ایا با رفتن به دبی

راههای کسب اقامت در سایر کشورها (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)

ایا با رفتن به دبی

پستتوسط mohammad » 08 ژانويه 2011, 21:38

با درود از زحمات شما ممنون که جواب مدهید ایا من میتوانم خودم را به دبی برسانم ایا شما میتوانید از دبی کمکم کنید تا خودم را به یک کشور اروپایی برسانم وتقاضا پناهندگی را دنبال کنیم من خودم را تا دبی میتوانم برسانم نظر شما چیست ا ز انجا میتوانید کمک کنید با تشکر
mohammad

تاريخ عضويت: 30 دسامبر 2010, 20:31

Re: ایا با رفتن به دبی

پستتوسط barad » 20 اکتبر 2012, 00:18

ترکیه یا عراق بری بهتره
barad

تاريخ عضويت: 21 آگوست 2012, 20:04

بازگشت به پناهندگی و اقامت در سایر کشورها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Admin, Google [Bot], khorshidak, Mehrbod و 43 مهمان

درباره پناهندگی دات کام

در سالهای اخیر شاهد هستیم که هموطنان بسیاری در کشور های مختلف درخواست پناهندگی نموده و اغلب با جواب منفی روبرو شده اند. از طرفی بسیاری از پناهجویانی که جواب منفی گرفته اند به حق دارای مشکلات اساسی در ایران هستند و امنیت آنها به صورت جدی در خطر است. تجربیات ما طی سالهای گذشته نشان داده است که اکثر این پناهجویان در دادن کیس مناسب مشکل داشته اند، ای بسا که اگر آنها کیس خود را به نحو مناسبتری ارائه میدادند و یا اطلاعات بیشتری در مورد شرایط و قوانین پناهندگی داشتند به چنین سرنوشتی دچار نمیشدند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله در درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است. چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خواهد بود. اما خیل عظیم پناهجویانی که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلاتکلیفی به سر میبرند نشان میدهد که ارائه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.