المان

راههای کسب اقامت در آلمان (پناهندگی، کار، ازدواج، سرمایه گزاری و...)
ارسال پست
@shima@

المان

پست توسط @shima@ » یک شنبه 22 مرداد 1396, 6:30 pm

دختری ۲۹ ساله هستم مقیم المان حاضر به ازدواج صوری ۶۰،۰۰۰ یورو میگیرم .یادآوری ازدواج صوری است قرار نیست باهم زندگی کنیم یا رابطه ای داشته باشیم.

هرکول

Re: المان

پست توسط هرکول » یک شنبه 9 مهر 1396, 9:06 pm

اگر 6000 یورو باشه من هستم در خدمتتون میخوام برم پیش برادرم آلمان پسری هستم خوشتیپ و خوش هیکل

Poria_funk

پست توسط Poria_funk » شنبه 15 مهر 1396, 8:36 am

@shima@ نوشته شده:
یک شنبه 22 مرداد 1396, 6:30 pm
دختری ۲۹ ساله هستم مقیم المان حاضر به ازدواج صوری ۶۰،۰۰۰ یورو میگیرم .یادآوری ازدواج صوری است قرار نیست باهم زندگی کنیم یا رابطه ای داشته باشیم.
اگر منظور ۶۰۰۰ یورو هست من هستم هماهنگ کنید
منم ۲۹ سالمه

Sorushjarai

پست توسط Sorushjarai » جمعه 1 دی 1396, 11:11 pm

@shima@ نوشته شده:
من سروش هستم من حاظرم بیشتر هم بدم ولی هرچه‌ زود تر ازدواج کنیم با تمام شرایطی که گفتی فقط از ایران زود تر راحت شم‌چکار باید کنم

mobtekerin

پست توسط mobtekerin » سه شنبه 5 دی 1396, 11:20 am

سلام . من خودم مسافر بودم و راحت و بدون هیچ دردسری اومدم اروپا و آلام مقیم آلمانم . از مرزهای ایران بگیر تا ترکیه و یونان پر از گرگه . اگر کسی بخواهد بیاد نزدیک ۷۰۰۰ یورو خرج داره و با ماشین از تهران میارن مرز ترکیه بعد ۱ ساعت پیاده روی داره بعد کلا از مرز ترکیه تا شهر وان و باتمان با سواری و از باتمان تا استانبول با اتوبوسه . ۱ روز توی استانبول می مونی و بعد با ماشین به ادرنه و با تراکتور وارد مرز یونان و از آنجا با سواری وارد سالونیک و از سالونیک با قطار وارد آتن می شوید سپس بعد از ۴ روز با پاس و آی دی کارت اصلی با هواپیما وارد اروپا می شوید. در این مدت سفر هزینه های خورد و خوراک و هتل با خود مسافره

نوشین.فرهنگ

پست توسط نوشین.فرهنگ » شنبه 23 دی 1396, 5:37 pm

Sorushjarai نوشته شده:
جمعه 1 دی 1396, 11:11 pm
@shima@ نوشته شده:
من سروش هستم من حاظرم بیشتر هم بدم ولی هرچه‌ زود تر ازدواج کنیم با تمام شرایطی که گفتی فقط از ایران زود تر راحت شم‌چکار باید کنم
میتونم بپرسم اقامت دائمه یا سه ساله؟

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 111 مهمان