بدون ویزای شنگن به آتن برید

اطلاعیه های کلی و عمومی
ارسال پست
ahmad1994

بدون ویزای شنگن به آتن برید

پست توسط ahmad1994 » جمعه 30 تیر 1396, 2:04 am

اینو فقط برا اطلاع دوستان گذاشتم خودم قصد رفتن به یونان رو ندارم.. شما میتونید با کشتی توریستی کروز تا اتن برید بدون ویزا حق پیاده شدن هم دارید فک کنم برا یه هفتش چهار پنج تومان میگرن کلی ام عشق و حال میکنید داخل کشتی، سواحل ترکیه و جزایز یونان و اتن همشو میرین میگردین

فقط خواستم اطلاع بدم. :arrow:

sasan4

Re: بدون ویزای شنگن به آتن برید

پست توسط sasan4 » یک شنبه 8 مرداد 1396, 3:19 pm

ahmad1994 نوشته شده:
جمعه 30 تیر 1396, 2:04 am
اینو فقط برا اطلاع دوستان گذاشتم خودم قصد رفتن به یونان رو ندارم.. شما میتونید با کشتی توریستی کروز تا اتن برید بدون ویزا حق پیاده شدن هم دارید فک کنم برا یه هفتش چهار پنج تومان میگرن کلی ام عشق و حال میکنید داخل کشتی، سواحل ترکیه و جزایز یونان و اتن همشو میرین میگردین

سلام
براتون پیغام خصوصی دادم
ممنون

1876farhad

چگونه می توانم در انگلستان تحصیلات دانشگاهی آغاز کنم؟

پست توسط 1876farhad » چهار شنبه 27 تیر 1397, 5:36 pm

در بیشتر شهرهای انگلستان پناهجویان حق تحصیلات دانشگاهی دارند. اما شرایط آن در هردانشگاهی متفاوت است. در بیشتر رشته های تحصیلی انگلستان مهم این است که فرد متقاضی دست کم به مدرک آموزشی "سی یک" دست یافته باشد و در سطح آن مدرک به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد.

افزون براین مدارک مکتب فرد متقاضی باید به رسمیت شناخته شده باشند. اما برخی از دانشگاه ها در مورد پناهجویان استثنا قائل می شوند و یا به آن ها این حق را می دهند که به طور غیررسمی در صنف های درس شرکت کنند.

عموما پناهجو باید در هرجای که هست در مورد امکانات اختصاصی دانشگاه ها برای آوارگان کسب اطلاع کند. اداره مهاجرت لیستی در این زمینه عرضه می کند. یک گروه از دانشجویان در دانشگاهی خاص برای آوارگان ایجاد کرده اند.

Baran68

پست توسط Baran68 » شنبه 20 مرداد 1397, 3:03 pm

من یه راه ساده تر سراغ دارم برای آتن رسیدن.از راه صربستان
همه از جمله خودمم همینطور اومدم.هم هزینش کمه هم خطری نداره
برای مشاوره دراین باره میتونید به آی دی تلگرامم پیام بدید

آی دی تلگرام saharrr2020@

ایمیل chalesh.mohajerat2018@gmail.com

amir farjad

پست توسط amir farjad » شنبه 21 مهر 1397, 6:53 am

ahmad1994 نوشته شده:
جمعه 30 تیر 1396, 2:04 am

سلام، دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی؟
از کجا؟
چطور؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان