مشاور فوروم

اطلاعیه های کلی و عمومی
نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

مشاور فوروم

پست توسط Admin » پنج شنبه 16 شهریور 1391, 5:03 pm

سلام،
بدین وسیله به اطلاع کاربران محترم میرساند همکار جدید ما با ID "مشاور" جهت پاسخگویی به سوالات در فوروم فعالیت مینمایند.
امید است با شروع فعالیت ایشان شاهد هر چه پربارتر شدن فوروم باشیم.
کاربران محترم میتوانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات احتمالی خود را مستقیما با بنده (چاوشی، مدیر سایت) از طرق زیر در میان بگذارند:

ایمیل: info@panahandegi.com
Yahoo Messenger: panahandegi
ooVoo: panahandegi
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

با سپاس فراوان
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

siavash7295

Re: مشاور فوروم

پست توسط siavash7295 » دو شنبه 20 شهریور 1391, 6:27 am

سلام.
من از طریق یکی از فامیلهام تونستم ویزای ۱۰ روزه شینگن تهیه کنم. مقصد لهستان هستش. میخوام از اونجا با ترن به وین اتریش برم و اونجا درخواست پناهندگی بدم. البته قبل از اقدام ویزای خودم رئ باید از بین ببرم. آیا اونها میتونند بفهمند که من با ویزا اومدم؟ چون اون فامیلمون گفت که نمیتونند استعلام کنند که چطور اومدم به اونجا. بازم سوال و همچنین راهنمایی و در خواست کمک تا اخد اقامت رو دارم با پرداخت هزینه هاش. ممنون

omiiid67

پست توسط omiiid67 » چهار شنبه 29 شهریور 1391, 5:37 pm

dorood va khastenabashid khedmate moshavere mohtaram. bande 1 honarmand hastam ke 1 musicvideo dar mokhalefate shadid ba jomhoorie eslami dar internet montasher kardeam va tasavire khodam niz dar video mibashad.aya ba eraeye in musicvideo mitavanam be onvane 1 case ghavi baraye panahandegie amrica eghdam konam
ba sepas az rahnamayihaye sazandeye shoma
lotfan dar soorate emkan be soorate khosoosi javabam ra bedahid sepas

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 30 شهریور 1391, 9:57 am

omiiid67 نوشته شده:dorood va khastenabashid khedmate moshavere mohtaram. bande 1 honarmand hastam ke 1 musicvideo dar mokhalefate shadid ba jomhoorie eslami dar internet montasher kardeam va tasavire khodam niz dar video mibashad.aya ba eraeye in musicvideo mitavanam be onvane 1 case ghavi baraye panahandegie amrica eghdam konam
ba sepas az rahnamayihaye sazandeye shoma
lotfan dar soorate emkan be soorate khosoosi javabam ra bedahid sepas
سلام برایتان ارسال گردید

nedamir

پست توسط nedamir » سه شنبه 4 مهر 1391, 3:33 pm

مرکز اطلاعات ایرانیان: افرادی که مدارک سفر خود از قبیل بلیط یا گذرنامه را از اداره مهاجرت مخفی کرده و یا بهانه های "استاندارد" از قبیل اینکه "قاچاقچی گذرنامه را از ما گرفت" را به اداره مهاجرت تحویل می دهند نه تنها اعتبار بیانات خود را در نزد اداره مهاجرت از بین می برند بلکه از دسته ای هستند که اغلب مورد چکنترل های دقیق قرار می گیرند. در واقع از نظر اداره مهاجرت افرادی که "ریگی به پا ندارند" دلیلی نیز برای مخفی نمودن و یا از بین بردن مدارک سفر خود نیز نخواهند داشت.

به نظر شما باید چیکار کرد؟اگر پاسپورت را تحویل بدیم که کارمون ساخته است و برمون میگردونن به کشوری که ویزا گرفتیم ازش اگر هم بخواهیم تحویل ندیم
چه بهانه ای میتونیم بیاریم؟ که ایجاد شک نکنه؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 4 مهر 1391, 5:47 pm

nedamir نوشته شده:مرکز اطلاعات ایرانیان: افرادی که مدارک سفر خود از قبیل بلیط یا گذرنامه را از اداره مهاجرت مخفی کرده و یا بهانه های "استاندارد" از قبیل اینکه "قاچاقچی گذرنامه را از ما گرفت" را به اداره مهاجرت تحویل می دهند نه تنها اعتبار بیانات خود را در نزد اداره مهاجرت از بین می برند بلکه از دسته ای هستند که اغلب مورد چکنترل های دقیق قرار می گیرند. در واقع از نظر اداره مهاجرت افرادی که "ریگی به پا ندارند" دلیلی نیز برای مخفی نمودن و یا از بین بردن مدارک سفر خود نیز نخواهند داشت.

به نظر شما باید چیکار کرد؟اگر پاسپورت را تحویل بدیم که کارمون ساخته است و برمون میگردونن به کشوری که ویزا گرفتیم ازش اگر هم بخواهیم تحویل ندیم
چه بهانه ای میتونیم بیاریم؟ که ایجاد شک نکنه؟
شما پاسپورت هم ندهید ازروی اثر انگشت و مشخصاتتان می توانند بفهمند از کجا ویز گرفتید

nedamir

پست توسط nedamir » چهار شنبه 5 مهر 1391, 12:47 pm

وقتی اثر انگشت ندادیم و اسممون را هم تغییر بدیم و ننتونن رد ویزا را بگیرن. چه بهانه ای باید برای نداشتن پاسپورت بگیم؟

Tony6283

پست توسط Tony6283 » پنج شنبه 20 مهر 1391, 8:57 am

سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه

Tony6283

پست توسط Tony6283 » پنج شنبه 20 مهر 1391, 8:57 am

Tony6283 نوشته شده:سلام به همگی. من در صفحه پناهندگس آمریکا هم پیغام گذاشتم ولی متاسفانه کسی جوابی به من نداد. از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه. من الان تو کشور تایلند هستم. میخوام تغییر مذهب بدم و پناهنده آمریکا بشم. اولین سوالم اینه که حتما باید تو خاک آمریکا باشم و تقاضای پناهندگی بدم یا بعد از تغییر مذهب از طریق سفارت آمریکا در تایلند میتونم این کارو بکنم؟ سوال بعد اینکه واسه مدرک میتونم از مراسم مسیحی شدن فیلم و عکس بگیرم و مدرک برای اینکه جونم در ایران در خطره از طریق ویزایی تایلند که تو پاسپورتم هست بگم که طی 5 ماه گذشته من فقط دو هفته رفتم ایران که یه ویزای جدید بگیرم و برگردم. چون نمیتونم اونجا بمونم. چون اگه منو بگیرن اعدام میکنن. چون در قانون اسلامی ایران تغییر دین از اسلام به هر دینی مساوی با اعدامه. آیا از این طریق میتونم؟ لطفا یکی منو راهنمایی کنه. ممنون از همه

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » پنج شنبه 20 مهر 1391, 2:54 pm

سلام بله باید وارد خاک امریکا شوید و یا از طریق دفاتر یو ان سازمان ملل اقدام کنید اون ویزاها مشکلی نداره کیستان هم خوبهو با کمی قوی تر شدن می توانید برای پناهندگی اقدام کنید

tinaser ahooshgar

پست توسط tinaser ahooshgar » یک شنبه 23 مهر 1391, 6:57 am

Admin نوشته شده:سلام،
بدین وسیله به اطلاع کاربران محترم میرساند همکار جدید ما با ID "مشاور" جهت پاسخگویی به سوالات در فوروم فعالیت مینمایند.
کاربران محترم میتوانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات احتمالی خود را مستقیما با بنده (چاوشی، مدیر سایت) از طرق زیر در میان بگذارند:

با سپاس فراوان
چاوشی
با سلام میخواستم ببینم شما میتوانید ویزای لوگزامبورگ یا هلند را برای من همسر و پسر 2ساله ام بگیرید و در انجا میتوانید برای تقویت کیس پناهندگی کمکمان کنید اگر نه ما از چه طریقی میتوانیم اقدام کنیم . متشکرم.

tinaser ahooshgar

پست توسط tinaser ahooshgar » یک شنبه 23 مهر 1391, 7:00 am

اگر میشود زود به سوال من پاسخ دهید ما میخواهیم تا اخر سال 91 از ایران درامده باشیم چون موقعیت مان خوب نیست

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 23 مهر 1391, 1:32 pm

tinaser ahooshgar نوشته شده:
Admin نوشته شده:سلام،

با سپاس فراوان
چاوشی
با سلام میخواستم ببینم شما میتوانید ویزای لوگزامبورگ یا هلند را برای من همسر و پسر 2ساله ام بگیرید و در انجا میتوانید برای تقویت کیس پناهندگی کمکمان کنید اگر نه ما از چه طریقی میتوانیم اقدام کنیم . متشکرم.
سلام در هر دو مورد می توانیم کمکتان کنیم

khodsooz

پست توسط khodsooz » سه شنبه 25 مهر 1391, 5:48 pm

man 1.5 salo nim hast ke to ukraine hastam ba viza tahsili omadam mikham be sorate qachaqi beram alman va darkhaste panahandegi bedam va mikham begam az iran besorate qachaqi omadam aya sazman mohajerate onja mitone mano radyabi kone to ukrain bodam

barad

پست توسط barad » جمعه 28 مهر 1391, 10:04 pm

بسیار سایت خوبیه

barad

پست توسط barad » سه شنبه 2 آبان 1391, 3:06 pm

1- بله . شما از هر کشوری که ویزا دریافت کنی میبرنت همون کشور اول ( چون جدیدن همه کشور های شینگن در ایران اثر انگشت میگیرن )
2- شما باید کیستون واقعی باشه و خیلی قوی ( اگر مدارکی دارید که حرفهاتون رو ثابت میکنه - مشکلی نیست )
3- هلند و اکثر کشورها الان واقعا سخت پناهنده میگیرن - به نظر من نروز و اتریش سوئیس و سوئد خوبن

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 2 آبان 1391, 7:09 pm

کانادا و استرالیل در حال حاظر شرایط بهتری دارند و هم راحت تر پناهنده می پذیرند چون کشورهای مهاجر پذیر می باشند

morad

پست توسط morad » جمعه 5 آبان 1391, 9:49 am

سلام ؛ مشاور عزیر خوشحالم که شما آمده اید و امیدوارم سوالات را سریع پاسخ دهید.
من مهندس هستم کمتر از40 ساله با همسرم و دختر دبستانیم می خواهیم به کشوری انگلیسی زبان که بتوانم آنجا کار کنم، برویم.
اگر می توانید راهی سریع غیر از پناهندگی و سرمایه گذاری پیشنهاد بدهید. پول زیادی ندارم.
اگر غیر از پناهندگی راهی ندارم آیا با روش قانونی که آقای چاوشی انجام می دهند می توانیم به استرالیا برویم وبمانیم ؟ چگونه؟
اگر پاسختان منفی است کانادا ، امریکا ، انگلیس هرکدام که مطمئن تر و برای کار کردن مناسبتر است را برایم شرح دهید.
لطفا هزینه ها را هم برایم مشخص فرمایید. متشکرم
(ویزای شنگن به راحتی می توانم بگیرم و ضمنا دوستانی در تمام کشورهای ذکر شده و هم چنین آلمان و اسپانیا دارم ضمنا چون مشارکت زمانی دارم رزرو هتل را شاید خودم بتوانم انجام دهم)

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 5 آبان 1391, 9:33 pm

سلام برای شما بهترین کشور استرالیا می باشد و پناهندگی مناسب ترین و کم هزینه ترین راه برای شما می باشد

morad

استرالیا بهترین کشور و پناهندگی مناسب ترین روش

پست توسط morad » شنبه 6 آبان 1391, 6:49 pm

مشاور عزیز لطفا سوالم را کامل پاسخ دهید
نوع ویزا؟
هزینه برای ما 3 نفر؟
آیا در استرالیا به جزیره انتقال داده می شویم؟
هزینه کیس؟
متشکرم.
mshn1974@yahoo.com

198omid

کجایید مشاوران محترم

پست توسط 198omid » سه شنبه 9 آبان 1391, 8:26 pm

دیگه چیز جدیدی ندارید/سایت شما فقط برای یک یا دو ساعت مفیده!!!!نه جوابpmیا پرسشی رو میدید نه مطلب جدیدی نه.....
بابا بازاریابی هم بلد نیستید؟؟؟
به همین زودی بارتو بستی اقای چاوشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه کم انرژی نشون بده!
لطفا ناراحت نشید.ایننو یه نقد بدونید.
لطفا لااقل یه صفحه از اخبار جدید پناهندگی درست کنید!البته به روز.

mojgan55

پست توسط mojgan55 » سه شنبه 16 آبان 1391, 2:25 am

سلام برای مهاجرت به المان و گرفتن پناهندگی چیکار باید بکنم؟
من یه زن 36 ساله با یه بچه 1.5 ساله هستم از ازدواج اولم یه پسر 14 ساله دارم که به تازگی اقامت المان و گرفت و پیش پدرش رفت
ایا بودن پسر من در المان میتونه به من کمک کنه؟؟
البته من مدارکی دال بر این مه همسر فعلی من ما رو ترک کرده دارم با توجه به داشتن بچه میتونم پناهتدگی اجتماعی بگیرم؟؟
چقدر هزینه این کار میشه؟
با توجه به این که الان انگشت نگاری میکنن اصلا امکان رفتن به المان و پتاهندگی گرفتن هست؟؟؟
من برای رفتن عجله دارم امیدوارم سریع جواب بدین
ممنون

M4F14

پست توسط M4F14 » چهار شنبه 17 آبان 1391, 9:25 pm

آقای چاوشی اشتباه بزرگی کردی این secret رو کردی مشاور فوروم. باید یه آدمی رو انتخاب میکردی که صلاحیت این کارو داشته باشه نه کسی که دو روز رفته سایت های پناهندگی رو خونده و اومده اینجا ادعا میکنه دو ساله کارش همینه. قدیما سایت خیلی خوب بود ولی از وقتی اینو گذاشتی مشاور دیگه اصلا ارزش نداره آدم وقتشو بذاره بیاد اینجا. بای

faghihi9

پست توسط faghihi9 » شنبه 20 آبان 1391, 9:01 am

سلام من 17 ساله دارم ومیخوام که بتونم در یکی از کشور های اروپایی پناهنده بشم
لطفا میشه هزینه ای که برای این کار خرج میشه رو برام بگید ؟
و به نظر شما من چه کیسی میتونم پیدا کنم البته کیس های بسیاری دارم اما به نظر شما از چه باشه موظوع کیسی که بخوام پیدا کنم

faghihi9

خواهش میکنم هرچه زود تر راهنماییم کنید

پست توسط faghihi9 » شنبه 20 آبان 1391, 9:03 am

سلام من 17 ساله دارم ومیخوام که بتونم در یکی از کشور های اروپایی پناهنده بشم
و به نظر شما من چه کیسی میتونم پیدا کنم البته کیس های بسیاری دارم اما به نظر شما از چه باشه موظوع کیسی که بخوام پیدا کنم

jake

پست توسط jake » شنبه 20 آبان 1391, 10:35 am

چرا این فروم انقدر ساکت هستش !!

دوستان این که بتونیم برای همدیگه مفید باشیم چیز بدی نیست و اونقدر هم ارزش نداره که بخواهیم سر همدیگر رو کلاه بگذاریم.

لطفاً هرکسی هر چقدر اطلاعات که میتونه در اختیار فروم و بقیه دوستان بگذاره !!

یک نکته ی دیگر هم این که :

آقای چاووشی بنده سابقه ی طولانی مدت مدیریت فروم های مختلف رو دارم و میدونم که کار بسیار دشواری هستش اما همیشه و در هر فرومی چند نفر به عنووان پاسخگو و مدیر منصوب میشوند تا هم انجمن ها رو مرتب کنند و هم از درگیری های لفظی و بی انضباطی جلوگیری کنند پیشنهاد بنده به عنوان یک کاربر ساده این است امیدوارم این رو مورد بررسی قرار بدید.

در ضمن بنده هم 17 سال سن دارم و خوشحال میشم کسانی که در امر مهاجرت هستند اطلاعات خودشون رو با بنده به اشتراک بگذارند.

