خسته شدم ازسوئد

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
ارسال پست
Reza akbari

خسته شدم ازسوئد

پست توسط Reza akbari » شنبه 8 دی 1397, 2:45 am

am
سلام به همگی یادش بخیر چندسال پیش من تو این سایت عضو بودم و باهزار بدبختی می خواستم ازایران خارج بشم الان که فکر می کنم چقدر اشتباه کردم این کاروانجام دادم والا نمی دونم حدود چهار ونیم سال میشه سوئد هستم واصلا راضی نیستم خیلی مردم نژادپرستی هستن یهودی ها صهیونیست ها تعدادشون زیاده مسلمان سعیدی خیلی بالاست بعد از هزار بدبختی زبان اینجاروفول یادگرفتم ولی خسته شدم دلم گرفته از همه چیز اصلا زندگی توایران یه چیز دیگست اینجا همه چیز مصنوعی هستش ازدوستان عزیز می خدام سوال کنم شرایط لیران چه جوریه اگه من بخوام برگردم راستیتش من افغانی هستم واقامت دایم سوید رو دارم و لی توایران اقامت ندارم کسی می تونه برام توضیح بده اصلا میشه توایران زندگی کرد واینکه چه جوری اگر بخوای کارمند دخل خرجت باهم می سازه من توایران هم زندگی بدی نذاشتم ولی از نژادپرستی و روسری هوردن ها بخاطر افغانی بودن فرار کردم ولی وقتی اومدم اینجا صهیونیست هاخیلی اذیت می کنند به اضافه مالیات خیلی بالاش حالا کسی بهم می تونه بگه اگه کسی شرایط منو داشت چه کار می کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

بالا

loveforlove

Re: خسته شدم ازسوئد

پست توسط loveforlove » شنبه 8 دی 1397, 10:59 am

اشتباه میکنی ایران دیگه جای موندن نیست شهرتو عوض کن خب

Mfarahmand
محل اقامت: ایران - مشهد

خسته شدم ازسوئد

پست توسط Mfarahmand » چهار شنبه 19 دی 1397, 2:38 pm

سلام
اگر خانم بودی حاظر بودم بیام با هم زندگی کنیم که از تنهایی در بیای سنو سالتم مهم نبود بعدشم ، جا رو کره زمین نیست که میخوای بیای ایران

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 179 مهمان