دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

اهداف و اطلاعیه ها
Site Admin
آنلاين
پست ها : 1121
تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05
محل سکونت: لندن

دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پستتوسط Admin » 28 مه 2011, 03:34

دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و... با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن.
جهت درخواست ویزا از سفارتخانه ها داشتن دعوت نامه اصلیترین مدرک مورد نیاز است. یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راههای دریافت دعوت نامه، شرکت در یک سمینار یا نمایشگاه است. در این صورت سمینار یا نمایشگاه مربوطه برای متقاضی دعوت نامه ارسال مینماید.
از دیگر مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزا، داشتن رزرو هتل است. متقاضی ویزا بایستی مشخص کند در طی مدتی که در کشور مربوطه است در کجا ساکن است.
کل پروسه ثبت نام در سمینار، دریافت دعوت نامه، رزرو هتل و دریافت گواهی رزرو هتل توسط ما قابل انجام است. هزینه انجام این کار توسط ما ۲،۰۰۰،۰۰۰ (دو میلیون) تومان است که به صورت اقساط دریافت میشود; قسط اول (یک میلیون تومان) در شروع کار و قسط دوم زمانی که متقاضی ویزا دریافت نمود. همکاری و مشاوره با متقاضی تا زمان دریافت ویزا ادامه خواهد یافت.

روش کار:
۱- متقاضی مبلغ یک میلیون تومان به حساب ما در ایران واریز مینماید.
۲- فیش پرداختی و همچنین صفحه اول پاسپورت را اسکن کرده و به آدرس ایمیل ما (info@panahandegi.com) میفرستد. بهتر است یک سری اطلاعات دیگر از جمله آدرس، کد پستی، شماره تلفن یا موبایل نیز همراه با مدارک فرستاده شود. این اطلاعات جهت ثبت نام در سمینار لازم هستند.
۳- سمینارها و نمایشگاههای موجود در کشور مورد نظر متقاضی همراه با زمان سمینار، موضوع سمینار، هزینه سمینار و ... برای ایشان ارسال میشود.
۴- متقاضی یکی از سمینارها را انتخاب نموده و نظر خود را به ما اعلام مینماید.
۵- هر سمینار هزینه خاصی از شرکت کنندگان دریافت میکند. جهت ثبت نام در سمینار لازم است هزینه سمینار پرداخته شود. به دلیل تحریمهای بین الملی امکان ارسال پول از ایران به بانکها و حسابهای خارجی وجود ندارد. به عبارتی متقاضی نمیتواند از داخل ایران هزینه سمینار را بپردازد و بایستی از کسی که در خارج از ایران است کمک بگیرد. یکی از راههای پرداخت هزینه سمینار این است که متقاضی این هزینه را در ایران به حساب ما واریز میکند و ما با استفاده از حساب بانکی خود در اروپا، از طرف متقاضی هزینه سمینار را پرداخت خواهیم کرد.
سمینار مربوطه در برابر مبلغ دریافتی رسید صادر میکند که برای متقاضی ارسال خواهد شد.
۶- ثبت نام متقاضی در سمینار مربوطه انجام شده و از سمینار برای متقاضی دعوت نامه گرفته میشود.
۷- با دریافت دعوت نامه از سمینار، رزرو هتل به نام متقاضی انجام میشود و گواهی رزرو هتل برای ایشان ارسال میشود.
۸- راهنمائیهای لازم جهت تهیه سایر مدارک مورد نیاز سفارت، در اختیار متقاضی قرار داده میشود تا بتوانند به موقع و با یک پرونده مناسب در سفارت درخواست ویزا دهند.
۹- پس از اینکه متقاضی ویزا دریافت نمودند، باقیمانده حساب ما (یک میلیون تومان) را میپردازند.

هزینه ها:
۱- هزینه انجام این پروسه توسط ما: دو میلیون تومان.
۲- هزینه سمینار: این هزینه میتواند بسیار متغیر باشد. سمینارهای مختلف هزینه های متفاوت از شرکت کنندگان دریافت میکنند.
(بر اساس تجربه هزینه سمینار میتواند بین ۱ تا ۲ میلیون تومان متغیر باشد)
۳- هزینه رزرو هتل: این هزینه نیز بسیار متغیر است. هتلهای مختلف در کشورها و شهرهای مختلف هزینه های بسیار متفاوت دارند از طرفی تعداد روزهایی که هتل رزرو میشود نیز در هزینه هتل تاثیر دارند.
(بر اساس تجربه، هزینه رزرو هتل بین ۱ تا ۲ میلیون تومان متغیر خواهد بود)
۴- هزینه سفارت جهت درخواست ویزا: این هزینه چندان زیاد نیست و ممکن است بین ۱۰۰،۰۰۰ تا ۲۰۰،۰۰۰ تومان باشد.
(معمولا کل هزینه ها از زمان شروع کار تا زمان دریافت ویزا بین ۴ تا ۵ میلیون تومان میشود. همان طور که مشاهده میشود هزینه ها به صورت اقساط و مرحله ای پرداخت میشود. متقاضی با پیشرفت هر مرحله از کار، هزینه آن مرحله را میپردازد)
۵- هزینه بلیت هواپیما: که بایستی بلیت رفت و برگشت تهیه شود. بسته به کشور مقصد بلیت هواپیما میتواند بین ۱ تا ۲ میلیون تومان باشد.

زمان مورد نیاز:
انجام کل این پروسه از زمان ثبت نام در سمینار تا زمان دریافت ویزا حدود ۲ تا ۳ ماه طول میکشد. برخی سفارتخانه ها از جمله سفارت انگلیس و کانادا زمان طولانیتری جهت بررسی درخواست ویزا نیاز دارند و بهتر است زمان کافی وجود داشته باشد که ویزا به موقع دریافت شود.
این پروسه از طرف ما برای کلیه کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا، استرالیا و... قابل اجرا است و هیچ محدودیتی از نظر جغرافیایی وجود ندارد.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com

پست ها : 404
تاريخ عضويت: 19 مارس 2011, 15:22

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پستتوسط ali.akbari » 31 مه 2011, 11:26

استرلیا ویزایه شینگن نمیخواد درسته>؟

Site Admin
آنلاين
پست ها : 1121
تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05
محل سکونت: لندن

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پستتوسط Admin » 01 ژوئن 2011, 08:46

استرالیا جز حوزه شنگن نیست. جهت ورود به استرالیا نیز بایستی درخواست ویزا داد. گرفتن ویزا از سفارت استرالیا در صورت داشتن دعوت نامه چندان دشوار نیست.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com

Site Admin
آنلاين
پست ها : 1121
تاريخ عضويت: 14 آپريل 2010, 21:05
محل سکونت: لندن

توضیحات:

پستتوسط Admin » 03 ژوئن 2011, 10:04

برخی سوالات عمومی که در ارتباط با دریافت ویزا مطرح میشود:
۱- سفارتخانه ها برای صدور ویزا نیاز به به نوعی ضمانت از قبیل سند مالکیت و یا چک دارند. بنده هیچ گونه سند مالکیتی ندارم و چک نیز نمیتوانم تهیه کنم، آیا میتوانم ویزا بگیرم؟
- هیچ سفارتی حق گرفتن سند مالکیت و یا هر نوع ضمانت و وثیقه ای جهت صدور ویزا ندارد. بر اساس قوانین حاکمیت ملی کشورها، سفارتخانه ها حق دخالت در امور ملکی و دارایی کشور میزبان را ندارند. در غیر این صورت سفارتهای کشورهای خارجی پس از مدت کوتاهی مالک بخشی از خاک کشور خواهند شد که با حاکمیت ملی یک کشور در تناقض است. وقتی سفارت درخواست ویزا را بررسی میکند بایستی مطمئن شود که متقاضی پس از اتمام مدت ویزا به کشور خویش بازخواهد گشت. هر چه متقاضی مدارک بیشتری دال بر وابستگی خود در ایران ارائه دهد احتمال موافقت با درخواست ویزا بیشتر خواهد شد. این مدارک شامل اسناد ملکی (سند خانه و مستغلات، سند ماشین و...)، مدارکی در ارتباط با شاغل بودن فرد، مدارکی که نشان دهد فرد متقاضی مشغول به تحصیل است، سند ازدواج، حساب بانکی مناسب و...
سفارتخانه ها تنها یک کپی از اسناد مالکیت متقاضی را نگه میدارند و اصل اسناد مالکیت برگشت داده میشود.
متقاضی ویزا با ارائه مدارک فوق، سفارت را قانع میکند که به اندازه کافی در کشور خود وابستگی دارد و پس از اتمام مدت ویزا به کشور خود برمیگردد.

۲- بنده پول کافی در حساب بانکی ندارم. آیا به من ویزا خواهند داد؟
- متقاضی بایستی نشان دهد در طی مدتی که در مسافرت است به مشکل مالی نخواهد خورد. موجودی حساب و یا گواهی بانکی بایستی به اندازه ای باشد که هزینه های سفر را پوشش دهد. در صورتی که متقاضی بتواند از محل کار یا تحصیل خود نامه ای بگیرد مبنی بر اینکه هزینه سفر وی توسط ارگان مربوطه تامین میشود در این صورت گواهی بانکی چندان مهم نیست. در واقع هدف سفارت از درخواست گواهی بانکی این است که مطمئن شود متقاضی از نظر مالی توانایی تامین هزینه های سفر را دارد.

۳- احتمال موفقیت گرفتن ویزا به این روش چقدر است؟ سفارتها سختگیری زیادی جهت صدور ویزا میکنند.
- تاکنون افراد بسیاری بدین روش موفق به گرفتن ویزا شده اند. افراد بسیاری که حتی خودشان نیز باور نداشتند که بتوانند ویزا بگیرند بدین روش ویزا دریافت نموده اند. سفارتها معمولا دعوت نامه های سمینارها را با سهولت بیشتری بررسی میکنند. همیشه احتمال دریافت ویزا جهت شرکت در یک سمینار بسیار بیشتر از احتمال گرفتن ویزا جهت دیدار از اقوام و یا ویزای توریستی است. بسیاری از سفارتها دعوت نامه های مرتبط با سمینارها و یا دعوت نامه های تجاری را بدون نیاز به رزرو وقت قبلی و خارج از نوبت بررسی میکنند. در موارد جزئی که با درخواست ویزا مخالفت شده است ما با برگزار کنندگان سمینار تماس برقرار کرده ایم و از آنها خواسته ایم تا با سفارت تماس بگیرند. در این حالت در اکثریت موارد با درخواست ویزا موافقت شده است.

۴- اگر بنده به هر دلیلی پس از ورود به خاک کشور مربوطه مجبور به درخواست پناهندگی شوم و به ایران برنگردم آیا سفارت میتواند املاک مرا در ایران مصادره و یا تصاحب کند؟
- خیر. هیچ سفارتی حق دخل و تصرف در املاک کشور میزبان را ندارد.

۵- اگر بنده به صورت قانونی و با ویزا از ایران خارج شوم، آیا میتوانم درخواست پناهندگی دهم؟ آیا چون با ویزا و بدون مشکل از ایران خارج شده ام درخواست مرا رد نخواهند کرد؟
- خروج قانونی از کشور به هیچ وجه بدین معنی نیست که حق درخواست پناهندگی ندارید و یا با درخواست پناهندگی مخالفت خواهد شد. همانگونه که خروج غیرقانونی و قاچاقی از کشور بدین معنی نیست که حتما با درخواست پناهندگی موافقت خواهد شد. در واقع اکثریت پناهجویانی که از درخواست پناهندگی خود جواب منفی گرفته اند، خروجشان از ایران به صورت غیرقانونی و قاچاقی بوده است.
عامل تعیین کننده در درخواست پناهندگی کیس و پرونده پناهندگی است. وقتی پناهجو به صورت قانونی از ایران خارج شده است بایستی بررسی کنندگان درخواست پناهندگی را قانع کرد که خروج قانونی وی از کشور دلیل بر امن بودن شرایط نبوده است.
در این حالت بایستی روند کیس را به نحوی تنظیم کرد که خروج قانونی از کشور را توجیه کند.
افراد بسیاری هستند که به صورت قانونی از کشور خارج شده اند و موفق به کسب پناهندگی شده اند. در این مورد تنها کیس و پرونده پناهندگی است که تعیین کننده است. با داشتن کیس قوی در هر حالتی میتوان پناهندگی گرفت.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن، وایبر: Viber: 00442032393373
اسکایپ: panahandegi
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
http://www.panahandegi.com

پست ها : 356
تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

Re: دریافت ویزای شنگن، ویزای کانادا، امریکا، استرالیا و...

پستتوسط barad » 20 اکتبر 2012, 00:12

اطلاعات کامل و جامعی بود

بازگشت به اهداف و اطلاعیه ها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان