دوستان جواب لطفا از این راه رفتن به المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
BABAK.AHWAZI

دوستان جواب لطفا از این راه رفتن به المان

پست توسط BABAK.AHWAZI » شنبه 25 بهمن 1393, 10:41 am

دوستان لطفا راهنمایی کنید یکی از دوستان نزدیکم دو هفته پیش رفت المان از این راه با ویزا شنگن ایتالیا ازونجا با قطار رفت المان الان یه 10 روزه انجا مانده ولی درخواست پناهندگی نداده گفت دارم کیس مسیحیت رو تقویت کامل میکنم و اراعه بدم چقدر شانس موفقیت داره منم میخوام از همین راه اقدام کنم نظر بدید لطفا راهنمایی کنید

Yaran

Re: دوستان جواب لطفا از این راه رفتن به المان

پست توسط Yaran » یک شنبه 26 بهمن 1393, 12:15 pm

دوست شما بدون در نظر گرفتن کیس راهی شده و یا کیس رو خیلی مهم ندونسته برای دریافت پناهندگی
کیس مذهبی به تنهایی ضعیف هستش و امکان قبولیش کمه

شانس موفقیت شما برای رسیدن در حد همین دوستتون هست اما کیس مذهبی شانسی کمی داری علتش تعداد بسیار زیاد کیس مذهبی پناهندگان،خصوصا پناهندگان ایرانی هست
خیلی از اونایی که به مقصد اروپا حرکت میکنند کیس رو نادیده میگیرن اونجا هم که رسیدن یه داستان مذهبی میسازن که بعدا به جواب سوالات مامور اداره مهاجرت به هنگام مصاحبه میمونن و جوابی نمیتونن بدن
این میشه که با گرفتن منفی بلاتکلیف تو کمپ برای سالیان دراز میمونن

راهنمایی من به شما اینه که کیس رو قبل از رفتن آماده و تمرین کنید کیس نباید تکیه به یه شاخه مذهبی بودن یا سیاسی بودن باشه
بلکه باید روی واقعیتهای زندگی و جند بعدی بودنش کار کرد مثال مذهبی-سیاسی-اقتصادی این نوع کیس شانس پذیرش پناهجو رو برای پناهندگی بیشتر میکنه چون از چند منظر و شرایط بهش رای صادر میشه
کیس های تک بعدی (مذهبی-سیاسی-...) زمانی احتمال پذیرشش هست که اداره مهاجرت و مامور مصاحبه رو قانع کنه که شما خطر جانی داشتی اونم با مدارکی که شما در اختیار اداره مهاجریت قرار میدی

نمایه کاربر
amiraaaaaa

Re: دوستان جواب لطفا از این راه رفتن به المان

پست توسط amiraaaaaa » دو شنبه 5 مرداد 1394, 2:51 am

Yaran نوشته شده:دوست شما بدون در نظر گرفتن کیس راهی شده و یا کیس رو خیلی مهم ندونسته برای دریافت پناهندگی
کیس مذهبی به تنهایی ضعیف هستش و امکان قبولیش کمه

شانس موفقیت شما برای رسیدن در حد همین دوستتون هست اما کیس مذهبی شانسی کمی داری علتش تعداد بسیار زیاد کیس مذهبی پناهندگان،خصوصا پناهندگان ایرانی هست
خیلی از اونایی که به مقصد اروپا حرکت میکنند کیس رو نادیده میگیرن اونجا هم که رسیدن یه داستان مذهبی میسازن که بعدا به جواب سوالات مامور اداره مهاجرت به هنگام مصاحبه میمونن و جوابی نمیتونن بدن
این میشه که با گرفتن منفی بلاتکلیف تو کمپ برای سالیان دراز میمونن

راهنمایی من به شما اینه که کیس رو قبل از رفتن آماده و تمرین کنید کیس نباید تکیه به یه شاخه مذهبی بودن یا سیاسی بودن باشه
بلکه باید روی واقعیتهای زندگی و جند بعدی بودنش کار کرد مثال مذهبی-سیاسی-اقتصادی این نوع کیس شانس پذیرش پناهجو رو برای پناهندگی بیشتر میکنه چون از چند منظر و شرایط بهش رای صادر میشه
کیس های تک بعدی (مذهبی-سیاسی-...) زمانی احتمال پذیرشش هست که اداره مهاجرت و مامور مصاحبه رو قانع کنه که شما خطر جانی داشتی اونم با مدارکی که شما در اختیار اداره مهاجریت قرار میدی
سلام.
یعنی منظور شما اینه که چندتا کیس باید با هم قاطی کنیم و یک مولتی کیس ازش در بیاریم.؟
چون من شنیدم فقط در راجب یک موضوع در کیس باید صحبت کرد.

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 111 مهمان