مشاور فوروم

اطلاعیه های کلی و عمومی
Roham27

Re: مشاور فوروم

پست توسط Roham27 » دو شنبه 20 آذر 1391, 6:59 am

Roham27 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
M4F14 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:
Roham27 نوشته شده:سلام. من کاربر جدید این صفحه هستم .24 سالمه . هم مدرک دانشگاهی فنی دارم هم مدرک دانشگاهی اجرایی . قصدم اینه که برم ترکیه و اونجا تقاضای پناهندگی بدم و موضوع پناهندگیم هم دگرباشیه که احتمال داره پارتنرم هم همراهم باشه. ولی خیلی دوست دارم که نهایتا کشور مقصدم سوئد باشه . امکانش هست یه خورده منو راهنمایی کنید ؟ ضمنا میخام غیرقانونی وارد ترکیه بشم. ممنون میشم
[b]یعنی واقعا هیشکی نبود این وسط جواب منو بده؟ بخدا کارم خیلی گیره![/b]
سازمان ملل ترکیه الان وضعیت خیلی بدی داره حداقل چند سال باید بمونید منتظر جواب. چند تا از فامیلامون میخوان از ترکیه برگردن، بهتره اگه میتونید یا با ویزا برید سوئد و یا قاچاق برید.
خب اصلا چطوری میتونم از ترکیه برم یونان ؟ و آیا با پاسپورت ایرانی می تونم از ترکیه برم یونان ؟ یونان چطوری باید واسه سوئد اقدام کنم؟
خب بزرگوار شما یه راهنمایی از من کنید تا من همون طوری اقدام کنم . خواهشا کامل جواب بدین . آخه جوابای نصف خطی کاری واسه من نمیکنه! ممنون میشم . ضمنا کیس خوبم زیاد دارم خودم !
من کلا میخوام بدونم چطوری خودمو برسونم سوئد...انصافا یه راهنماییه خوب بکنید !
:oops:

aria123

پست توسط aria123 » دو شنبه 20 آذر 1391, 8:16 am

توسط محمد 59 » امروز, 8:07 am

aria123 نوشته است:
با سلام مشاور عزیز من دارای پاسپورت با اعتبار بیش از یک سال هستم ولی ممنوع الخروج آیا امکان داره بتونم با گرفتن ویزا به طور مثال تحصیلی از طریق قاچاقی از مرز خارج شم و بتونم از طریق قانونی به کشوری که ویزا دارم برم؟ لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از کشور خارج شم یا فردی مطمن برای خروج پیدا کنم ariafarhang73@yahoo.com

موقع خروج از اون کشور به جرم ورود غیر قانونی بازداشت میشید چون نه پاستون مهر ورود داره نه اسمتون تو کامپیوترشون به عنوان توریست ثبت شده آدمم که از هوا نمیافته!!!
محمد جان سوال منم همینه چطوری میتونم این مشکل و حل کنم باید خودمو معرفی کنم پلیس یا اگه بازداشت شم برم میگردونن ایران یا ...؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » دو شنبه 20 آذر 1391, 10:15 am

aria123 نوشته شده:

aria123 نوشته است:
با سلام مشاور عزیز من دارای پاسپورت با اعتبار بیش از یک سال هستم ولی ممنوع الخروج آیا امکان داره بتونم با گرفتن ویزا به طور مثال تحصیلی از طریق قاچاقی از مرز خارج شم و بتونم از طریق قانونی به کشوری که ویزا دارم برم؟ لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم از کشور خارج شم یا فردی مطمن برای خروج پیدا کنم ariafarhang73@yahoo.com

موقع خروج از اون کشور به جرم ورود غیر قانونی بازداشت میشید چون نه پاستون مهر ورود داره نه اسمتون تو کامپیوترشون به عنوان توریست ثبت شده آدمم که از هوا نمیافته!!!
محمد جان سوال منم همینه چطوری میتونم این مشکل و حل کنم باید خودمو معرفی کنم پلیس یا اگه بازداشت شم برم میگردونن ایران یا ...؟
والا در این مورد اطلاعی ندارم

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » دو شنبه 20 آذر 1391, 3:58 pm

aria123 نوشته شده:

aria123 نوشته است:

شما وقتی در ایران ممنوع الخروج هسنید اگر از ایران خارج شوید و ویزای هر جای دنیا را داشته باشید به راحتی می توانید به انجا بروید
ایمیل: info@panahandegi.com
تلفن: ۰۰۴۴۲۰۳۲۳۹۳۳۷۳

aria123

پست توسط aria123 » سه شنبه 21 آذر 1391, 7:55 am

با سپاس از راهنماییتون

aramjan

لطفا راهنمایی کنید

پست توسط aramjan » سه شنبه 21 آذر 1391, 9:00 am

دوستان ببخشید میخواستم بدونم این ای دی moshavere_parsi چطور ادمیه میشه بهش اعتماد کرد؟ میخوام باهاش کار کنم . لطفا هر کسی شناخت داره ازش بهم بگه ممنون میشم

سودابه

پست توسط سودابه » چهار شنبه 22 آذر 1391, 7:39 pm

سلام دوستان کاربر جدید هستم 35 سال سن دارم چند ماه پیش بدلیل مشاجره با یکی از اعضای خانواده شهید از ارگان خصوصی که در ان مشغول به کار بودم اخراج شدم میخواستم که نامه اخراج ممهور شده موجود است ایا این نامه میتواند کیس خوبی برای پناهندگی اینجانب و خانواده ام باشد در ضمن همسرم تمایل به تغییر دین خود دارد لطفا سریع راهنمایی کنید[/b]

سودابه

پست توسط سودابه » چهار شنبه 22 آذر 1391, 7:46 pm

[
]سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه جواب منو سریع بده چند ماه پیش بدلیل مشاجره با همکارم که فرزند شهید بود از کار اخراج شدم که نامه اخراجم که دلیل اون رو توهین به شهدای اسلام نوشته بود موجود می باشد ایا این کیس خوبی برا پناهندگی میباشد لطفا سریع راهنمایی کنید[/quote][/quote][/b]

behnams2

پست توسط behnams2 » چهار شنبه 22 آذر 1391, 10:00 pm

درود
یه سوال دارم بی نهایت ممنون میشم دوستان پاسخ دهند.
ویرای ایتالیا دارم ..کیس قوی و واقعی دارم.انگشت نگاری برای گرفتن اخرین ویزا شدم..
تصمیم دارم برم فرانسه ...مستقیم...ایا با داشتن کیس قوی با ایتالیا دپورت میشم ..؟ وفق قرارداد دوبلین..؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 22 آذر 1391, 10:37 pm

behnams2 نوشته شده:درود
یه سوال دارم بی نهایت ممنون میشم دوستان پاسخ دهند.
ویرای ایتالیا دارم ..کیس قوی و واقعی دارم.انگشت نگاری برای گرفتن اخرین ویزا شدم..
تصمیم دارم برم فرانسه ...مستقیم...ایا با داشتن کیس قوی با ایتالیا دپورت میشم ..؟ وفق قرارداد دوبلین..؟
اگه مستقیم وارد فرانسه بشید دیپورت نمیشین

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 22 آذر 1391, 10:41 pm

سودابه نوشته شده:[
]سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه جواب منو سریع بده چند ماه پیش بدلیل مشاجره با همکارم که فرزند شهید بود از کار اخراج شدم که نامه اخراجم که دلیل اون رو توهین به شهدای اسلام نوشته بود موجود می باشد ایا این کیس خوبی برا پناهندگی میباشد لطفا سریع راهنمایی کنید
[/quote][/b][/quote]
باید روش کار کنید اینکه یه ارگان خصوصی نامه اخراج بزنه و توش بنویسه توهین به... منطقی نیست چون این کارو نمیکنن بلکه معرفی میکنن به دادگاه انقلاب و ... خیلیم مسایل رو ساده نگیرید میتونید روش کار کنید و کیس خوبی ازش در بیارید اون تغییر دین هم ضمیمه اش کنید

سودابه

پست توسط سودابه » پنج شنبه 23 آذر 1391, 4:56 am

سلام مرسی از راهنماییتون میشه راهنمایی کنید که چه جوری روی کیسم کار کنم توی نامه ای که به من دادن نوششته بدلیل توهین به ارمان های مقدس و شهدا و بر حسبدستور اداره کل..........نمیتوانید ادامه به کار دهید.اگر این سادست باید چه کار دیگه ای کرد بعد فرمودید تغییر دین شوهرمو ضمیمه کنید .فعلا تغییر دین نداده توی کشوری که میریم میخواد این کار رو بکنه لطفا سریع منو راهنمایی کنید خیلی متشکرم

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 23 آذر 1391, 8:57 am

سودابه نوشته شده:سلام مرسی از راهنماییتون میشه راهنمایی کنید که چه جوری روی کیسم کار کنم توی نامه ای که به من دادن نوششته بدلیل توهین به ارمان های مقدس و شهدا و بر حسبدستور اداره کل..........نمیتوانید ادامه به کار دهید.اگر این سادست باید چه کار دیگه ای کرد بعد فرمودید تغییر دین شوهرمو ضمیمه کنید .فعلا تغییر دین نداده توی کشوری که میریم میخواد این کار رو بکنه لطفا سریع منو راهنمایی کنید خیلی متشکرم
ارگان خصوصی مگه اداره کل داره؟ منظورم از کار کرن روی کیستون کارکردن روی نامه نیست ببینید شما باید تهدید جانی شده باشید یعنی با اخراج از کار به هر دلیلی اگه بخوان پناهندگی بدن که اوضاعشون خرابه این نامه فقط ثابت میکنه شما به آرمانهای مقدس و شهدا توهین کردین آیا مدرکی دارین که نشان بده بخاطر این توهین تحت تعقیب یا دستگیری قرار گرفته باشید اونوقت کیستون به نظر خوب میرسه

سودابه

پست توسط سودابه » پنج شنبه 23 آذر 1391, 9:26 am

با سلام مجدد بله این ارگان زیر نظر اداره کل میباشد که بر حسب دستور حراست اداره کل بنده اخراج گردیدم نامه نشاندهنده تهدید جانی نیست ولی برگه ممهور به مهر اون ارگان رو دارم و میتونم یه همچنین نامه ای تنظیم کنک ولی با چه مضمونی؟و اصلا"میخوام بدونم اصلا ادارات در نامه هاشون تهدید میکنند؟که من این نامه رو تنظیم کنم.مرسی

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 23 آذر 1391, 12:32 pm

سودابه نوشته شده:با سلام مجدد بله این ارگان زیر نظر اداره کل میباشد که بر حسب دستور حراست اداره کل بنده اخراج گردیدم نامه نشاندهنده تهدید جانی نیست ولی برگه ممهور به مهر اون ارگان رو دارم و میتونم یه همچنین نامه ای تنظیم کنک ولی با چه مضمونی؟و اصلا"میخوام بدونم اصلا ادارات در نامه هاشون تهدید میکنند؟که من این نامه رو تنظیم کنم.مرسی
خیر در نامه تهدید نمیکنن ولی به کسی با مشکل توهین به خانواده شهدا و به تبع اون اخراج از کار پناهندگی نمیدن شما مواردی رو که شامل پناهندگی میشه رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید. کیستون خیلی خام هست روش کار کنید اینجا کسی هست اخراجی واقعی از آستان قدس داره به خاطر مسایل عقیدتی و سیاسی 3 ساله الافش کردن که شمارو خطر جانی تهدید نمیکنه یه خطایی کردی حکمشم اخراج از کار بوده الانم برگرد کشورت زندگیتو بکن به همین راحتی مواردی که کشورها موظفند به خاطر اون پناهندگی بدهند رو حتما مطالعه کنید

alireza321

پست توسط alireza321 » سه شنبه 28 آذر 1391, 5:46 am

با سلام و خسته نباشید مشاور گرامی من مدتیست قاچاقی خودم رو به ترکیه رسوندم و پاس معتبر و ویزای هلند هم دارم واقعی نه جعلی چطوری باید اجازه خروج از ترکیه بگیرم میتونم مستقیم برم فرودگاه اگه تو فرودگاه ازم پرسیدن چجوری اومدی پرا مهر ورود خروج نداری چی بگم؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » چهار شنبه 29 آذر 1391, 1:11 am

alireza321 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید مشاور گرامی من مدتیست قاچاقی خودم رو به ترکیه رسوندم و پاس معتبر و ویزای هلند هم دارم واقعی نه جعلی چطوری باید اجازه خروج از ترکیه بگیرم میتونم مستقیم برم فرودگاه اگه تو فرودگاه ازم پرسیدن چجوری اومدی پرا مهر ورود خروج نداری چی بگم؟
برو کمیساریای پناهندگان کمکت میکنن برگ خروج بگیری

amir.sd

پست توسط amir.sd » دو شنبه 4 دی 1391, 7:38 am

سلام وقت بخیر
اول تشکر میکنم بخاطر سایت خوبتون و اینکه وقت میزارین واسه رسیدگی به سولات و مشکلات پناهجویان
بنده چندتا سوال داشتم در مورد پناهندگی البته مطالب سایت رو هم مطالعه کردم ولی بازم چندتا سوال واسم مونده
من ممنوع الخروج هستم و پرونده سیاسی دارم ولی متاسفانه پاسپورت ندارم و همین طور پایان خدمت سربازی , حالا اگر بخوام پناهنده المان بشم باید به چه صورت اقدام کنم منظورم اینه که بهترین راه واسه رفتن چیه ؟ با قاچاق بر مستقیم برم المان یا اینکه نه اول باید برم ترکیه بعد برم المان این قسمتش واقعا واسم مجهوله اصلا نمیدونم بهترین راه رفتن چیه و همین طور با وجود قانون دوبلین که گفته شده در سایت چطور میشه بدون ویزا گرفتن از جایی برم آلمان ؟
واینکه واقعا المان جای خوبی واسه ایرانی ها هست ؟

ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید
با سپاس

محمد 59

پست توسط محمد 59 » دو شنبه 4 دی 1391, 2:19 pm

amir.sd نوشته شده:سلام وقت بخیر
اول تشکر میکنم بخاطر سایت خوبتون و اینکه وقت میزارین واسه رسیدگی به سولات و مشکلات پناهجویان
بنده چندتا سوال داشتم در مورد پناهندگی البته مطالب سایت رو هم مطالعه کردم ولی بازم چندتا سوال واسم مونده
من ممنوع الخروج هستم و پرونده سیاسی دارم ولی متاسفانه پاسپورت ندارم و همین طور پایان خدمت سربازی , حالا اگر بخوام پناهنده المان بشم باید به چه صورت اقدام کنم منظورم اینه که بهترین راه واسه رفتن چیه ؟ با قاچاق بر مستقیم برم المان یا اینکه نه اول باید برم ترکیه بعد برم المان این قسمتش واقعا واسم مجهوله اصلا نمیدونم بهترین راه رفتن چیه و همین طور با وجود قانون دوبلین که گفته شده در سایت چطور میشه بدون ویزا گرفتن از جایی برم آلمان ؟
واینکه واقعا المان جای خوبی واسه ایرانی ها هست ؟

ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید
با سپاس
شما چون پاسپورت ندارین باید قاچاقی برین اونم فرقی نداره چه از ایران قاچاقبر پیدا کنید چه از ترکیه مسیرتون به این صورته ترکیه--یونان--ایتالیا--آلمان قانون دوبلینم ربطی به سوال شما نداره فقط باید مواظب باشی که از یونان به بعد اگهکشوری بگیردت و انگشت نگاری بشی همونجا موندگاری یونان رو فعلا از دوبلین خارجش کردن بقیشم یه کم ممکنه تو ورودی ایتالیا به مشکل بر بخوری اونجا رد بشی تو اروپا بعیده گیر کنی

amir.sd

پست توسط amir.sd » دو شنبه 4 دی 1391, 5:23 pm

سلام
ممنون بخاطر جواب شما
من چون پاسپورت ندارم مجبورم تمام مسیر رو به صورت قاچاقی برم یا راه دیگه ای هم داره؟
واینکه توی خود ترکیه نمیتونم برم سفارت آلمان درخواست پناهندگی بدم ؟ این که شما میفرمایید باید مواظب باشم نگیرنم مگه دست خودمه یا اینکه میتونم کاری کنم که گیر نیفتم ؟
خواهشن بفرماید حالا واقعا آلمان برای ایرانیها خوبه یا کشور دیگه ای رو انتخاب کنم

با سپاس

M4F14

پست توسط M4F14 » دو شنبه 4 دی 1391, 8:37 pm

amir.sd نوشته شده:سلام
ممنون بخاطر جواب شما
من چون پاسپورت ندارم مجبورم تمام مسیر رو به صورت قاچاقی برم یا راه دیگه ای هم داره؟
واینکه توی خود ترکیه نمیتونم برم سفارت آلمان درخواست پناهندگی بدم ؟ این که شما میفرمایید باید مواظب باشم نگیرنم مگه دست خودمه یا اینکه میتونم کاری کنم که گیر نیفتم ؟
خواهشن بفرماید حالا واقعا آلمان برای ایرانیها خوبه یا کشور دیگه ای رو انتخاب کنم

با سپاس
بله دوست عزیز متاسفانه مجبورید قاچاق برید. نمیشه از ترکیه واسه آلمان تقاضای پناهندگی کنید حتما باید وارد خاک کشوری که میخواید پناهندگیتون رو اعلام کنید بشید. تقریبا دست شماست که گیر نیفتید مثلا با آدم پرون مطمئن برید که تجربه ی کافی داشته باشه متاسفانه اکثر افرادی که قاچاق رفتن و گیر افتادن به همراه قاچاقبر گیر افتادن.

amir.sd

پست توسط amir.sd » دو شنبه 4 دی 1391, 8:53 pm

دوستان محترم متشکرم از رهنمایی شما حالا واقعا آلمان خوبه واسه رفتن ؟ این سوال بنده رو خواهشن جواب بدین واینکه نسبت به کشوری مثل نروژ ویا هلند چطوره؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » سه شنبه 5 دی 1391, 7:56 am

amir.sd نوشته شده:سلام
ممنون بخاطر جواب شما

با سپاس
برای پناهندگی باید وارد کشور بشید سفارتخانه ها پناهندگی نمیدن شما بدون پاسپورت به جز قاچاق راه دیگه ای ندارید گیر افتادنتونم بسته به شانس و قاچاقبرتون فرق میکنه آلمان هم کشور بسیار خوبیه

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » سه شنبه 5 دی 1391, 11:41 am

amir.sd نوشته شده:دوستان محترم متشکرم از رهنمایی شما حالا واقعا آلمان خوبه واسه رفتن ؟ این سوال بنده رو خواهشن جواب بدین واینکه نسبت به کشوری مثل نروژ ویا هلند چطوره؟
نروژ از همه بهتره

محمد 59

پست توسط محمد 59 » سه شنبه 5 دی 1391, 2:34 pm

مشاور نوشته شده:
amir.sd نوشته شده:دوستان محترم متشکرم از رهنمایی شما حالا واقعا آلمان خوبه واسه رفتن ؟ این سوال بنده رو خواهشن جواب بدین واینکه نسبت به کشوری مثل نروژ ویا هلند چطوره؟
نروژ از همه بهتره
POSITIVE

shahab_shahab

Reپاسخ

پست توسط shahab_shahab » سه شنبه 5 دی 1391, 7:07 pm

--------------
آخرین ويرايش توسط 1 on shahab_shahab, ويرايش شده در 0.

shahab_shahab

پست توسط shahab_shahab » چهار شنبه 6 دی 1391, 6:46 pm

-------------------
آخرین ويرايش توسط 1 on shahab_shahab, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 7 دی 1391, 7:49 am

سلام هرچی پیام می فرستم میره تو صندوق درحال ارسال ولی ارسال نمیشن چکار کنم ؟؟؟

مشاور
Site Admin

پست توسط مشاور » یک شنبه 10 دی 1391, 9:41 am

johnny.depp نوشته شده:سلام هرچی پیام می فرستم میره تو صندوق درحال ارسال ولی ارسال نمیشن چکار کنم ؟؟؟
ارتباط با ما=moshaver@panahandegi.com

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » یک شنبه 10 دی 1391, 1:26 pm

پویا ام

پست توسط پویا ام » یک شنبه 10 دی 1391, 7:18 pm

سلام.من یکی از دوستانم الان نرسیده به مرز بازرگانه،بین ماکو بازرگان.رد شدن از اونجا چقدر خطر داره مثل اینکه قراره با یه سری افغانی ببرنش و یه 15 دقیقه پیاده روی داره.
خطرایی شنیده اونجا مبنی بر احتمال درگیری با ترکای اونطرف مرز که خطرش از همه چی بیشتره.
کسی هست اطلاعات داشته باشه راهنمایی کنه؟

M4F14

پست توسط M4F14 » یک شنبه 10 دی 1391, 7:55 pm

پویا ام نوشته شده:سلام.من یکی از دوستانم الان نرسیده به مرز بازرگانه،بین ماکو بازرگان.رد شدن از اونجا چقدر خطر داره مثل اینکه قراره با یه سری افغانی ببرنش و یه 15 دقیقه پیاده روی داره.
خطرایی شنیده اونجا مبنی بر احتمال درگیری با ترکای اونطرف مرز که خطرش از همه چی بیشتره.
کسی هست اطلاعات داشته باشه راهنمایی کنه؟
بهش بگو نترسه تا حالا کلی آدم از همین راه رفتن و رسیدن از خانم باردار گرفته تا خانواده و زن و بچه همراه با بچه ی شیر خوار.

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » دو شنبه 23 بهمن 1391, 8:45 am

مسیرش چجوری هستش ؟ کوهستانی یا به صورت دشت؟
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

b.b2428

پست توسط b.b2428 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 2:51 pm

سلام من مقصدم اینگیلیس هست می خوام با ویزای شینگن برم اسپانیا و از اونجا برم فرانسه بعد قاچاقی وارد اینگیلیس شم.اولا می خواستم بدونم این مسیر خوبه؟بعدشم به من گفتن فقط اگه بتونی ورود کنی با یه کیس خوب می تونی جواب بگیری و اگر جواب هم نگرفتی دیپورتت نمی کنن می تونی اونجا بمونی ولی هیچ مزایایی نداری از طرف دولت.ایا این درسته که اینگیلیس اخراج نمی کنه؟؟؟

نمایه کاربر
johnny.depp

پست توسط johnny.depp » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 4:19 pm

مزایا داره 2نفر از دوستان ما رفتند ماهی 1000پوند میدهند .
و خانه .
میتوانید کار هم بکنید. از راهش خبر ندارم فقط زمانی که به فرانسه رسیدن باید مواظب باشید اثر انگشت نگیرند .
شما به احتمال 90% باید از طریق باربری بروید انگلیس تسط سگ دارند و تسط گرما بدن اگر یک بارهم گیر کنید اثر انگشت میگیرند . و بعدش هم نمیدونم چی میشه . بچه ها رفته بودن هرچی بود به خودشون مالیده بودن اخر آقا سگ فهمید :lol: :lol: :lol:
این یه تیکه خطرناکه .

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 3 اسفند 1391, 10:00 pm

b.b2428 نوشته شده:سلام من مقصدم اینگیلیس هست می خوام با ویزای شینگن برم اسپانیا و از اونجا برم فرانسه بعد قاچاقی وارد اینگیلیس شم.اولا می خواستم بدونم این مسیر خوبه؟بعدشم به من گفتن فقط اگه بتونی ورود کنی با یه کیس خوب می تونی جواب بگیری و اگر جواب هم نگرفتی دیپورتت نمی کنن می تونی اونجا بمونی ولی هیچ مزایایی نداری از طرف دولت.ایا این درسته که اینگیلیس اخراج نمی کنه؟؟؟
سلام
اگه برای ویزای شنگن اسپانیا اثر انگشت داده باشید انگلیس برتون میگردونه از فرانسه به انگلیس هم ممکنه گیر بیفتید ولی بهترین راهشه و احتمالش خیلی ضعیفه اونایی که میبرنتون میدونن چیکار کنید ولی مهمتر از همه ندادن اثر انگشت شنگنه اگه داده باشید انگلیس مثل اب خوردن میفرستدتون اسپانیا

b.b2428

پست توسط b.b2428 » شنبه 5 اسفند 1391, 2:40 pm

ممنون باببت جواب .
من یکی از دوستام تازه از همین مسیر رفته هیچ اثر انگشتی هم نداده رفته اسپانیا از اونجا از همون فرودگاه بلا فاصله یه بلیط گرفته واسه فرانسه.اونجام اثر انگشت نداده بعدشم با تریلی قاچاقی رفته انگیلیس.البته یه چند باری گرفتنش ولی یه نامه بهش دادن که تا یک ماه خاک فرانسه رو ترک کنه ولی اون بالاخره تونسته رد بشه دفعه 11مش رد شده.
بعدشم مگه انگیلیس از شینگن خارج نیست پس من اگه پاسم پاره کنم چجوری می فهمن از کدوم مسیر اومدم؟
دیگه اینکه من نمی دونم چرا از مسیر اسپانیا می برن و مستقیم نمی برن فرانسه شاید دلیلش همینه که یه جوری می شه اثر انگشت نمی گیرن.
پس در کل می گین که مسیر خوبی هست اره؟
من اینجا شلاق خوردم رو بدنم جاش هست و عکساشم دارم به دلایل مذهبی به نظرتون این می تونه کیس خوبی باشه؟ایا مدرک دیگه هم لازمه ببرم؟؟

محمد 59

پست توسط محمد 59 » یک شنبه 6 اسفند 1391, 8:21 am

b.b2428 نوشته شده:ممنون باببت جواب .
من یکی از دوستام تازه از همین مسیر رفته هیچ اثر انگشتی هم نداده رفته اسپانیا از اونجا از همون فرودگاه بلا فاصله یه بلیط گرفته واسه فرانسه.اونجام اثر انگشت نداده بعدشم با تریلی قاچاقی رفته انگیلیس.البته یه چند باری گرفتنش ولی یه نامه بهش دادن که تا یک ماه خاک فرانسه رو ترک کنه ولی اون بالاخره تونسته رد بشه دفعه 11مش رد شده.
بعدشم مگه انگیلیس از شینگن خارج نیست پس من اگه پاسم پاره کنم چجوری می فهمن از کدوم مسیر اومدم؟
دیگه اینکه من نمی دونم چرا از مسیر اسپانیا می برن و مستقیم نمی برن فرانسه شاید دلیلش همینه که یه جوری می شه اثر انگشت نمی گیرن.
پس در کل می گین که مسیر خوبی هست اره؟
من اینجا شلاق خوردم رو بدنم جاش هست و عکساشم دارم به دلایل مذهبی به نظرتون این می تونه کیس خوبی باشه؟ایا مدرک دیگه هم لازمه ببرم؟؟
سلام
گرفتن اثر انگشت همینجوری نیست اینکه میگم انگشت نگاری نشی یعنی گیر نیفتی اگه گیر بیفتی انگشت نگاری میکنن البته گاهی هم با 2 تا توپ و تشر زیر سیبیلی رد میکنن و انگشت نمیگیند چون هر کشوری که ازت اث انگشت بگیره مجبوره نگهت داره پس باید حواست باشه اثر انگشت ندی یعنی ریسک نکنی که گیر بفتی یعنی به طور خلاصه خوش شانس باشی در مورد انگلیس از شنگن خارجه ولی معاهده دوبلین رو امضا کرده
همینطوری چک نمیکنن که شما شنگن داشتی یا نه ازت اثر انگشت میگیرن و بگو مستقیم قاچاقچی از ایران اوردتت به انگلیس هیچ صحبتی از سایر کشورها و... نکن چون اگه شک کنن ویزای شنگن داشتی چک میکنن
در مورد کیست چون شما شلاقت رو خوردی بالطبع حکم دادگاه رو باید داشته باشی ولی اینم بدون که باید ثابت کنی همچنان به فعالیتت ادامه میدی و این اتفاق (شلاق) دوباره میخواد تکرار بشه و بهتره حکم دادگاهت اینجور باشه که با توجه به اینکه متهم سوء سابقه نداشته طبق قوانین اسلامی و ماده فلان و بهمان با تخفیف مجازات حکم شلاق صادر میشه بعد میگی ریختن برای بار دوم بگیرنم که زدم بیرون چون اگه اینبا میگرفتنم معلوم نبود چی به سرم میومد رو کیست کار کنی و مدارکت موجود باشه و بتونی خوب حرف بزنی کیس خوبیه میتونی بگیری منتها حواستو به کیس اهت و نحوه رفتنت جمع کن که با این کیس حیفه بفرستنت ایتالیا یا اسپانیا!!!!!!!

b.b2428

پست توسط b.b2428 » چهار شنبه 9 اسفند 1391, 3:03 pm

یکی دوتا سوال دیگه داشتم اول اینکه به من گفتن انگلیس دیپورت نمی کنه البته به شرط اینکه نفهمن با شینگن اومدی ایا درسته یعنی حتی اگه جوابم نگیرم بیرون نمی ندازن و می تونم بمونم؟؟؟
بعدشم اینکه اگه من تو ایران با یه دختر ایرانی که الان شهرونده المانه حتی خونه و رستوران هم داره تو المان ازدواج کنم می تونم با شینگنم برم اونجا بعد بگیم که ما زن و شوهریم و ....یا اینکه اول برم اونجا اعلام پناهندگی کنم بعد همونجا ازدواج کنیم بلافاصله شرایط چجوری می شه واسه من؟؟؟
خواهش می کنم واسم یه پرس و جو کنید و اطلاعات دقیق بدین خیلی کارم گیره و تو هوا موندم نمی دونم چی کار کنم.بازم مرسی از کمکهاتون

محمد 59

پست توسط محمد 59 » پنج شنبه 10 اسفند 1391, 8:36 am

b.b2428 نوشته شده:یکی دوتا سوال دیگه داشتم اول اینکه به من گفتن انگلیس دیپورت نمی کنه البته به شرط اینکه نفهمن با شینگن اومدی ایا درسته یعنی حتی اگه جوابم نگیرم بیرون نمی ندازن و می تونم بمونم؟؟؟
بعدشم اینکه اگه من تو ایران با یه دختر ایرانی که الان شهرونده المانه حتی خونه و رستوران هم داره تو المان ازدواج کنم می تونم با شینگنم برم اونجا بعد بگیم که ما زن و شوهریم و ....یا اینکه اول برم اونجا اعلام پناهندگی کنم بعد همونجا ازدواج کنیم بلافاصله شرایط چجوری می شه واسه من؟؟؟
خواهش می کنم واسم یه پرس و جو کنید و اطلاعات دقیق بدین خیلی کارم گیره و تو هوا موندم نمی دونم چی کار کنم.بازم مرسی از کمکهاتون
سلام
اینکه کشوری دیپورت نمیکنه دروغ محضه کافیه تو یوتیوب سرچ کنید دیپورت پناهندگان ایرانی از انگلیس ببین چی پیدا میکنی
برای ازدواج این دردسرها لازم نیست شدنی هم نیست ازدواج کنید از طریق الحاق خانواده 2-3 ماهه میایین با این کارها خودتونو تو دردسر نندازید اگه کیس ازدواج دارید خیلی قانونی و با اقامت پاشید بیایید

mehdisami

salam man mikham az tarighe ezd eghamate ukraino begiram c

پست توسط mehdisami » شنبه 21 آذر 1394, 10:25 pm

:?:

azadi437

پست توسط azadi437 » شنبه 21 آذر 1394, 11:24 pm

سلام من یه سوال دارم من به خاطر مشروب خوردن حکم شلاق حد بهم دادن میخواستم بدونم قبل از اینکه شلاق بخورم میتونم با استفاده از این موضوع درخواست پناهندگی بدم لطفا راهنمایی بفرمایید.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان