اطلاعات در مورد مرز ایران و ترکیه

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
ra_ar_66

اطلاعات در مورد مرز ایران و ترکیه

پست توسط ra_ar_66 » شنبه 29 مهر 1396, 7:47 pm

سلام به همه اعضای فعلی و اینده فروم
قبل از همه عرض کنم که من نه تهران هستم و نه ترکیه و نه اصفهان و شیراز و مشهد و ...
من ماکو زندگی میکنم و دقیقا سر مرز ترکیه و ایران و ابایی هم از ملاقات حضوری با دوستانی که خواهان ملاقات هستن ندارم و تا حالا افتخار میزبانی خیلی از دوستان را در محل زندگی خودم داشتم...بگزریم
دوستان رفتن غیر قانونی از مرز ایران و ترکیه همانطور که همیشه گفتم گارانتی نداره و اتفاقا به دلیل اتفاقات غافلگیر کننده گاهی خیلی هم سختی و اذیت داره البته بازم میگم گاهی
دوستان بعضا اینجا میبینم که بعضی دوستان میگن گمرکی رد میکنم و البته بازم گارانتی و البته به نام گمرک مبلغ بالایی هم درخواست میکنن.اولا اینکه بیشتر این دوستان اصلا شاید توی عمرشون یه بار هم اذربایجان غربی نیامدن چه برسه به نقطه صفر مرزی و گمرک......گمرکی رد شدن در بهترین حالتش اینه که با اطلاع راننده کامیون و تریلی و البته بیشتر مواقع بدون اطلاع راننده مسافر را سوار قسمت بار میکنن سه سال پیش تا حدودی جواب میداد اما الان شانس رد شدن زیر 20 درصده و البته اشعه ایکسری هم نوش بدن مسافر میشه.
بعضی ها ادعا دارن توی گمرک و پاسگاه های مرزی ادم دارن و در یک محیط اداری و کاملا تضمینی رد میکنن این حرفا فقط حرفه
مرز ارومیه پیاده رویش بالای ده ساعته و البته معمولا مسافرا گاهی 1 روز و شاید بیشتر توی کوه باشن
ماکو دو مسیر داره یکی معمولا نیم ساعت و دیگری 2 ساعت تا 4 ساعت
خلاصه اینکه تحت تاثیر تبلیغ بعضیها خروج غیر قانونی از ایران به ترکیه یه سفر تفریحی و تضمینی نخواهد بود
باز اگه سوالی داشتین میتونین از طریق تلگرام یا پیام خصوصی مطرح کنین.
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
من هیچ نماینده ای ندارم،، تنها راه ارتباط با من:

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
https://t.me/ra_ar_66
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

abdolqaderparkeh

Re: اطلاعات در مورد مرز ایران و ترکیه

پست توسط abdolqaderparkeh » دو شنبه 1 آبان 1396, 12:12 pm

دوستان اگه از مرز ماکو میریر اولین جایی که بهش میرسید دوک بایزید هستش از سر مرز تا اونجا۳۰ کیلومتره ۴ تا ژاندارمری سر راه دارید یعنی برسید ترکیه هم نمیتونید از ۴ تا ژاندرما عبور کنید و دستگیر میشید
اعتماد نکنید به حرفهای قلمبه سلمبه

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » دو شنبه 1 آبان 1396, 4:17 pm

وقتی میگم واسطه هستی یعنی همین
اون راهی که تو از اسب حرف میزنی و بعدش 4 ساعت پیاده روی همانطور که قبلا هم گفتم برای اینکه از 2500تا 3تومانی که از مسافر میگیری بیشترش جیب خودت بمونه و خیلی کم به مرزنشین پرداخت کنی در بهترین حالت از این مسیر میگی برات بفرستن و گرنه من مطمین هستم که اگر مسافری میفرستی ترکیه بیشتر از 10 ساعت پیاده روی میکنه فقط بخاطر طمع کاریت
من دو مسیر دارم یکی 40 دقیقه کلا پیاده روی داره و دومی نهایت 3 ساعت اما من میگم 4 ساعت که میدونم بیشتر نمیشه و همیشه زیر 3ساعته
در ضمن وقتی میگم خبر نداری از اوضاع مرز یعنی همین .مسافر من از مسیر نیم ساعته ایغدر میره و از راه سه ساعته وان میره 
اقای پارکه بخاطر یه پورسانت با جون مردم بازی نکن
من الان نزدیک یه ساله این سایت هستم ازین سایت مستقیم 8 نفر رسوندم اما از طریق اونا کلی مسافر بهم معرفی شده حداقل همون 8 نفر و اشنایانشان میدونن من چی میگم
چون هم اون 8 نفر و هم پشت سری هاشون همه خونه خودم اومدن حتی پلاک ماشینم هم میدونن و خدا رو شکر دعاشون پشت سرمه و مثه امثال تو با مسافر قایم باشک بازی نمیکنم.و مثه تو ترکیه نمیشینم و جان و ناموس مردم را بخاطر پورسانت دست دیگران نمیسپارم خودم مستقیم کارشون را انجام میدم

و مهمتر از همه برام مهم نیست که با من ترکیه برند و یا با دیگران .چیزی این وسط برام مهم میخام تصور درستی از مرز داشته باشن و گول حرفای امثال تو را که حتی اذربایجان غربی را ندیدین چه به برسه به نقطه صفر مرزی نخورن

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66
دوستان، فقط ایران به ترکیه و بالعکس و نیز ترکیه به یونان میتونین رو من حساب کنید و دیگر هیچ
جدید ترین مطالب بنده در پست با موضوع "اوضاع مرز،خروج قاچاقی،ممنوع الخروج" ادامه خواهد داشت.
هزینه ها با توجه به ثابت نبودن قیمت لیر ترکیه و شرایط و مسیر انتخابی توافقی تعیین خواهد شد.

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » سه شنبه 2 آبان 1396, 9:25 am

اون کسایی که میان ترکیه میخوان خودشون رو به سازمان ملل معرفی کنن
نزدیکترین جا هم وان هستش خودشون میخوان بیان وان اگه جای دیگه هم خواستن برن میبرمشون
در ضمن چرا ناراحت میشی اگه راست نمیگم
باید از اونا ناراحت باشی به خاطر خود شیریی مسافر تحویل پاسگاه هنگ مرزی میدن داداش
خودت میفهمی چی میگم

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 2 آبان 1396, 12:25 pm

abdolqaderparkeh نوشته شده:
سه شنبه 2 آبان 1396, 9:25 am
اون کسایی که میان ترکیه میخوان خودشون رو به سازمان ملل معرفی کنن
نزدیکترین جا هم وان هستش خودشون میخوان بیان وان اگه جای دیگه هم خواستن برن میبرمشون
در ضمن چرا ناراحت میشی اگه راست نمیگم
باید از اونا ناراحت باشی به خاطر خود شیریی مسافر تحویل پاسگاه هنگ مرزی میدن داداش
خودت میفهمی چی میگم
اون کسانی که قاچاقی میرن ترکیه بعضی ها میخوان یوان برن و برخی جلوتر میخوان برن و البته برخلاف گفته شما توی وان نمیتونن این کارو بکنن حتما باید انکارا برن.این یه دونه از حرفای دروغ شما
دوم من ناراحت نیستم فقط وقتی یکی دروغ میگه حتی دروغ کوچک نمیتونم ساکت بشینم حالا چه برسه به دروغ هایی که میتونه با جون پناهجویی بازی کنه
حرفایی که من در مورد مرز ایران و ترکیه و شرایطش گفتم هر کلمه ای اگه خلاف واقع باسه بگو تا هم تو و هم بقیه دوستان را روشن کنم .تو مرز را ندیدی اما من سر این مرز به دنیا اومدم و زندگی میکنم.من نیازی هم ندارم اینجا خودم را تبلیغ کنم و وقتی هم اینجا عضو شدم به اصرار یکی از مسافرایی که از یه واسطه مثه تو گرفته بودم که برسونم ترکیه عضو شدم اون بنده خدا برای رفتن به ترکیه 12 میلیون به واسطه پرداخت کرده بود و مثه شما کلی هم بهش دروغ گفته بود.
تحربه بهم ثابت کرده صداقت بزرگترین سرمایه است .من همه مسافرایی را که بر میدارم برسونم ترکیه همشون نمیرسن بعضی هاشون هم سر مرز گیر میکنن اما وقتی گیر مامور میفتن با اینکه منو خونمو قشنگ میشناسن اما منو لو نمیدن دلیلش هم اینه که باهاشون از اول صادق هستم مثه تو دروغ نمیگم که سفرتون گارانتی و تضمینی است .همه شرایط را اونطور که هست میگم.