موفق باشید.
=======================================================
jake1 خودم هستم !
=================================================
freedom

198omid

Re: کجایید مشاوران محترم

پست توسط 198omid » چهار شنبه 24 آبان 1391, 9:16 am

198omid نوشته شده:دیگه چیز جدیدی ندارید/سایت شما فقط برای یک یا دو ساعت مفیده!!!!نه جوابpmیا پرسشی رو میدید نه مطلب جدیدی نه.....
بابا بازاریابی هم بلد نیستید؟؟؟
به همین زودی بارتو بستی اقای چاوشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه کم انرژی نشون بده!
لطفا ناراحت نشید.ایننو یه نقد بدونید.
لطفا لااقل یه صفحه از اخبار جدید پناهندگی درست کنید!البته به روز.

M4F14

پست توسط M4F14 » جمعه 26 آبان 1391, 12:21 pm

آقای مشاور به اصطلاح با تجربه کجایی؟ یه مشت آدم کلاه بردار سودجو دارن اینجا تبلیغات میکنن بی زحمت بیا این تاپیک ها رو پاک کن.

barad

پست توسط barad » دو شنبه 29 آبان 1391, 10:04 pm

جناب مشاور یه موقع هر 1 ساعت اینجان یه موع 1 ماه پیداشون نمیشه

faghihi9

پست توسط faghihi9 » یک شنبه 5 آذر 1391, 12:29 pm

سلام من پسری 17ساله هستم ومیخوام که در یکی از کشورهای اروپایی پناهنده بشم اگه میشه میتونید یه راهی برای خروج از کشور برام بگید ممنون میشم ضمنا هزینه و چیزهای که لازم است داشته باشم و دیگر چیزها ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 5 آذر 1391, 10:25 pm

faghihi9 نوشته شده:سلام من 17 ساله دارم ومیخوام که بتونم در یکی از کشور های اروپایی پناهنده بشم
عزیزم هر کار میکنی تا قبل 18 سالگیت انجام بده چون زیر سن شرایط بسیار منایب تری ر اروپا دارن فعلا اقدام کن کیس رو رسیدی پیدا میکنی جدا میگم

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 5 آذر 1391, 10:35 pm

mojgan55 نوشته شده:سلام برای مهاجرت به المان و گرفتن پناهندگی چیکار باید بکنم؟
من یه زن 36 ساله با یه بچه 1.5 ساله هستم از ازدواج اولم یه پسر 14 ساله دارم که به تازگی اقامت المان و گرفت و پیش پدرش رفت
ایا بودن پسر من در المان میتونه به من کمک کنه؟؟
البته من مدارکی دال بر این مه همسر فعلی من ما رو ترک کرده دارم با توجه به داشتن بچه میتونم پناهتدگی اجتماعی بگیرم؟؟
چقدر هزینه این کار میشه؟
با توجه به این که الان انگشت نگاری میکنن اصلا امکان رفتن به المان و پتاهندگی گرفتن هست؟؟؟
من برای رفتن عجله دارم امیدوارم سریع جواب بدین
ممنون
بودن پسرتون تو گرفتن پناندگی کمک هست ولی کافی نیست کیستون کار داره ولی میشه درستش کرد که جواب بگیرید چون اولین چیزی که میگن اینه که خیلیا مثل شما همسرشون ترکشون کرده باید پناهنده بشن؟ اینجا طلاق زیاد مهم نیست ولی اینکه میشه رفت آلمان و درخواست داد بله میتونین قانونی برین و درخواست پناهندگی بدین این نکته هم توجه کنین که شما نوع پناهندگی رو مشخص نمیکنین فقط مشکلتونو میگین اونا خودشون طبق قوانینشون بهتون پناهندگی میدن حالا یا سیاسی یا انسانی یا اجتماعی و... که نوعش نه اهمیت داره نه جایی ثبت میشه
میتونم اگه بخوایین رو کیستون کمکتون کنم

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 5 آذر 1391, 10:44 pm

morad نوشته شده:سلام ؛ مشاور عزیر خوشحالم که شما آمده اید و امیدوارم سوالات را سریع پاسخ دهید.
من مهندس هستم کمتر از40 ساله با همسرم و دختر دبستانیم می خواهیم به کشوری انگلیسی زبان که بتوانم آنجا کار کنم، برویم.
اگر می توانید راهی سریع غیر از پناهندگی و سرمایه گذاری پیشنهاد بدهید. پول زیادی ندارم.
اگر غیر از پناهندگی راهی ندارم آیا با روش قانونی که آقای چاوشی انجام می دهند می توانیم به استرالیا برویم وبمانیم ؟ چگونه؟
اگر پاسختان منفی است کانادا ، امریکا ، انگلیس هرکدام که مطمئن تر و برای کار کردن مناسبتر است را برایم شرح دهید.
لطفا هزینه ها را هم برایم مشخص فرمایید. متشکرم
(ویزای شنگن به راحتی می توانم بگیرم و ضمنا دوستانی در تمام کشورهای ذکر شده و هم چنین آلمان و اسپانیا دارم ضمنا چون مشارکت زمانی دارم رزرو هتل را شاید خودم بتوانم انجام دهم)
دوست عزیز اگه تا حالا با شنگن خودت و خانوادت سفر داشتین بزن تو کار لندن یا کانادا برو ویزی توریستی بگیر یا برو با تور تفریحی برو ولی اگه فقط میتونی بگیری بزن تو کار کشورای اسکاندیناوی مثل نروژ و سوئد چون اونجا با زبان مشکلی ندارین این دو کشور مثل ترکهایی که فازسی بلدند و بین فارسها زندگی میکنن انگلیسی بلدن و زندگی میکنن درست بر عکس آلمانها و فرنچ ها

faghihi9

پست توسط faghihi9 » دو شنبه 6 آذر 1391, 2:40 pm

سلام من قصد پناهندگی به سوئد رو دارم لفا چنتا سوال دارم
1.وضع پناهنده پذبری چطوره 2از چه راهی میتونم بیام
3خرج کلی برای اومدن به اون جا و چند ماهی که منتظر جوابیم چقدر میشه لطفا به پول خودمون بگید
4ایا اگه به من پناهندگی بدن امکان ادامه تحصیل رو کار رو دارم
لطفا هرچه زود تر به من جواب بدید
راستی من 17 سالمه

sadeh del

پست توسط sadeh del » دو شنبه 6 آذر 1391, 5:37 pm

دوستان من يك راهنمايي فوري نياز دارم.من دارم ميرم اروپا و كيس مناسبي هم دارم.اما شنيدم خيلي كشور ها مثل آلمان شايد تا يك سال هم ازت مصاحبه نكنن.و پروسه خيلي طول بكشه.كسي نميدونه كدوم كشور از همه سريع تر به پرونده ها رسيدگي ميكنه؟شنيدم هلند يك ماه مصاحبه ميشي و جواب ميدن اين درسته؟اگر ممكنه راهنمايي كنيد

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 9 آذر 1391, 9:55 am

sadeh del نوشته شده:دوستان من يك راهنمايي فوري نياز دارم.من دارم ميرم اروپا و كيس مناسبي هم دارم.اما شنيدم خيلي كشور ها مثل آلمان شايد تا يك سال هم ازت مصاحبه نكنن.و پروسه خيلي طول بكشه.كسي نميدونه كدوم كشور از همه سريع تر به پرونده ها رسيدگي ميكنه؟شنيدم هلند يك ماه مصاحبه ميشي و جواب ميدن اين درسته؟اگر ممكنه راهنمايي كنيد
واله از هلن بی خبرم ولی سوئد سیاستشون بر اینه که تا 3 ماه بعد از ورود تکلیفتون روشن میشه البته این به خودتونم بستگی داره که همه مدارکتون روز اینترویو همراهتون باشه به پروسه دوبلین نخورین سر وقت تو مصاحبه های هنگاره باشین و اینا اگه خودتون تنبلی نکنید و پیگیر باشی واقعا 3 ماه از روز ورودت جوابتو گرفتی

scorpion

پست توسط scorpion » پنج شنبه 9 آذر 1391, 5:42 pm

سلام من 33 سالمه 8سال سابقه کار در کارخانه شکر مثل کارخانه های استرالیا را دارم دانشجو مهندسی عمران ترم 7 هستم مدرک مهندس سوم کشتی هم دارم میخوام با همسر وپسر 5 ساله ودختر 2 ماه ام برم استرالیا وبهتره که پناهندگی باشه تا مهاجرت آیا می توانید کمکم کنید درضمن کیس مناسبی برای پناهندگی هم دارم آیا باید آنجا کیس خود را ارائه بدهم یا از همینجا اقدام کنم ممنونم

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 10 آذر 1391, 8:06 am

scorpion نوشته شده:سلام من 33 سالمه 8سال سابقه کار در کارخانه شکر مثل کارخانه های استرالیا را دارم دانشجو مهندسی عمران ترم 7 هستم مدرک مهندس سوم کشتی هم دارم میخوام با همسر وپسر 5 ساله ودختر 2 ماه ام برم استرالیا وبهتره که پناهندگی باشه تا مهاجرت آیا می توانید کمکم کنید درضمن کیس مناسبی برای پناهندگی هم دارم آیا باید آنجا کیس خود را ارائه بدهم یا از همینجا اقدام کنم ممنونم
سلام گروه ما میتواند شما را جهت اخذ پناهندگی کمک نماید مدارک و کیستان را باید در کشور مورد نظر به دادگاه و ادارات مهاجرت ارائه نمائید

faghihi9

پست توسط faghihi9 » جمعه 10 آذر 1391, 9:11 am

چقدر اینجا ساکته من یک هفتست سوال دادم کسی جواب نمیده واقا اقا جواب بدید فوریه
اگرنمیخوایین جواب بدید مردم رو واسه چی الاف میکنید

H.Vernal

پست توسط H.Vernal » پنج شنبه 16 آذر 1391, 12:55 am

ما 9 نفریم میخوایم بریم استرالیا برا پناهندگی کسی میتونه کمک کنه ؟
اگه کسی ادم مطمن سراغ داره کمک کنه لطفا

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » جمعه 17 آذر 1391, 4:59 am

H.Vernal نوشته شده:ما 9 نفریم میخوایم بریم استرالیا برا پناهندگی کسی میتونه کمک کنه ؟
اگه کسی ادم مطمن سراغ داره کمک کنه لطفا
در حال حاظر فقط باید قانونی اقدام کنید گروه ما در تهیه ویزای قانونی می تواند به شما کمک نماید

Roham27

پست توسط Roham27 » شنبه 18 آذر 1391, 7:57 am

سلام. من کاربر جدید این صفحه هستم .24 سالمه . هم مدرک دانشگاهی فنی دارم هم مدرک دانشگاهی اجرایی . قصدم اینه که برم ترکیه و اونجا تقاضای پناهندگی بدم و موضوع پناهندگیم هم دگرباشیه که احتمال داره پارتنرم هم همراهم باشه. ولی خیلی دوست دارم که نهایتا کشور مقصدم سوئد باشه . امکانش هست یه خورده منو راهنمایی کنید ؟ ضمنا میخام غیرقانونی وارد ترکیه بشم. ممنون میشم

Roham27

پست توسط Roham27 » شنبه 18 آذر 1391, 5:22 pm

Roham27 نوشته شده:سلام. من کاربر جدید این صفحه هستم .24 سالمه . هم مدرک دانشگاهی فنی دارم هم مدرک دانشگاهی اجرایی . قصدم اینه که برم ترکیه و اونجا تقاضای پناهندگی بدم و موضوع پناهندگیم هم دگرباشیه که احتمال داره پارتنرم هم همراهم باشه. ولی خیلی دوست دارم که نهایتا کشور مقصدم سوئد باشه . امکانش هست یه خورده منو راهنمایی کنید ؟ ضمنا میخام غیرقانونی وارد ترکیه بشم. ممنون میشم
[b]یعنی واقعا هیشکی نبود این وسط جواب منو بده؟ بخدا کارم خیلی گیره![/b]

M4F14

پست توسط M4F14 » شنبه 18 آذر 1391, 7:30 pm

Roham27 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:سلام. من کاربر جدید این صفحه هستم .24 سالمه . هم مدرک دانشگاهی فنی دارم هم مدرک دانشگاهی اجرایی . قصدم اینه که برم ترکیه و اونجا تقاضای پناهندگی بدم و موضوع پناهندگیم هم دگرباشیه که احتمال داره پارتنرم هم همراهم باشه. ولی خیلی دوست دارم که نهایتا کشور مقصدم سوئد باشه . امکانش هست یه خورده منو راهنمایی کنید ؟ ضمنا میخام غیرقانونی وارد ترکیه بشم. ممنون میشم
سازمان ملل ترکیه الان وضعیت خیلی بدی داره حداقل چند سال باید بمونید منتظر جواب. چند تا از فامیلامون میخوان از ترکیه برگردن، بهتره اگه میتونید یا با ویزا برید سوئد و یا قاچاق برید.

Roham27

پست توسط Roham27 » یک شنبه 19 آذر 1391, 6:08 am

M4F14 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
سازمان ملل ترکیه الان وضعیت خیلی بدی داره حداقل چند سال باید بمونید منتظر جواب. چند تا از فامیلامون میخوان از ترکیه برگردن، بهتره اگه میتونید یا با ویزا برید سوئد و یا قاچاق برید.
خب اصلا چطوری میتونم از ترکیه برم یونان ؟ و آیا با پاسپورت ایرانی می تونم همچین کاری بکنم ؟

Roham27

پست توسط Roham27 » یک شنبه 19 آذر 1391, 6:10 am

Roham27 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
خب اصلا چطوری میتونم از ترکیه برم یونان ؟ و آیا با پاسپورت ایرانی می تونم از ترکیه برم یونان ؟ یونان چطوری باید واسه سوئد اقدام کنم؟

SHAHRAAM

پست توسط SHAHRAAM » یک شنبه 19 آذر 1391, 1:44 pm

میخوام اگه امکان داره از طریق قانونی که میگید برای گرفتن ویزای استرالیا اقدام کنم لطف کنید راهنماییم کنید که اگه بخوام شما پروندمو به دست بگیرید از کجا باید شروع کنم ممنون

M4F14

پست توسط M4F14 » یک شنبه 19 آذر 1391, 6:50 pm

Roham27 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
خب اصلا چطوری میتونم از ترکیه برم یونان ؟ و آیا با پاسپورت ایرانی می تونم از ترکیه برم یونان ؟ یونان چطوری باید واسه سوئد اقدام کنم؟
دوست عزیز یونان رفتن که کاری نداره مشکل خارج شدن از یونان هست. وضعیت یونان خیلی خرابه اگه برید اونجا حتما پشیمون میشید نه میتونید برگردید ترکیه و نه میتونید برید ایتالیا. موفق باشید

aria123

پست توسط aria123 » یک شنبه 19 آذر 1391, 8:29 pm

با سلام مشاور عزیز من دارای پاسپورت با اعتبار بیش از یک سال هستم ولی ممنوع الخروج آیا امکان داره بتونم با گرفتن ویزا به طور مثال تحصیلی از طریق قاچاقی از مرز خارج شم و بتونم از طریق قانونی به کشوری که ویزا دارم برم؟ لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از کشور خارج شم یا فردی مطمن برای خروج پیدا کنم ariafarhang73@yahoo.com

محمد 59

پست توسط محمد 59 » دو شنبه 20 آذر 1391, 6:07 am

aria123 نوشته شده:با سلام مشاور عزیز من دارای پاسپورت با اعتبار بیش از یک سال هستم ولی ممنوع الخروج آیا امکان داره بتونم با گرفتن ویزا به طور مثال تحصیلی از طریق قاچاقی از مرز خارج شم و بتونم از طریق قانونی به کشوری که ویزا دارم برم؟ لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از کشور خارج شم یا فردی مطمن برای خروج پیدا کنم ariafarhang73@yahoo.com
موقع خروج از اون کشور به جرم ورود غیر قانونی بازداشت میشید چون نه پاستون مهر ورود داره نه اسمتون تو کامپیوترشون به عنوان توریست ثبت شده آدمم که از هوا نمیافته!!!

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان