسی توهین نکردم جز یک عده قاچاق چی دزد که تبلیغ میکنند . و شما شدی مدافع انها !!
در مور اینکه گفتی برم ترکیه من مشکلی ندارم برم ترکیه اما به کی میشه اعتماد کرد؟ قاچاقبر میگه پولو باید بدی یا بزاری صرافی که من میگم ؟ انوقت دست من که تا ترکیه قاچاقی رفتم کجا بنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ تضمینی هم نیست که تو فرودگاه گیر نکنم هم سرمایم بره هم خودم چند سال برم اب خونک بخورم و دیپورت بشم مگر خر مخمو گاز گرفته همچین کار احمقانه ای بکنم این همه ادم تو ترکیه سرشون کلاه رفته فکر کردی رفتن به همین راحتیه بری اونجا سریع ردت کنن بری !
اونم تو این شرایط دزد بازار. والا من شرایطی که گفتم هیچ غیر منطقی نیست اگر کسی کارش درسته ایران میتونه ضمانتی بده که مقصد برسیم با کمال میل انجام میدم. وقتی ضمانتی نباشه یعنی ریسک بکنی یا میشه یا نمیشه که من همچین کاری نمیکنم حاضرم تو ایران بمیرم ولی یک جوجه دزد پولمو نخوره
کسی که کارش درست باشه قطعا تو ایران افرادی هستن که کارشو تایید کنند چون قبلا تونسته اشخاصی را بفرسته پس دادن ضمانت نباید کار سختی باشه .
حرف من درست و منطقی هست

IS_1981@

IS_1981
تماس:

پست توسط IS_1981 » چهار شنبه 14 تیر 1396, 9:46 pm

sarseporde نوشته شده:
چهار شنبه 7 تیر 1396, 7:40 pm
این اقا به من پیام داد ظاهرا درست میگه الان انگلیسه. ولی دوست عزیز کاش شما در مورد رفتنت بیشتر توضیح میدادی قصد من این نبود بگم حتما شما دروغ میگی به هر حال از جانب خودم عذر خواهی میکنم و میخوام در این زمینه بیشتر اطلاعات بدی چون خیلی ها قصد رفتن دارند

IS_1981@

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 195 مهمان