بهترین راه هوایی از کشورهای آسیایی به اروپا و سپس انگلیس با پاسپورت شباهتی

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Amir_hoseyn64

بهترین راه هوایی از کشورهای آسیایی به اروپا و سپس انگلیس با پاسپورت شباهتی

پست توسط Amir_hoseyn64 » سه شنبه 3 مرداد 1396, 10:37 pm

سلام آدمین و دوستان
آقا خواهش میکنم من یه سوال دارم وارد حاشیه نشید چون وقت ندارم.تو چند تا فورم هم عاجزانه کمک خواستم اما جوابی نگرفتم.
من یکماه هست از زندان ترکیه آزاد شدم و اومدم ایران با پاسپورت شباهتی گیر افتادم که داستان رو تو فورم مهاجرت به اروپا با پاسپورت جعلی شرح دادم.
الان قاچاقبرم دو روز پیش بهم زنگ زده و گفت پاسپورت شباهتی جور شده برات از دوباره و برام داره پست میکنه.تا چند روز دیگه دستمه.اما ایندفعه دیگه مسیر با خودمه و تون کاره ای نیست چون دوبار بدبختم کرده تا الان.
میخوام بدونم از تهران با پاسپورت ایرانی خارج شدم کجا کدوم کشور برم ورود کنمـبا پاسپورت شباهتی واسه زنده کردن پاسم بهتره.ترکیه هم نمیتونم برم دیگه یا اگر هم میتونستم دیگه نمیرم.
خواهش میکنم کمک کنید و از آدمین هم کمک میخوام.بهرحال هرچی باشه آدمین اونجاست و روزانه ده تا مسافر پناهنده مثل من سروکار داره.
پاسپورت شباهتیم هم واسه یه انگلیسی هست و پاس انگلیسی هست.
خواهشا آدمین کمک کن تا پاسم میرسه بلیط ها رو تهیه کنم.
ممنونم

Tom_tayebi

Re: بهترین راه هوایی از کشورهای آسیایی به اروپا و سپس انگلیس با پاسپورت شباهتی

پست توسط Tom_tayebi » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 9:36 am

شما وقتی پاس شباهتی انگلیس رو گرفتی باید بتونی راحت و قشنگ انگلیسی حرف بزنی که تو فرودگاه بهت شک نکنن وگرنه با پاس انگلیسی مشکل زبان داشته باشی فورا لو میری. اگه پاس مال کشورهایی بود که همه زبون شون رو نمی دونن بهتر بود.

شما می تونی به کشوری مث مالزی بری و از اونجا با پرواز مستقیم به کشور مورد نظرت بری. وقتی هم بلیط می گیری سعی کن بلیت ات رو آنلاین از سایت های معتبر بگیری مث کاری که اروپایی ها می کنند نه اینکه مث ایرانیا از دفترهای هواپیمای بلیت بگیری.

موفق باشی

Amir_hoseyn64

پست توسط Amir_hoseyn64 » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 7:20 pm

Tom_tayebi نوشته شده:
پنج شنبه 5 مرداد 1396, 9:36 am
شما وقتی پاس شباهتی انگلیس رو گرفتی باید بتونی راحت و قشنگ انگلیسی حرف بزنی که تو فرودگاه بهت شک نکنن وگرنه با پاس انگلیسی مشکل زبان داشته باشی فورا لو میری. اگه پاس مال کشورهایی بود که همه زبون شون رو نمی دونن بهتر بود.

شما می تونی به کشوری مث مالزی بری و از اونجا با پرواز مستقیم به کشور مورد نظرت بری. وقتی هم بلیط می گیری سعی کن بلیت ات رو آنلاین از سایت های معتبر بگیری مث کاری که اروپایی ها می کنند نه اینکه مث ایرانیا از دفترهای هواپیمای بلیت بگیری.

موفق باشی
ممنون از بابت نظر
اما به چیز جالب بگم دفعه قبل هم با پاسپورت انگلیسی سه نفر بودیم ورود کردیم خیلی راحت به استانبول و اونجا هم چند روز بودیم و پریدیم آنتالیا البته پرواز داخلی بود اما واسه صدور کارت پرواز پاسپورت خواست و دم خرطومی.چند روز هم آنتالیا بودیم و بعد از اون هم خیلی،راحت کارت پرواز گرفتیم گیت رو رد شدیم و از عملیات منتال قبل از سالن ترانزیت هم گذشتیم اما قاچاقبر عوضی و ناشی برا اینکه هزینه اضافی نده اومد بلیط مستقیم از آنتالیا به لندن کشید که قبل از سوار شدن به هواپیما کانتره شرکت صادرکننده بلیط،گفت از دولت انگلیس نامه الان اومده که شما سه نفر حق ورود،به انگلیس ندارید چون اون یاروها اعلام سرقت کرده بودن.با این وجود ما رو تا صبح سین جین میکردن چند تا مامور با یک مترجم انگلیسی،زبان اما باز باوجود خیلی،خوب نبودن زبان انگلیسی،ما باز توش مونده بودن که چطور ثابت کنن که ما واقعا مسافر قاچاقیم.پاسامون هم کپی خودمون بود خداییش.حالا اینارو که گفتم این بود،که تو این مسیر اصلا نیازی به زبان صحبت کردن نشد و یکی از همراهامون یه دختر هیجده ساله بود که زبانشم خوب نبود اما اعتماد بنفس و جرات خوبی داشت.هنوز هم با پاس شباهتی،میشه کل دنیا رو رفت بشرطی که یه سوتی مثل سوتی ما تو کار در نیاد.حالا واقعا موندم از،ارمنستان پاسمو زنده کنم و بعد،خروج بهتره یا ماازی؟؟دیگه کلیه چیزایی که باید بدونم رو تجربه کردم منتها مسیر که خیلی،خیلی خیلی،مهمه رو واقعا موندم کدوم مسیر برم.

Atbmusic

پست توسط Atbmusic » پنج شنبه 5 مرداد 1396, 11:32 pm

امید وارم این بار برسی چون مثله اینکه تین دفه سوم میشه که مشکل واست واست پیش میاد
من خودمم همین مسیر رو میخوام برم با پاس شباهتی اول از ترکیه به اتریش شهریور حرکت میکنم باید ادم درستشو پیدا کنم رسیدی خبرشو بزار خوشحال شیم

sarabi220

پست توسط sarabi220 » جمعه 13 مرداد 1396, 8:27 pm

دوستان سلام.من پاس اروپایی با عکس خودم دارم.و ای دی کارت.که.میخام پاس خودم از ایران خارج شم و با پاس اروپایی به ترکیه ورود کنم فقط اینو میخام بدونم که ایا با پاس اروپایی هنگام ورود به ترکیه باید مهر خروج اون کشور اروپایی در پاسن باشه یا نه?لطفا راهنماییم کنین.ممنونم

s.k

پست توسط s.k » سه شنبه 24 مرداد 1396, 4:30 pm

شما چطور پاس اروپایی خریدی که نمیدونی مهر خروج داخلش میخوره یا نه ؟؟؟؟؟
این بسیار واضح هست

Hadi.behboudim

پست توسط Hadi.behboudim » سه شنبه 31 مرداد 1396, 5:09 pm

s.k نوشته شده:
سه شنبه 24 مرداد 1396, 4:31 pm
هرکسی مسیر و غیره میخواد بهم پیغام خصوصی بده تا روشنش کنم
سلام دوست عزیز، من چندتا سوال در مورد پاس و ویزا داشتم، اگه میتونید راهنمایم کنید به من پیام بدید تا باهاتون تماس بگیرم، مرسی hadibehboudi8@gmail.com

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 234 مهمان