سوال مهم دارم ممنون از کمک هاتون

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
milimili

سوال مهم دارم ممنون از کمک هاتون

پست توسط milimili » پنج شنبه 24 آبان 1397, 9:49 am

سلام دوستان روزتون خوش
یه سوال داشتم خیلی واسم مهمه ممنون میشم راهنماییم کنین
من حدود ۸ ماهه پیش بطور کاملا قانونی از طریق شنگن یونان تونستم وارد خاک فنلاند بشم و اونجا تقاضای پناهندگی کنم ولی بخاطر مشکلات شخصی و اینکه همسر و دخترم رو با خودم نبرده بودم برگشتم ایران در کمتر از ۲۰ روز
تو فنلاند واسه پروسه پناهندگی از من اثر انگشت گرفتن
و من بعد ۲۰ روز درخاستم رو پس گرفتم قبل از اینکه دولت فنلاند موافقت یا مخالفت کنه درخاستم رو پس گرفتم و اومدم ایران
الان ۸ ماهه ایران هستم
الان به اتفاق همسر و دخترم تصمیم گرفتم واسه المان اقدام کنم
از این میترسم که بعد از اینکه وارد المان بشم و درخاست پناهندگیم رو بدم من رو بخان برگردونن فنلاند قطعا هم میخام المان درخاست بدم هم خودم هم همسر و دخترم میترسم اونا واسه المان موافقت بگیرن و من رو قبول نکنن و بخان برگردونن فنلاند
ممنون میشم راهنماییم کنین و بگین ایا با گرفتن وکیل در المان میتونم کنار خانوادم بمونم و کلا راهنماییم کنین این قضیه چقد شانس دارم با کمک وکیل
ممنون

payam953

Re: سوال مهم دارم ممنون از کمک هاتون

پست توسط payam953 » پنج شنبه 24 آبان 1397, 10:05 am

سلام
اگر با ویزای قانونی بخواهید برید، بعیده که دیگه به شما ویزا بدن. چون درخواست پناهندگی دادید و مشخصه که قصد شما از رفتن به اروپا برای پناهندگی هست.
اگر غیرقانونی بخواهید برید هم چون شما اولا با ویزای شینگن یونان رفتید، برتون می گردونن یونان نه فنلاند. چون توی فنلاند درخواستتون رو کنسل کردید کارتون به بررسی اثر انگشت نکشیده وگرنه همون موقع برتون می گردوندن یونان.

milimili

پست توسط milimili » پنج شنبه 24 آبان 1397, 10:13 am

جسارتا من اون موقع که رفتم یونان شامل قانون دوبلین نمیشد و چون کشور امنی نبود من رو برمیگردوندن فنلاند
والا همون کسی که دفعه اول واسم ویزا گرفت الان بهم میگه کارت صد درصده یه دستور medical میزنم رو ویزا قبلیت بابت اون ۲۰ روز تاخیری که در برگشتن به ایران داشتی
الان واقعا موندم چه کنم اصلن نمیدونم همون یارو که من رو فرستاد ولی میگه میفرستم اصن نمیدونم چه کنم راهنماییم کنین اکه ویزا قانونی برفرض بگیره و برم اون طرف تو المان برم نمیگردونن فنلاند؟؟چون خانوادم تو المان میخان درخاست بدن؟؟
ممنونتونم بیشتر توضیح بدین

milimili

پست توسط milimili » پنج شنبه 24 آبان 1397, 10:18 am

در هر صورت من تو فنلاند انگشت نگاری واسه پناهندگی شدم و ده روز بعد از انگشت نگاری درخاستم رو پس گرفتم

milimili

پست توسط milimili » پنج شنبه 24 آبان 1397, 10:26 am

ممننون میشم بیشتر راهنمایی کنین

payam953

پست توسط payam953 » پنج شنبه 24 آبان 1397, 10:38 am

دوست عزیز اینکه به شما الان دیگه ویزا نمی دن که قطعیه. چون شما درخواست پناهندگی کردید. چون شما درخواست رو پس گرفتید دلیل نمی شه که سابقه شما مشخص نباشه. بخصوص که توی فنلاند اثر انگشت هم دادید. من خیلی بعید می دونم به شما ویزای شینگن بدن.
در خصوص یونان که کشور امنی نبود، درسته اون موقع کشور امنی نبوده ولی الان دیگه شرایط عوض شده و یونان شامل دوبلین هست. اگر قرار باشه پرونده پناهندگی شما توی فنلاند دوباره به جریان بیفته، شما رو به یونان بر می گردونن.
اشتباه بزرگ شما این بوده که یا نباید درخواست پناهندگی می کردید یا اگر درخواست کردید نباید بر می گشتید.

Baran68

پست توسط Baran68 » دو شنبه 19 آذر 1397, 12:17 pm

برای مهاجرت نیاز به مشاوره دارید

مشاور مجرب

ارائه دهنده کیس پناهندگی

آی دی تلگرام saharrr2020

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

اگر آی دی تلگرام را در جستجو پیدا نکردید به ایمیل پی ام بفرستید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 178 مهمان