کیث مسیحیت

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Rezassss

کیث مسیحیت

پست توسط Rezassss » شنبه 13 آبان 1396, 4:08 pm

با سلام وعرض خسته نباشی
خیلی ممنونم بابت این سایت خوب و کاربردیتون
ببخشید من چند تا سوال داشتم قبل از هر چیزی من متولد شده خونواده مسلمان هستم ولی بنابر چند دلایل شخصی دو سال پیش از اسلام دست کشیدم و مسیحی شدم من این چند مدت دچار یه سری مسایل شدم و امنیتم به خطر افتاده ما یه جمع بودیم کلیسای خانگی داشتیم و این چند مدت یکی از دوستامونو گرفتن و فامیلان و همسایه هامون فهمیدن که ما مسیحی هستم می خواستم از شما بپرسم هیچ راهی هست که ما بتونیم بریم یه کشور دیگه در ضمن چهار نفر هستیم چهارتامون تو خطر هستیم در اسرع وقت لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

MehrdadCrazy
محل اقامت: London

Re: کیث مسیحیت

پست توسط MehrdadCrazy » دو شنبه 15 آبان 1396, 1:23 am

داداش کیستوبرای اداره مهاجرت باید تعریف کنی ن اینجا !!! قدم بزار تو راه خودت راهتو و ادمتو پیدا میکنی ... یاد باشه کسی کهکار بلده و قاچاقچیه هیچوقت وقت و فرصت اینو نداره ک دنبال مشتری تو اینترنت بگرده ... چون لب مرز با جونش بازی میکنه و مشتری جلو چشمشه ...

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: کیث مسیحیت

پست توسط Admin » سه شنبه 16 آبان 1396, 3:25 am

Rezassss نوشته شده:
شنبه 13 آبان 1396, 4:08 pm
با سلام وعرض خسته نباشی
خیلی ممنونم بابت این سایت خوب و کاربردیتون
ببخشید من چند تا سوال داشتم قبل از هر چیزی من متولد شده خونواده مسلمان هستم ولی بنابر چند دلایل شخصی دو سال پیش از اسلام دست کشیدم و مسیحی شدم من این چند مدت دچار یه سری مسایل شدم و امنیتم به خطر افتاده ما یه جمع بودیم کلیسای خانگی داشتیم و این چند مدت یکی از دوستامونو گرفتن و فامیلان و همسایه هامون فهمیدن که ما مسیحی هستم می خواستم از شما بپرسم هیچ راهی هست که ما بتونیم بریم یه کشور دیگه در ضمن چهار نفر هستیم چهارتامون تو خطر هستیم در اسرع وقت لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام،
در صورتی که بتوانید کیس خود را اثبات کنید و نشان دهید در زمینه تبلیغ دین مسیحیت فعال بوده اید و از طرفی فعالیتهای شما مورد توجه رژیم ایران قرار گرفته است قطعا کیس مناسبی خواهد بود و قادر به دریافت پناهندگی خواهید شد.
جهت خروج از ایران راههای مختلفی وجود دارد اما در صورتی که بخواهید از کمکهای ما استفاده کنید نیاز است پاسپورت داشته باشید تا با دریافت ویزا از سفارت کشور مورد نظر بتوانید بصورت قانونی از کشور خارج شوید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان