با این وضعیت اروپا؟؟؟

اطلاعیه های کلی و عمومی
ارسال پست
ramini66

با این وضعیت اروپا؟؟؟

پست توسط ramini66 » سه شنبه 5 مرداد 1395, 11:23 am

با سلام خدمت همه اعضای سایت بخصوص مدیریت محترم.

تازه باسایتتون اشنا شدم..و خوشحالم از این اشنایی. رامین 29ساله از شمال هستم. چندوقتی هسکه نامزد کردم،اما متاسفانه به مشکل برخوردیم!(مشکل از منه) و میخوام از کشور برم! حدود 13میلیون پول دارم(البته پولمو کلاهبرداری کردن ازم!) و با پاسپورت و قانونی قصد رفتن دارم  برای پناهندگی! 

با این اوضاع اروپا و انگلیس و...الان اونجاها میشه اعتمادی داشت به پناهندگی یا تو فکر جای دیگه باید بود(با این پول)! مدنظر من کیس رابطه خارج از ازدواجه برا پناهندگی! که میخوام با اشنا بازی از شوراهای حل اختلاف شهر یه رای یا احضاریه واس خودم بگیرم برا مدرک! بنظرتون کیس خوبی هست و جواب میده؟مدرکش چیا باید باشه؟ میخوام از الان شروع کنم(از مرداد)...کمک میخوام برای گرفتن ویزا...بعد هم رفتن و پناهنده شدن.

کدوم کشور با شرایطم میخونه؟؟(کلا اب و هواش..کارکردن توش)  کانادا؟  اتریش؟  فرانسه؟ بلژیک ؟   

الابته ویزا راحتتر بدن و دردسر کمتر باشه! دیگه هرچی توضیحات اضافه هم بدین متشکر میشم از همتون. اقای چاووشی خسته نباشیدا...

منتظر جوابتونم..

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: با این وضعیت اروپا؟؟؟

پست توسط Admin » پنج شنبه 7 مرداد 1395, 4:05 am

درود بر شما دوست گرامی!

بطور کلی شرایط پناهندگی مرتب در حال سختتر شدن است و پناهجویانی که از کشورهای بدون جنگ و اصطلاحا کشورهای امن همچون ایران می آیند شرایط سختتری جهت دریافت پناهندگی دارند. اما در پروسه پناهندگی همه چیز را کیس تعیین میکند. هر پناهجوی ایرانی با داشتن کیس خوب و قانع کننده میتواند پناهندگی بگیرد. متاسفانه بسیاری از پناهجویان ایرانی مساله کیس را جدی تلقی نمیکنند و با ارائه کیسهای ساده و پیش پا افتاده درخواست پناهندگی میکنند. چنین کیسهایی نه تنها منجر به دریافت جواب مثبت نمیشوند بلکه سبب میشوند پناهجو سالها بدون تکلیف و با دریافت چند جواب منفی وقت خود را از دست بدهد و سرگردان باشد.

هر کیسی میتواند کیس خوب باشد در صورتی که چند نکته در ان مدنظر قرار گیرد.

۱- کیس بایستی با شرایط و قوانین کشور پناهجو همخوانی داشته باشد. بایستی در نظر داشته باشیم که کشورهای پناهنده پذیر از قوانین و شرایط داخل ایران آگاهی کامل دارند و مثلا میدانند برخورد حکومت ایران با افراد همجنسگرا و یا فعالان دانشجویی چگونه است. اصولا یکی از وظایف سفارتخانه ها این است که بطور مرتب گزارشهایی از شرایط کشوری که در ان مستقر هستند تهیه کنند و به کشور متبوع خود ارسال کنند تا در زمینه های مختلف و از جمله در مواجه با پناهجویان ان کشور مورد استفاده قرار گیرد.

۲- داستان و سناریو کیس دارای انسجام و روال منطقی و معقول باشد به گونه ای که با مطالعه ان احساس شود یک داستان واقعی است و باورپذیر باشد.

۳- کیس بایستی نشان دهد امنیت پناهجو در حال حاضر در خطر است و در صورتی که به کشورش بازگردانده شود خطر حبس، شکنجه و... وی را تهدید میکند.

۴- مدارک کافی مرتبط با کیس در پرونده موجود باشد. یک کیس صرفا شفاهی و بدون مدرک شانس قبولی چندان زیادی نخواهد داشت.

۵- پناهجو بایستی به کیس کاملا مسلط باشد و اصطلاحا در قالب کیس فرو برود به گونه ای که هر سوالی مرتبط با کیس پرسیده شود بتواند به راحتی و بدون تناقض جواب دهد.

۶- ارائه یک دفاع خوب و انجام مصاحبه موفق آخرین و مهمترین مرحله است که بایستی در پروسه درخواست پناهندگی انجام داد.

موفق باشید

چاوشی

با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

ramini66

Re: با این وضعیت اروپا؟؟؟

پست توسط ramini66 » جمعه 19 شهریور 1395, 3:32 pm

خب الان من کیس قوی میخوام....چطور شروع کنیم؟ میخوام از طریق ترکیه برم کانادا اقای چاووشی...

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان