طریقه دادن پول به قاچاقچی

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Mohajer8941

طریقه دادن پول به قاچاقچی

پست توسط Mohajer8941 » پنج شنبه 20 مهر 1396, 9:51 pm

سلام
دوستان من با هزار بدبختی و پرس و جو از بین دوستان اروپا و لندن یکی رو پیدا کردم که مسافر جابه جا میکنه و قرار بر این شده که یکی رو بفرستم لندن دفترش و ضمانت منو کنه و بعد پولم رو کلش بزارم تو صرافی که انتخاب میکنم و وقتی رسیدم لندن آزاد کنم.
حالا یه سوال دارم آیا این صرافی کارمزد هم کم میکنه یا نه؟؟؟و اینکه صرافی بعد از رسیدن من پولمو بالا نمیکشه؟؟؟
اگه کمکـ ممنونتون میشم

ra_ar_66

Re: طریقه دادن پول به قاچاقچی

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 21 مهر 1396, 8:25 am

سلام دوست عزیز
اینکه صرافی درصد کم کنه یا نه بستگی به قراردادی هست حالا هرچند به صورت شفاهی که بین شما و ادم بر شما منعقد میشه
اما اینکه صراف پولو بالا میکشه یا نه به دو نکته توجه کن اول اینکه صراف مجوز صرافی داشته باشه و دوم اینکه از سایر کاسبان محلی که صرافی واقع است در موردش پرسجو کن که مثلا توی این 8 تا 10 سالی که این صرافی اینجا ایا با مشتری ها مشکل مالی پیدا کرده یا نه یا اینکه کسی با مامور جلو صرافی اومده یا نه و ...
و در اخر برادر گلم با هرکی خواستی بری به حرف ادیگران
توجه نکن حتی اهمیتی نده که حتی فامیل درجه یک تو در مورد اون اوم بر چی میگه حالا خواه بگن کارش درسته و خواه بگن یه شیاده...
خودت منطقی باهاش صحبت کن و شرایط متطقی برای هم تعیین
کنید و بعد اقدام کنید
اگر ادم بری ازتون پیشپرداخت خواست با احترام بگین خداحافظ
به حرف اشنایان در مورد اینکه فلانی مارو برده و یا اشنای مارو برده توجه نکنید چون این اشنایان شما بابت معرفی شما به اون ادم بر که معرفی میکنن پورسانت میگیرن....خلاصه اینکه با عقل و منطق جلو برو انشاالله مشکلی پیش نمیاد
موفق باشی
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

Mohajer8941

پست توسط Mohajer8941 » جمعه 21 مهر 1396, 12:57 pm

ra_ar_66 نوشته شده:
جمعه 21 مهر 1396, 8:25 am
سلام دوست عزیز
اینکه صرافی درصد کم کنه یا نه بستگی به قراردادی هست حالا هرچند به صورت شفاهی که بین شما و ادم بر شما منعقد میشه
اما اینکه صراف پولو بالا میکشه یا نه به دو نکته توجه کن اول اینکه صراف مجوز صرافی داشته باشه و دوم اینکه از سایر کاسبان محلی که صرافی واقع است در موردش پرسجو کن که مثلا توی این 8 تا 10 سالی که این صرافی اینجا ایا با مشتری ها مشکل مالی پیدا کرده یا نه یا اینکه کسی با مامور جلو صرافی اومده یا نه و ...
و در اخر برادر گلم با هرکی خواستی بری به حرف ادیگران
توجه نکن حتی اهمیتی نده که حتی فامیل درجه یک تو در مورد اون اوم بر چی میگه حالا خواه بگن کارش درسته و خواه بگن یه شیاده...
خودت منطقی باهاش صحبت کن و شرایط متطقی برای هم تعیین
کنید و بعد اقدام کنید
اگر ادم بری ازتون پیشپرداخت خواست با احترام بگین خداحافظ
به حرف اشنایان در مورد اینکه فلانی مارو برده و یا اشنای مارو برده توجه نکنید چون این اشنایان شما بابت معرفی شما به اون ادم بر که معرفی میکنن پورسانت میگیرن....خلاصه اینکه با عقل و منطق جلو برو انشاالله مشکلی پیش نمیاد
موفق باشی
مرسی داداش
ممنون که وقت گذاشتی
والا من خیلی آدم حساسی هستم و خیلی برام مهمه که پولمو به کی بدم.بخاطر همین این آدمی که پیدا کردم رو دختر عموم برده یکماه پیش به لندن.از اون نصفشو اول گرفته بود و نصفشو تو لندن اما من که باهاش حرف زدم گفتم یک ریال هم نمیدم اگه قبول میکنی تا بیام اگه نه که نه.گفت باید کسی که اینجا داری ضمانت کنه نو رو .منم یگبه دختر عموم گفتم ضمانت کرده بود حرفی و شناختی.
حالا قرار شد بزارم صرافی.
پس برای صرافیزاین نکات رو رعایت کنم.
مرسی و برادر عزیز

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » جمعه 21 مهر 1396, 1:07 pm

خواهش میکنم برادر
فقط بعد از اینکه اعتبار صراف بعد از پرسجو و تحقیق تایید شد پول را به نام کسی دیگه غیر از خودت به اسم حواله یه عنوان دیگر نخوابون
پولتو به اسم خودت صرافی ودیعه بزار که غیر از خودت کسی حق برداشت نداشته باشه .و صراف یه کد بهت میده و وقتی کارات انشاالله انجام شد این کد را به ادم بر میدی .در واقع پرداخت پول به ادم بر محسوب میشه
موفق باشی
ایدی تلگرام من:
ra_ar_66@

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 182 مهمان