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » سه شنبه 2 آبان 1396, 1:30 pm

ببین بلد نیستی زر مفت میزنی
ادرس یو ان شعبه وان :
شرفیه محلسی - پشت ترمینال هستش
دفتر اسام توی جمهوریت جادسی هستش
اول کمی بدون بعدا حرف بزن

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » سه شنبه 2 آبان 1396, 8:05 pm

من موندم چرا وقتی دست شیادهایی مثه تو رو میشه شروع به فحاشی میکنین
تو هنوز فرق یوان و مراکز انگشتنگاری را نمیدانی خخخخخخ
اشکال نداره این یوان خیالی ات در وان را هم میزاریم کنار اون محیط اداری که توش مسافر از ایران میفرستی ترکیه اونم در 24 ساعت 
واقعا چطوری با خونسردی تمام ایطوری دروغ میگین
دوستانی که پست های منو اقای پارکه را دنبال میکنین و قتی با قاچاقبری در هر نقطه ای از دنیا اشنا شدین و همینطوری که در جلو شما دوستان حرفای دروغ و فریبنده جناب پارکه را رو کردم اون به اصطلاح قاچاقبر را به چالش بکشین اگه جواب منطقی داشت اعتماد کنین اما اگر مثه پارکه خان جوابی نداشت و جای جواب را با فحاشی و چرت و پرت پر کرد بدونین شیادو کلاهبرداره

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » چهار شنبه 3 آبان 1396, 9:09 am

کی گفته قاچاق برم
من رسمی برم
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
در ضمن انگشت نگاری رو گوچ ادارسی یا یابانچی شوبه انجام میده احتیاج به انکارا نیست
نمیدونم چجوری بچه مرزی که فقط حرف مفت میزنی
شرط میبندم مرز بازرگان رو هم ندیدی

farcry

پست توسط farcry » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:02 am

آقای آذربایجان غربی این دوستمون که حرفه بدی نزد از ابتدا یدفه بهش حمله میکنی داداشه من ...اولان ایشون در ارتباط با شهر و ان راست میگه ...تمامه پناهاندها میتوان و ان معرفی کنن خودشون رو این رو که هرکسی میدونه ...۲ جا داریم یکی آنکارا یکی شهر و ان ...شما خودت میبوری خودت هم میدوزی ....یعنی میخای بگی کار شما درست تر از المو ادمه ؟؟؟؟...شما که کارت درسته احتیاج به تبلیغ نیست داداشه من ...درضمن اندافه هم به شما گفتم ....شما اهله ماکو هستی ؟ پس چرا راهه زیره پرچم رو توضیح نمیدی اینجا همه بدون ؟ چرا هی راجبه وقت صحبت میکنی ؟ چرا نمیگی مسافرو اگر ژاندارم بگیره نرسیده به دوبایازید چیکارش میکنه ؟ اگر اهله توضیح هستی کامل توضیح بده داداش درضمن اهله هرجورش باشی منم هستم بهتم گفتم بچمو دارین راهه لعنتی از دست دادم از هیچ بنی بشر هم نمیترسم ...یا علی مدد

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:07 am

عه پس اقای پارکه شما ریییس اداره مهاجرت تشریف دارین که رسمی بر هستی
دیگه همه به ذات و حقیقت وجودیت پی بردن .خدا رو شکر دست یه شیاد دیگه را رو کردم
حالا هر قدر دوس داری جوک بگو و خودتم به جوک هات بخند حقیقتی را که دوستان باید در مورد شیاد و دروغگو بودن تو میدونستن را خدارو شکر خودت اعتراف کردی

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

farcry

پست توسط farcry » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:22 am

صلوات بر محمد و ال محمد

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:23 am

farcry نوشته شده:
چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:02 am
آقای آذربایجان غربی این دوستمون که حرفه بدی نزد از ابتدا یدفه بهش حمله میکنی داداشه من ...اولان ایشون در ارتباط با شهر و ان راست میگه ...تمامه پناهاندها میتوان و ان معرفی کنن خودشون رو این رو که هرکسی میدونه ...۲ جا داریم یکی آنکارا یکی شهر و ان ...شما خودت میبوری خودت هم میدوزی ....یعنی میخای بگی کار شما درست تر از المو ادمه ؟؟؟؟...شما که کارت درسته احتیاج به تبلیغ نیست داداشه من ...درضمن اندافه هم به شما گفتم ....شما اهله ماکو هستی ؟ پس چرا راهه زیره پرچم رو توضیح نمیدی اینجا همه بدون ؟ چرا هی راجبه وقت صحبت میکنی ؟ چرا نمیگی مسافرو اگر ژاندارم بگیره نرسیده به دوبایازید چیکارش میکنه ؟ اگر اهله توضیح هستی کامل توضیح بده داداش درضمن اهله هرجورش باشی منم هستم بهتم گفتم بچمو دارین راهه لعنتی از دست دادم از هیچ بنی بشر هم نمیترسم ...یا علی مدد
اینکه میگه در محیط اداری میبره حرف بدی نیست اینکه میگه گارانتی گمرکی رد میکنم حرف بدی نیست اینا نه تنها حرف بد است بلکه دروغه و با این دورغ ها زن و بچه مردم را در مرز اواره کردن از جنایت بدتره .دوست گرامی من چیزی بهش نگفتم فقط میگم ایت حرفا واقعیت نداره
راه زیر پرچم که شما حرف میزنی اصلا وجود خارجی نداره البته مرز ایران و ترکیه طولانیه و کنار هر پاسگاه مرزی پرچم هست
و اما دابایزید که شما میگی ژاندارم میگیره الان از مرز ماکو مسافر خوابگاه دابایزید نمیره بلکه از یه مسیر که پیاده رویش 30 دقیقه است به ایغدر میره و از مسیر 4 ساعته که البته من میگم 4 ساعته و کمتر از این زمانه وان میره و این دوتا شهر که پولشون اوکی شد خودم میفرستم انکارا و یا استانبول
خلاصه اینکه من همیشه گفتم با هر کی دوس دارین برین و شرایط مرز را توضیح دادم و ااینکه رد شدن از مرز برخلاف گفته های پارکه خان نه راحته و نه تضمینی
این حرفا ایا تبلیغ منه یا اینکه روشنگری برای دیگران که مثه شما داغدار بچه شان در مرز نشن
خدا روشکر انقد سرم شلوغه که نیازی به تبلیغ ندارم میدونم باور نمیکنی اما دوستانی که توی تل پیوی من میان میدونند که بی هیچگونه چشم داشت اطلاعاتم را در اختیارشون میزارم بدون اینکه بگم اگه با من بیایین میرسید و دیگران نمیرسید.
حرف من اینه که با هرکی میخواهین برین بدونین شرایط اینگونه است

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

farcry

پست توسط farcry » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:37 am

دوسته من داداشه من ...شما قبلا هم گفتی این حرفارو به من اگر یادت باشه ....بچه ماکو هستی ولی تنها آدم بره انجا که نیستی ....کجا تریلیها وارد میشن پارکینگ عکس ری ؟ میشناسی اونجارو ؟ نرسیده به گیت ورودی سمته راستت تپه هاست که بالا ش رو نگاه کنی پرچم رو وازه میبینی دروغ میگم بگو دروغ میگی ....پس ببین داداش من ...من تمامه این راه ها رو رفتم گایده شدم ....همه هم برای مشتری هزارتا کس میگن به آدم خودت بهتر میشناسی بلده راه هارو که ....صد تا جارو میسازن یکیش هم دسته نداره ....شما تنها راه بلد نیستی ...ماکو خیلی بزرگه آدمای بزرگیم انجا میشناسم اگر خاستی اسم میبرم واست ./

farcry

پست توسط farcry » چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:48 am

شما در قالب اطلاع رسانی دری تبلیغ هم میکنی انوقت میگی دلسوزی دری میکنی ؟؟؟ چجور دلسوزی هستی ؟؟ زنه مردم رو میگیرد قلمبه تحویل ژاندارم میدید رو میگی دلسوزی و اطللاع رسانی؟؟؟ شما خودت میای تبلیغ میکنی انوقت کسی که جوابت رو میده به گلوله میبندی ؟؟؟؟ تو هم اهله ماکو نیستی ...هرکی که تهران خونه داره که تهرانی نیست ...هست ؟ راستش رو همیشه بگو نه اینکه تبلیغ تبلیغ تبلیغ ...

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 11:18 am

farcry نوشته شده:
چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:48 am
شما در قالب اطلاع رسانی دری تبلیغ هم میکنی انوقت میگی دلسوزی دری میکنی ؟؟؟ چجور دلسوزی هستی ؟؟ زنه مردم رو میگیرد قلمبه تحویل ژاندارم میدید رو میگی دلسوزی و اطللاع رسانی؟؟؟ شما خودت میای تبلیغ میکنی انوقت کسی که جوابت رو میده به گلوله میبندی ؟؟؟؟ تو هم اهله ماکو نیستی ...هرکی که تهران خونه داره که تهرانی نیست ...هست ؟ راستش رو همیشه بگو نه اینکه تبلیغ تبلیغ تبلیغ ...
دوست عزیز پست های منو بی غرض بخونی متوجه میشی که دقیقا حرف منو میزنی
منم گفتم امثال پارکه که پول زیاد از مسافر میگیرن برای اینکه کمتر به مرز نشین بدن که مسافر رد شه اون مسافر از مسبرهای با ریسک بالا رد میکنه.
در ضمن من ماکو به دنیا اودم و اونجا هم زندگی میکنم و اصالتا از عشایر ماکو هستم
هر سوالی هم داری چه اینجا و چه پیام خصوصی من در خدمتم

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

abdolqaderparkeh

پست توسط abdolqaderparkeh » چهار شنبه 3 آبان 1396, 11:50 am

ra_ar_66 نوشته شده:
چهار شنبه 3 آبان 1396, 10:07 am
عه پس اقای پارکه شما ریییس اداره مهاجرت تشریف دارین که رسمی بر هستی
دیگه همه به ذات و حقیقت وجودیت پی بردن .خدا رو شکر دست یه شیاد دیگه را رو کردم
حالا هر قدر دوس داری جوک بگو و خودتم به جوک هات بخند حقیقتی را که دوستان باید در مورد شیاد و دروغگو بودن تو میدونستن را خدارو شکر خودت اعتراف کردی

توی قهوه تلخ رییس نظمیه همایونی داشت به همه میگفت پدر پدر پدر سوخته ات رو در میارم
اگه کسی رو پیدا نمیکرد میگفت به خودت گیر بده پدر سوخته
سادیسم داری نه
من متر به متر خاک رو چشیدم بعضی شبا تا صبح تو کوه بودم از هر جای ایران هم مشتری دارم
توی ایست هم افتادم تا دلت بخواد
قاچاق به درد نمیخوره من رسمی رد میکنم
باز هم میگم کارم ضمانتیه

ممنوع الخروجی رو ۲۴ ساعت از سیستم حذف میکنم
من اینها رو به عمل انجام دادم
به خودت گیر بده

ra_ar_66

پست توسط ra_ar_66 » چهار شنبه 3 آبان 1396, 1:03 pm

برادر گلم من سادیسم ندارم ظاهرا جناب عالی زیاد شیشه مصرف میکنی و توی فضا سیر میکنی و تخیلات خودت را فکر میکنی که انجام دادی و انجام میدی
هرچه بیشتر حرف میزنی خودت با حرفات بیشتر خودتو زیر سوال میبری

ایدی تلگرام
ra_ar_66@
لینک تلگرام
اینستا:
ra_ar__66

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 113 مهمان