غسل تعمید

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
نمایه کاربر
abba30.german

غسل تعمید

پست توسط abba30.german » جمعه 19 تیر 1394, 6:41 pm

درود به هموطن های عزیزی که تجربیاتشون رو در اختیار افرادی مثل من قرار می دهند که راهشون رو بهتر طی کنند.

سوال:
1- غسل تعمید و کارت تعمید رو بهتره کجا گرفت (ترکیه یا ارمنستان یا ایران)؟ اصلا ایران امکان پذیره؟
2- کارت تعمید یا فیلم از غسل تعمید رو باید هنگام خروج از ایران همراه داشت؟
3- چطور باید ثابت کرد جونمون تو ایران در خطر بوده؟
با مدارک کتبی یا داستان بافی قوی؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم
به یزدان اگر ما خرد داشتیم ، کجا این سرانجام بد داشتیم

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
محل اقامت: لندن
تماس:

Re: غسل تعمید

پست توسط Admin » شنبه 20 تیر 1394, 5:08 am

درود،
۱- معمولا ارمنستان جهت گرفتن غسل تعمید مناسبتر است و با سهولت بیشتری میتوان غسل گرفت.
در ایران کلیساها تحت فشار شدیدی هستند که نوکیشان را غسل ندهند. به همین جهت گرفتن غسل تعمید در ایران برای افرادی که به تازگی به مسیحیت گرویده اند بسیار مشکل است. معمولا کیلساها در ایران چنین ریسکی را نمیکنند که افراد نوکیش را غسل دهند.
۲- هر مدرکی که نشان دهد به دین مسیحیت گرویده اید برای تهیه کیس مناسب هست. از جمله عکس یا فیلم به هنگام غسل گرفتن، عکس در کلیسا و...
در صورتی که به همراه داشتن این مدارک به هنگام خروج از ایران مخاطره آمیز باشد و ریسک لو رفتن وجود داشته باشد بهتر است طوری برنامه ریزی کنید که این مدارک پس از خروج از ایران برایتان ارسال شود.
پس از درخواست پناهندگی این فرصت را خواهید داشت که مدارکی که در پرونده مورد نیاز است را تامین کنید.
۳- اثبات اینکه امنیت پناهجو در کشورش در خطر است بخش اصلی کیس است. داستان کیس و مدارکی که ارائه میدهید نشان میدهند که شرایط پناهجو در کشورش چگونه است.
جهت اثبات اینکه در ایران امنیت ندارید نیاز است هم سناریو کیس مناسب باشد و هم مدارکی دال بر تحت تعقیب بودن در دست داشته باشید.
در صورت نیاز به کمک در زمینه تهیه کیس و یا تکمیل و تقویت کیس خود میتوانید از ما کمک بگیرید.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.
ایمیل: info@panahandegi.com
تماس مستقیم (دفتر): 00442032393373
تلگرام، واتساپ، وایبر، لاین: 00447481749300
کانال تلگرام: www.telegram.me/panahandegi
اسکایپ: panahandegi

نمایه کاربر
abba30.german

پست توسط abba30.german » شنبه 20 تیر 1394, 8:05 am

درود خداوند بر شما آقای چاووشی عزیز

سپاس از یاریتون

panahandegi.europa

پست توسط panahandegi.europa » شنبه 20 تیر 1394, 2:50 pm

abba30.german نوشته شده:درود به هموطن های عزیزی که تجربیاتشون رو در اختیار افرادی مثل من قرار می دهند که راهشون رو بهتر طی کنند.

سوال:
1- غسل تعمید و کارت تعمید رو بهتره کجا گرفت (ترکیه یا ارمنستان یا ایران)؟ اصلا ایران امکان پذیره؟

درود.جواب این سوالها قبلا داده شده اما یه بار دیگه برا جمع بندی میگم من.
1.اگر ایران بگیری بهتره.بیشتر به کیست کمک میکنه اما ریشکش بالاست و هر کلیسایی هم انجام نمیده.کلیساهای خانگی هم که مثلا غسل میدن و برگه میدن اعتباری نداره اینجا.اگرم دارید تحویل ندید که رد میشید.بارها به چشم خودم دیدم.اگر از ایران میارید فقط و فقط ماله کلیساهای رسمی باشه که تعدادشونم انگشت شمار هست.
ترکیه ارمنستان یا هرجای دیگه بستگی به کیسی داره که میدی.زیاد تفاوتی نداره.اما ارمنستان چون کشوری با دین رسمی مسیحیت هست میتونه تا اندازه ای انتخاب بهتری باشه
و اینکه شما میتوتی بیای آلمان غسل بگیری اصلا.هیچ مشکلی نداره.نباید حتما خارج آلمان باشه غسلت.اما بازم بستگی به کیست داره.

2.نه نمیخواد حتما باهات باشه.هماهنگ کن که بعد از ورودت به آلمان برات از راه اینترنت بفرستند.هرچند که اگر از کلیسای رسمی غسل بگیری اصلا نیازی به فیلم و عکس نیست.

3.مدرک کتبی خوبه اما فقط و فقط درصورتی که اصل باشه.با عرض معذرت خدمت ادمین عزیز باید بگم که این مدرکهایی که تقلبی ارائه میشه 99% میفهمن و هیچیز دیگه ایهم که گفته باشید کشک میشه.به خاطر خودتونم که شده ندید این جور مدرکها رو.بعله اگر مدرک واقعی نیست اما ثبت شده تو دادگستری ایران اون رو تحویل بدید.اما اگر یه مهری یکی پول گرفته زده پاش یا یه همچین چیزی اینا میفهمن.شک نکنید که میفهمن.
البته شاید ادمین این سایت هم مدرکی که ثبت بشه ارائه میده.من نمیدونم.ادمین من قصد توحین نداشتم.
بهتر اینه که کیست که داستان بافی هست به نظر شما قوی باشه.نشانه های حرکتی بدنت میتونه بهترین و قانع کننده ترین مدرک باشه برای اثبات حرفات.فردی که دروغ میگه از رفتارش پیداست.
خیلی خیلی خیلی چیزای دیگه و نکات ریزی هست که اصلا به ذهن شما نمیرسه اما مهم و تاثیر گذاره.حتما با یه نفر که وارده مشورت کنید.یه کم پول بیشتر بدید در عوض عمرتون هدر نمیشه.

موفق باشید
بدرود

نمایه کاربر
abba30.german

پست توسط abba30.german » شنبه 20 تیر 1394, 8:46 pm

درود به شرفت هموطن
سپاس

نمایه کاربر
refugee.german

پست توسط refugee.german » چهار شنبه 24 تیر 1394, 5:06 am

درود

تو ایران اگر بفهمن یک کشیش یه نوکیش رو غسل تعمید داده، حکمش اعدامه

حتی تبلیغ دین مسیحیت هم حکمش اعدامه.
تو کلیساهای ایران اینجور که من دیدم و شنیدم، یک نفر نفوذی از اداره ارشاد و اطلاعات حضور داره و ورود و خروج رو کنترل میکنه
یاری اندر کس نمی بینیم ... یاران را چه شد؟

شهریاران بود و جای مهربانان این دیار

مهربانی کی سرآمد ... شهریاران را چه شد؟

نمایه کاربر
refugee.german

پست توسط refugee.german » چهار شنبه 24 تیر 1394, 5:34 am

ترکیه هم شنیدم چون خیلی ها برای ردیف کردن کیس میرن غسل میگیرن
بعضی از کلیساها سختگیری بیشتری میکنن نسبت ته تعمید ایرانی ها
یاری اندر کس نمی بینیم ... یاران را چه شد؟

شهریاران بود و جای مهربانان این دیار

مهربانی کی سرآمد ... شهریاران را چه شد؟

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 1:43 am

panahandegi.europa نوشته شده:
abba30.german نوشته شده:درود به هموطن های عزیزی که تجربیاتشون رو در اختیار افرادی مثل من قرار می دهند که راهشون رو بهتر طی کنند.

سوال:

درود.جواب این سوالها قبلا داده شده اما یه بار دیگه برا جمع بندی میگم من.
1.اگر ایران بگیری بهتره.بیشتر به کیست کمک میکنه اما ریشکش بالاست و هر کلیسایی هم انجام نمیده.کلیساهای خانگی هم که مثلا غسل میدن و برگه میدن اعتباری نداره اینجا.اگرم دارید تحویل ندید که رد میشید.بارها به چشم خودم دیدم.اگر از ایران میارید فقط و فقط ماله کلیساهای رسمی باشه که تعدادشونم انگشت شمار هست.
ترکیه ارمنستان یا هرجای دیگه بستگی به کیسی داره که میدی.زیاد تفاوتی نداره.اما ارمنستان چون کشوری با دین رسمی مسیحیت هست میتونه تا اندازه ای انتخاب بهتری باشه
و اینکه شما میتوتی بیای آلمان غسل بگیری اصلا.هیچ مشکلی نداره.نباید حتما خارج آلمان باشه غسلت.اما بازم بستگی به کیست داره.

2.نه نمیخواد حتما باهات باشه.هماهنگ کن که بعد از ورودت به آلمان برات از راه اینترنت بفرستند.هرچند که اگر از کلیسای رسمی غسل بگیری اصلا نیازی به فیلم و عکس نیست.

3.مدرک کتبی خوبه اما فقط و فقط درصورتی که اصل باشه.با عرض معذرت خدمت ادمین عزیز باید بگم که این مدرکهایی که تقلبی ارائه میشه 99% میفهمن و هیچیز دیگه ایهم که گفته باشید کشک میشه.به خاطر خودتونم که شده ندید این جور مدرکها رو.بعله اگر مدرک واقعی نیست اما ثبت شده تو دادگستری ایران اون رو تحویل بدید.اما اگر یه مهری یکی پول گرفته زده پاش یا یه همچین چیزی اینا میفهمن.شک نکنید که میفهمن.
البته شاید ادمین این سایت هم مدرکی که ثبت بشه ارائه میده.من نمیدونم.ادمین من قصد توحین نداشتم.
بهتر اینه که کیست که داستان بافی هست به نظر شما قوی باشه.نشانه های حرکتی بدنت میتونه بهترین و قانع کننده ترین مدرک باشه برای اثبات حرفات.فردی که دروغ میگه از رفتارش پیداست.
خیلی خیلی خیلی چیزای دیگه و نکات ریزی هست که اصلا به ذهن شما نمیرسه اما مهم و تاثیر گذاره.حتما با یه نفر که وارده مشورت کنید.یه کم پول بیشتر بدید در عوض عمرتون هدر نمیشه.

موفق باشید
بدرود
سلام
ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزارین.
من برام سوالی پیش اومد.شما فرمودین که مدرک تقلبی مثل دادنامه یا کلا نامه تقلبی ندین که اینا میفهمن.ببینید همونطور که میدونید خیلیا اصلا تو ایران مشکلی ندارن.و همشونم اصولا مدرک تقلبی ارایه میدن ولی قبول میشن پس جریان چیه؟
ببنید خوب اگه اینطور که شما فرمودین پس ما باید چی کار کنیم.راهی نداریم.خوب من گیج شدم.بدون مدرکم که میگن سخت امکان داره جواب نگیریم.
آیا کارشناسان un هم در ترکیه مثل آلمان مدارک میسنجن و میفهمن یا آلمانیا خیلی دقیقا.؟
ممنونم میشم لطف کنید جواب بدید.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 1:48 am

ببخشید جناب چاوشی شما هم لطفا یه نظری بدید.درباره نوع مدارکی که ارایه میدید لطفا یکم توضیح بدید.
لطفا بگید مدارک شما هم در جایی ثبت میشن یا نه.اصلا چه جوریه.؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » دو شنبه 5 مرداد 1394, 2:40 pm

درود،
اصولا مدارکی که پناهجو برای اثبات شرایط خود تحویل میدهد به هیچ عنوان به کشور پناهجو تحویل داده نمیشود. حتی برای بررسی صحت مدارک نیز اداره مهاجرت یا ارگان بررسی کننده درخواست پناهندگی نمیتواند با کشور پناهجو در تماس باشد.
انجام چنین کاری از اساس اشتباه است زیرا طبیعی است که کشور پناهجو هیچگونه همکاری در جهت تصدیق گفته های پناهجو نخواهد کرد و حتی اگر مدارکی که پناهجو ارائه داده است کاملا صحیح و اصیل باشند مسولین کشور پناهجو جهت حفظ وجهه بین المللی خود اصالت مدارک را تکذیب خواهند کرد.
مثال: در نظر بگیرید یک پناهجوی ایرانی بخاطر تبلیغ دین مسیحیت تحت تعقیب قرار گرفته باشد و از طرف مراجع قضائی یا اطلاعتی تحت تعقیب یا آزار و اذیت و شکنجه قرار گیرد. فرض کنید این پناهجو مدارکی از آزار و اذیت و تحت تعقیب قرار گرفتن خود در دست داشته باشد که این مدارک کاملا واقعی و اصیل باشند. حال در صورتی که اداره مهاجرت کشوری که به درخواست این پناهجو رسیدگی میکند با پلیس، قوه قضائیه یا هر یک از ادارات ایران جهت بررسی صحت مدارک در تماس باشد چه جوابی دریافت خواهد نمود؟ طبیعی است که هیچ یک از ادارات ایران حاضر به همکاری و تائید حرفهای پناهجو نخواهند بود و برعکس تلاش خواهند نمود تا نشان دهند این مدارک جعلی است و اصولا در ایران کسی بخاطر عقایدش تحت تعقیب قرار نمیگیرد.
در صورتی که اداره مهاجرت به مدارک پناهجو مشکوک شود از کارشناسانی که با مدارک ایران آشنایی دارند کمک میگیرند. کارشناسان این امور اغلب از شهروندان ایرانی هستند که مقیم ان کشور هستند و میتوانند در مورد مدارک ایرانی اظهار نظر نمایند.
اگر پناهجویی در صدد ارائه مدرک جعلی است بایستی تلاش کند مدرک جعل شده حدالامکان به مدرک اصلی شبیه باشد به نحوی که تشخیص جعلی بودن ان به آسانی امکانپذیر نباشد. اگر مدرک جعل شده به خوبی تهیه شده باشد و قابل تشخیص نباشد جای نگرانی وجود ندارد.
مباحثی که بصورت جسته و گریخته در اینجا مطرح میشوند که مدارک ارائه شده استعلام میشوند و... بیمورد هستند.
البته این نکته نیز بسیار مهم است که مدرک ارائه شده با کیفیت و چگونگی کیس همخوانی داشته باشد. به عبارتی مدرک ارائه شده بایستی با داستان کیس همخوانی داشته باشد.
مدارکی که توسط ما تهیه میشوند بستگی کامل به کیس دارند.

موفق باشید
چاوشی
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

نمایه کاربر
amiraaaaaa

پست توسط amiraaaaaa » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 1:12 am

ممنون از راهنماییتون جناب چاوشی.خیلی خوب بود.

نمایه کاربر
Admin
Site Admin
تماس:

پست توسط Admin » پنج شنبه 8 مرداد 1394, 8:50 am

خواهش میکنم دوست گرامی.
با درود فراوان.
چاوشی، مدیر سایت.

اهورا رحیمی

پست توسط اهورا رحیمی » شنبه 30 اردیبهشت 1396, 1:56 pm

سلام من قصد گرفتن پناهندگی از طریق تغییر دین در ارمنستان را دارم.
خواهشا به سوالات من جواب دهید.
1.به چه کلیسایی در ایروان مراجعه کنم؟
(آدرس و شماره تلفن)
2.در چه روز بهتر است به کلیسا مراجعه کنم؟
3.چند روزه همه کارهای من و گرفتن نامه رسمی مسیح شدن طول می کشد؟

با تشکر پیشاپیش از دوستان

مقدمه

پست توسط مقدمه » سه شنبه 9 خرداد 1396, 6:59 am

سلام به همگی من هم همین سوال رو دارم آیا کلیسای مشخصی توی ایروان یا تفلیس (گرجستان)که به سهولت بتونه مراحل تعمید رو انجام بده سراغ دارید ؟؟ لطفا راهنمایی کنید 😔

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 112 مهمان