سوال درباره پناهندگی

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Amirmohamad

Re: سوال درباره پناهندگی

پست توسط Amirmohamad » جمعه 25 اسفند 1396, 4:20 pm

با سلام خدمت شما من کیس دادم و قبولی یک ساله گرفتم و الان میخوام مسیحی بشم و کیسم رو تغییر بدم ایا امکان گرفتن کیس سیاسی هست

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 28 اسفند 1396, 4:12 am

سلام،
در صورتی که از کیس فعلی خود جواب گرفته اید، چه نیازی به تغییر کیس و ارائه کیس جدید هست؟
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

nima1796

پست توسط nima1796 » چهار شنبه 8 فروردین 1397, 1:30 pm

سلام جناب چاوشی ... سال نو مبارک...نیما هستم 41 ساله متاهل دارای یک فرزند11 ساله لیسانس عمران با سابقه 14 ساله حرفه ای و بیمه ای.... پاسپورت هم دارم... نیاز به آگاهی از جزییات هزینه ها و نحوه پرداخت و نحوه همکاری و پروسه انجام مراحل و همچنین زمان بندی مراحل مختلف برای آلمان دارم...
و آیا امکان اینکه بعد از اقدام قانونی و با انگشت نگاری و اخذ ویزا و ورود به آلمان درخواست پناهندگی کنیم هست ؟ و امکان موفقیت کیس های این چنینی هست یا خیر ؟
سپاسگزار

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

پست توسط Admin » سه شنبه 14 فروردین 1397, 7:02 am

سلام آقا نیما!
سال نو مبارک.
کل پروسه مهاجرت شامل دریافت ویزا و همچنین دریافت اقامت پس از رسیدن به کشور مقصد توسط گروه پناهندگی قابل انجام است.
دریافت ویزا از سفارت کشور مورد نظر (آلمان) از طریق دعوتنامه سمینارها و نمایشگاههای بین المللی انجام میگیرد. جهت دریافت ویزا نیاز است سفارت قانع شود که شما قبل از اتمام دوره ویزا، کشورهای عضو اتحادیه اروپا را ترک خواهید کرد. بنابرین نیاز است به سفارت نشان داده شود که در ایران شرایط خوبی دارید و وابستگی کافی در ایران وجود دارد که شما را به ایران برگرداند. جهت قانع کردن سفارت بایستی نشان داده شود متقاضی وابستگی کافی هم از نظر مالی و هم از نظر اجتماعی به کشور خود دارد.
تمامی این مراحل توسط گروه پناهندگی قابل انجام است.
هزینه دریافت ویزای آلمان در حال حاضر ۳۰ میلیون تومان است. این هزینه بصورت اقساط و در طی ۳ مرحله دریافت میشود.
۲۵% ابتدای کار همزمان با استارت پرونده
۲۵% به هنگام دریافت دعوتنامه، تهیه مدارک و رزرو وقت سفارت
۵۰% پس از دریافت ویزا
جهت درخواست پناهندگی نیاز است کیس قوی و متناسب با شرایط ورود ارائه کنید. با ورود قانونی نیاز است کیس به نحوی باشد که نشان دهد امنیت شما در ایران در خطر است و پس از خروج از کشور اتفاقاتی رخ داده است که اکنون امنیت شما را به خطر انداخته است و شرایط برگشت به ایران را ندارید. در صورتی که خودتان کسی مناسب نداشته باشید، کیس مناسب همراه با مدارک قوی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
همکاری با شما تا زمان دریافت پناهندگی ادامه خواهد یافت.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

elder

پست توسط elder » یک شنبه 19 فروردین 1397, 3:01 pm

سلام
من دو تا پاسپورت دارم اگر با پاسپورت جدیدتر خروج کنم میتونم با نشان دادن پاسپورت قدیمی در خارج از ایران ادعا کنم غیر قانونی از کشور خارج شدم یا متوجه میشن؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 187 مهمان