همسفر برای عبور از مرز بلاروس

بحث متفرقه در ارتباط با پناهندگی، مهاجرت، خروج از کشور و...
Hamidinter

همسفر برای عبور از مرز بلاروس

پست توسط Hamidinter » دو شنبه 17 تیر 1392, 8:19 pm

سلام به همه دوستان عزیز.
بچه ها من پس از تحقیقات فراوانی که کردم بهترین راه رو برای خودم راه بلاروس میدونم و از ایران تا بلاروس با ویزا به صورت قانونی میرم و از بلاروس به بعد باید زمینی برم من به این دلیل بلاروس رو انتخاب کردم که چون با 3 کشور شنگن همسایه هست و این 3 کشور لیتوانی-لهستان ولتونی نام دارند من فعلا در حاله حاضر بین این 3 کشور که همسایه بلاروس هستند لهستان رو برای ورود به شنگن انتخاب کردم و از لهستان به بعد دیگه کار خیلی راحت تر میشه و دنبال چند همسفر میگردم که با کمک همدیگه بتونیم بهترین راه رو اتخاب کنیم و به هدف خودمون برسیم.البته این نظر من هستش و خیلی ها با این نظر من موافق نیستند و هنوز همونطور که خودتون میدونید خیلی ها برای رسیدن به کشورهای شنگن ترکیه رو انتخاب می کنند اما من خودم اصلا این راه رو انتخاب نمی کنم و دلایل زیادی هم دارم که ترکیه خیلی خطرناکه مثلا:پیدا کردن قاچاق بر مطمن یا خطر عبور از دریا و خیلی از خطرهای دیگه که نمیخوام به این خطرها زیاد اشاره کنم و خودتون بهتر میدونید چی میگم.البته در آخر این رو هم بگم که عبور از مرز بلاروس هم سختی های خودش رو داره ولی من یکی که بلاروس برای خودم انتخاب کردم و هیچوقت به سمت ترکیه حرکت نمی کنم و نخواهم کرد حالا از شما دوستان میخوام که هرکس اطلاعاتی درباره مرز بلاروس داره بگه که با کمک هم بتونیم بهترین مسیر رو انتخاب کنیم با تشکر از همه دوستان کوچیک شما حمید.

badoobadoo

Re: همسفر برای عبور از مرز بلاروس

پست توسط badoobadoo » دو شنبه 17 تیر 1392, 10:01 pm

man az turkey omadam greec badesham omadam italy, paris, alman. pishnahad mikonam bedoone id kart va pass fake nayayn invar. chon hameh zahmatet hadsar mire. fekr nakonin biayin to shingen dg tamoome. na to tamame train ha chek mikonan, hame ja. haminjoori nemishe omad jelo.
kasaee ro didam ke omada lahestan va majarestan, va onja gir kardan va majboor shodan angosht bedano bemoonan.
ama age id to jibet bashe, vaghti resisi invar, hameh ja rahat ticket mikhari bedoone dardesar miyay har keshvari ke mikhay. hata az paris ke miyam
jonoobe alman, hamishe chek mikonan, az 10 bar shayad 1 bar chek nakonan.
movafagh bashi

habib6281

پست توسط habib6281 » سه شنبه 18 تیر 1392, 9:15 am

badoobadoo نوشته شده:man az turkey omadam greec badesham omadam italy, paris, alman. pishnahad mikonam bedoone id kart va pass fake nayayn invar. chon hameh zahmatet hadsar mire. fekr nakonin biayin to shingen dg tamoome. na to tamame train ha chek mikonan, hame ja. haminjoori nemishe omad jelo.
kasaee ro didam ke omada lahestan va majarestan, va onja gir kardan va majboor shodan angosht bedano bemoonan.
ama age id to jibet bashe, vaghti resisi invar, hameh ja rahat ticket mikhari bedoone dardesar miyay har keshvari ke mikhay. hata az paris ke miyam
jonoobe alman, hamishe chek mikonan, az 10 bar shayad 1 bar chek nakonan.
movafagh bashi
به نظرت آی دی کارت رو چطور میشه تهیه کرد

epaaeiz
تماس:

پست توسط epaaeiz » سه شنبه 18 تیر 1392, 12:05 pm

داداش چقدر پول میخواد؟من همین مسیر رو سال آینده میخوام برم.

Hamidinter

پست توسط Hamidinter » سه شنبه 18 تیر 1392, 6:59 pm

از تهرات تا بلاروس حداقلش 2 الی 3 ملیون پول میخواد بقیه راه هم بستگی به آدم پرون داره که چقدر پول میگیره و اینکه از چه مرزهایی باید گذشت و هزینه های دیگه سفر که هنوز به طور قطعی نمیشه گقت چقدر پول میخواد

badoobadoo

پست توسط badoobadoo » سه شنبه 18 تیر 1392, 7:23 pm

man khodam mikham beram athen ta dobareh daftare khoob begiram ye trye konam vaseh canada
age doost dashti vasat id migiram ya daftar

mohamad zab
محل اقامت: طهران
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 18 تیر 1392, 9:37 pm

دوستان رو بحث ترانزیت حساب نکنید با اشعه ایکس کنترل میشه
با اطلاعاتی که از پاگان عزیز گرفتن رو دو قسمت متمرکز بشیم جنگل که شمال برست هست و رودخونه که سیم خاردار نداره;-)
و جنگل که دو تا سه تا ردیف سیم خاردار علم کردن و نگهباناش طبق اون عکسی که دوستمون گذاشتن دائم وسطشو چک میکنن که پاره نشده باشه
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید
من ars2رو به لیست دشمنام اضافه کردم :-()

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » سه شنبه 18 تیر 1392, 9:54 pm

رو بحث قاچاقبر زیاد نمیشه حساب کرد که اونجا بازار قاچاق ادم نیس
اتحادیه اروپا به بلاروس اعتراض کرده که چرا بعضیا مث هلو رد میشن ؟!
اکثر کسانی که گیر میکنن فک میکنن جلوشون فقط سه ردیف سیم خارداره و فقط باید زحمت بکشن بپرن اونور
لپ کلامو بگم بنظر شما کسانی که میخوان رد بشن و گیر میکنن چطوری شناسای میش؟سنسور؟دوربین؟یا کنترل از ارتفاعات ؟
البته منطقه کوهستانی نیست ولی دوربینای خیلی قوی هست که مصافت های 10کیلومتری و راحت میشه چک کرد
از دوستان فروم یا بقول Elvis 56 فاروم معذرت میخوام بخاطر فحش کاری انجام شده با یه ابله زبون نفهم که مشخص شد هیچ چی تو چنته نداره .اگه از پستای کسی ناراحت هستین یا رو اعصابتونه راحت رو اسمش کلیک کنید و به لیست دشمنان اضافه کنید دیگه هیچ پستی از اون نمیبینید

نمایه کاربر
Michel_jackson

پست توسط Michel_jackson » چهار شنبه 19 تیر 1392, 6:24 am

خلاصه یه کاری باید کردش.
به خودمم اعتماد نمیکنم تا پشیمون نشم ، این مرام زندگی منه

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » چهار شنبه 19 تیر 1392, 8:24 am

دوستان به عنوان كسي كه يازده سال شرق اروپا زندگي كرده اصلا بهتون غير قانوني رفتن رو پيشنهاد نميكنم ولي اگر سرباز خوبي بوده باشين و سوسول هم نباشيد ، راحت ميتونيد رد بشين از بلاروس

habib6281

پست توسط habib6281 » چهار شنبه 19 تیر 1392, 8:31 am

badoobadoo نوشته شده:man khodam mikham beram athen ta dobareh daftare khoob begiram ye trye konam vaseh canada
age doost dashti vasat id migiram ya daftar
قیمتش چند در میاد؟؟؟

habib6281

پست توسط habib6281 » چهار شنبه 19 تیر 1392, 8:38 am

تو قسمتهای جنگلی حدود 5 متر این ور و اونور مرز رو جاده خاکی کشیدن تو بعضی قسمتها هم دوربین داره و دائم هم کنترل میشه ...مرز لهستان هم من صحبت کردم اینا علاوه بر مرز تا چند کیلومتر بعد از مرز هم کنترل شدید دارن ... اونجا مردم محلی ببیننتون حتما گزارش میدن ..چون میترسن ....ارز مرز گذشتن یه درده و دیده نشدن توسط روستاییا و مردم محلی هم یکی ....ولی باز م هر ساله مقدار زیادی مشروب و سیگار از بلاروس به لهستان صادر میشه ..چون قیمت ودکای بلاروس 80 درصد ارزونتر از اتحادیه اروپاست .خب پس آدم هم از این مرز میتونه رد شه

badoobadoo

پست توسط badoobadoo » چهار شنبه 19 تیر 1392, 9:27 am

gheymate hodoode 2000 ta vaseh ye daftare toop mishe, az europa ham ta canada 600 euro poole ticketeshe.
be hameh doostan pishnahad mikonam ke zamini hich ja narin. faghat havaee berin

Hamidinter

پست توسط Hamidinter » چهار شنبه 19 تیر 1392, 10:18 am

من فعلا خودم متمرکز شدم روی بلاروس و خیلی دارم در رابطه با بلاروس تحقیق میکنم چون به نظر من بهتر از ترکیه هستش.در بلاروس شهری مرزی هستش با نام برست که با لهستان فاصله چندانی نداره و در این شهر رودخانه ای هست با نام bug river که هیچ کنترلی بر روی این رودخانه انجام نمیشه چون رد شدن از این رودخانه خیلی سخته.از جنگل هم میشه رد شد اما اگه از جنگل بخوایم رد شیم باید وارد شهر مرزی hrodna بشویم که با کشورهای لتونی و لهستان همسایه هست و اینطور که من میدونم در این جنگل ها از سگ های نگهبان- سیم های خاردار و نگهبانان مرزی کنترل میشه و حتی بعضی وقتها به وسیله هلکوپتر هم کنترل میشه و این هلکوپتر ها متعلق به لتونی هست که مرز خودش رو با بلاروس مورد کنترل قرار میده.به هر صورت من میگم از مرز بلاروس میشه رد شد.و من هنوز هم ببلاروس رو برای خودم بهتر از ترکیه میدونم.

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » چهار شنبه 19 تیر 1392, 12:44 pm

نادر جهانبانی نوشته شده:دوستان به عنوان كسي كه يازده سال شرق اروپا زندگي كرده اصلا بهتون غير قانوني رفتن رو پيشنهاد نميكنم ولي اگر سرباز خوبي بوده باشين و سوسول هم نباشيد ، راحت ميتونيد رد بشين از بلاروس
نادر جهانبانی نوشته شده:دوستان به عنوان كسي كه يازده سال شرق اروپا زندگي كرده اصلا بهتون غير قانوني رفتن رو پيشنهاد نميكنم ولي اگر سرباز خوبي بوده باشين و سوسول هم نباشيد ، راحت ميتونيد رد بشين از بلاروس
خب اقا نادر میدونم غیرقانونی رفتن و مرز رد کردن بسیارکار ناشیانه هست
ولی ماها که توسختی بودیم و اکثرا پول زیادی نداریم چاره دیگه نداریم
من چند جا زنگ زدم واسه تور ارزونش 2300 درمیومد
اقا نادر از منطقه بگو اگه اطلاعاتی داری
درمورد قاچاق سیگار و مشروب و ادم بگو خاطره ای بحثی چیزی

نادر جهانبانی
تماس:

پست توسط نادر جهانبانی » چهار شنبه 19 تیر 1392, 2:21 pm

بيشترين سيگار قاچاق در كشورهاي اسكانديناوي از بلاروس مياد ، بهتره بگم همش
البته اگر روسي بلد بودين و با اخلاق روسها اشنا به راحتي ميتونستيد در مناطق مرزي قاچاق بر پيدا بكنيد
كلا اقتصاد تمامي مناطق مرزي اوكراين و بلاروس با اروپا روي قاچاق ميچرخه و نود درصد بيزنس من هاي اين مناطق قاچاقچي هستند ....
به هر حال ارزوي موفقيت براتون ميكنم ، ولي يادتون نره با اينكه بنده سه سال لب مرز لهستان كار ميكردم و زبان روسي رو مثل زبان مادري بلد هستم ، دست به همچين كاري نزدم چون عاقبتش رو از نزديك بارها ديديم
ولي براي همه ارزوي موفقيت ميكنم

mohamad zab
تماس:

پست توسط mohamad zab » پنج شنبه 20 تیر 1392, 10:50 am

نادر جهانبانی نوشته شده:بيشترين سيگار قاچاق در كشورهاي اسكانديناوي از بلاروس مياد ، بهتره بگم همش
البته اگر روسي بلد بودين و با اخلاق روسها اشنا به راحتي ميتونستيد در مناطق مرزي قاچاق بر پيدا بكنيد
كلا اقتصاد تمامي مناطق مرزي اوكراين و بلاروس با اروپا روي قاچاق ميچرخه و نود درصد بيزنس من هاي اين مناطق قاچاقچي هستند ....
به هر حال ارزوي موفقيت براتون ميكنم ، ولي يادتون نره با اينكه بنده سه سال لب مرز لهستان كار ميكردم و زبان روسي رو مثل زبان مادري بلد هستم ، دست به همچين كاري نزدم چون عاقبتش رو از نزديك بارها ديديم
ولي براي همه ارزوي موفقيت ميكنم
اقا نادر اطلاعی نداره چیزای که قاچاق میشه چطوری و از چه راههای هست؟منظورم رشوست یا جاهایی از رود خونه یا سیم خاردار ردش می کنن

نمایه کاربر
only_england

پست توسط only_england » سه شنبه 5 شهریور 1392, 12:19 pm

دوستانی که از این راه میخوان اقدام کنن ، من دقیقا بین اسفند تا.... ( شاید عید) میخوام از این راه برم.

اگه پایه هستین ، به نظرم بهترین راه برای ورود به شینگن هستش.

تهران - بلاروس (هوایی ) با ویزا. از اونجا هم باید کسی رو پیدا کنیم. کار نشد نداره.
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است

gholami2008
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط gholami2008 » جمعه 8 شهریور 1392, 7:55 am

یکی از اقوام من پارسال از همین مسیر رفت اما اون قبلش یه نفرو تو هلند پیدا کرده بود که کاراشو انجام داده بود.بی برنامه ریزی و قاچاقچی مطمین عملی نیست این راه...
خدا یعنی میشه منم یه روز سیتیزن شیپ یکی از سرزمین های کفار بشم؟؟؟

babakps

پست توسط babakps » جمعه 8 شهریور 1392, 1:59 pm

توی بلاروس چطور میشه قاچاقبر پیدا کرد؟
از کدوم مسیر بریم بهتره؟
از ترکیه تا انگلستان چقدر هزینه می گیره قاچاقبر؟

God.Father.

پست توسط God.Father. » یک شنبه 10 شهریور 1392, 10:10 am

اول قاچاقبر و آدم پرون پیدا کنید بعد برید. اونجا قاچاقبر تو خیابون نریخته که برید پیدا کنید. تو همین ترکیه که بیشترین آمار قاچاقچی ها رو داره اگه کسی رو نشناسید به این راحتی ها نمیتونید قاچاقبر خوب پیدا کنید.
Just Afg

babakps

پست توسط babakps » سه شنبه 12 شهریور 1392, 12:41 pm

برای بلاروس اگه همسفر کاربلد پیدا شد بگه تا با هم بریم
اگه راه بلد باشه یعنی اونجا بدونه چیکار کنه و زبون روسی تا حدودی بلد باشه مخارج سفرش رو خودم می دم

بابک جمشیدی

پست توسط بابک جمشیدی » پنج شنبه 14 شهریور 1392, 7:35 pm

babakps نوشته شده:برای بلاروس اگه همسفر کاربلد پیدا شد بگه تا با هم بریم
اگه راه بلد باشه یعنی اونجا بدونه چیکار کنه و زبون روسی تا حدودی بلد باشه مخارج سفرش رو خودم می دم
زبان روسی بلد نباشی دیوانگی است بخوای بری بلاروس

sport

پست توسط sport » پنج شنبه 18 مهر 1392, 9:23 pm

Hamidinter نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز.
بچه ها من پس از تحقیقات فراوانی که کردم بهترین راه رو برای خودم راه بلاروس میدونم و از ایران تا بلاروس با ویزا به صورت قانونی میرم و از بلاروس به بعد باید زمینی برم من به این دلیل بلاروس رو انتخاب کردم که چون با 3 کشور شنگن همسایه هست و این 3 کشور لیتوانی-لهستان ولتونی نام دارند من فعلا در حاله حاضر بین این 3 کشور که همسایه بلاروس هستند لهستان رو برای ورود به شنگن انتخاب کردم و از لهستان به بعد دیگه کار خیلی راحت تر میشه و دنبال چند همسفر میگردم که با کمک همدیگه بتونیم بهترین راه رو اتخاب کنیم و به هدف خودمون برسیم.البته این نظر من هستش و خیلی ها با این نظر من موافق نیستند و هنوز همونطور که خودتون میدونید خیلی ها برای رسیدن به کشورهای شنگن ترکیه رو انتخاب می کنند اما من خودم اصلا این راه رو انتخاب نمی کنم و دلایل زیادی هم دارم که ترکیه خیلی خطرناکه مثلا:پیدا کردن قاچاق بر مطمن یا خطر عبور از دریا و خیلی از خطرهای دیگه که نمیخوام به این خطرها زیاد اشاره کنم و خودتون بهتر میدونید چی میگم.البته در آخر این رو هم بگم که عبور از مرز بلاروس هم سختی های خودش رو داره ولی من یکی که بلاروس برای خودم انتخاب کردم و هیچوقت به سمت ترکیه حرکت نمی کنم و نخواهم کرد حالا از شما دوستان میخوام که هرکس اطلاعاتی درباره مرز بلاروس داره بگه که با کمک هم بتونیم بهترین مسیر رو انتخاب کنیم با تشکر از همه دوستان کوچیک شما حمید.
همسفر لازم نیست شما یک قاچاقبر راه بلد لازم داری که باید زبان روسی بلد باشی بتونی خودت یکی پیدا کنی
راه دیگه ای نداره داداش

arsen

پست توسط arsen » جمعه 1 آذر 1392, 6:55 am

متاسفانه ردشدن ازمرزبلاروس به لهستان خیلی خیلی سخت وخطرناکه.دوربینهای حسگروسگهای پلیس وباتلاقهای وحشتناک وگزارشات مردمی.آخرش هم دست پلیس لهستان وچندین ماه زندان شدن وبرگشت دادن به بلاروس ودیپورت به ایران ورفتن مستقیم به اوین.

arsen

پست توسط arsen » دو شنبه 4 آذر 1392, 4:18 am

امایک راه مطمئن تری هست که بیشترازآنجاوارداتحادیه اروپامیشوند :D

karen.ariyan1

پست توسط karen.ariyan1 » یک شنبه 22 دی 1392, 7:15 pm

با سلام به شما دوست عزیز من با توجه به تجربه های تلخو شرین اما پر بار راههای سفر به اروپا و اینکه عملا درگیر این قضیه ها بودم سال 89از مرز ترکیه انم تو زمستون به یونان رفتم اما با بدشنسی اوردم و با دوستم چندین ماه در زندان بودم راه یونان اون زمان بهترین راه بود اما الان جزبدترین راههاست اون زمان که خوب وراهت بود من گیر کردم اما پلیس بدی به من و کسایی مثل من نکرد ما بدون اجازه وارد خاک کشور اونها شده بودیم اما با تقاضای پناهندگی بعد از 6 ماه کامل آزاد شدیم وبه آتن رفتم آتن مرکز انواع مختلف آدم پرون بود همه رقم همه مدل همه قیمت هوایی ترای کردم نتونستم آیدی کارت زدم با کشتی برم نشد گیر کردم نکته خوب وجالب اون زمان که شاید الانم باشه پلیسهای گیت های خروجی کاری به کارت نداشتن نهایتش چند ساعتی نهمتنشون بودی بعوم پرتت می کردن بیرون خلاصه بعد چند ماه تو آتن بودن راه وچاه فهمیدن از قایق تیز پر یا تند رو به ایتا لیا رفتم گفتم دیگه تموم شو همینم بود اگه به شهر لچه شهری در نزدیکی ساحل میرسیدیم تموم بو اما بازم شانس گند ما پلیسا سر رسیدن یه سری در رفتن ما گیر کردیم و بعد 48 ساعت به یونان برگشت داده شدیم خلاصه که از اینور سمت یونان خوب بود به شرطی که شهر امن می رسیدی بعدم از یونان که دیگه نا امید شدم رفتم ترکیه مجدد اونجا با چند نفر صحبت کردم راه بلغارستان رو پیشنهاد کردن اونم رفتیم اما انم داستانی شد دوباره کمپو درخواست یو ان ترکیه و آزادی خلا صه نا امید شدم به ایران برگشتم بعد 2سال دوباره رفتم ترکیه که بپرم اما این دفعه نتنها نشد چون قیمتها فضایی شده بود 2هفته استانبول بودم با هر کیم صحبت کردم تا اسم یونان ویا صوفیا رو آورد گفتم بیخیال از اونجایی که تو نوشته های شما و تحقیقات خودم کردم در حا حاضر بهترین راه واسه کسی هست که پول زیادی نخواد پرداخت کنه چون ترکیه واقعا دزد بازاره نتنها نمیبرن پولتم از ریشه می خورن اونم رقمایی میگن که شاخ در میاری نمی دونم 3500یوورو تا آتن یا بلغار صوفیا یا 9000 یورو تا آلمان خدایی کرکو پرم ریخت تو این دو هفته هرکی از شکم ننش افتاده قاچاق بر شده خدایش الان خودم بهد این تجربه ها به جرات میگم خودم این راهها رو میرم بدون قاچاق بر اما اشتباهه نرید که نمیشه یونان بلغار باتلاقه اما از راه امن هوایی رفتن از ایرانه که الان خیلیا مرن اما هزینه داره که من ندارم اما میشناسم قانونی و بی دردسر پول بده آش بخور حتی به شما دوستان بگم راه هوایی کزوو رو هم امتحان کردم با ینکه رزرو هتل وبلیط رفت و بر گشت داشتم و کزوو واسه ایرانیها ویزا نداره با احترام از همون فرودگاه برم گردوندن واجازه ورود ندادن چو ن این آخوندا کشورشونو به رسمیت نمیشناسن از طریق بلگراد وصربستانم بیخیال شین اصلا ویزا نمیدن چون میدونن قضیه چیه مگه دعوعوت نامه اخه اگه بود میرفتم یه راست uk نه اون خراب شده ...در پایان با توجه به اینکه قدرت ریسکم بالاست و دوستانی هنو تو آتن دارم که هر رقم دفتر ویزا آیدی کارت متونن واسم ردیف کنن حاضرم این راهم امتحان کنم ویا کسی راه میشناسه تحقیق کنیم ما 3هستیم پایه اما راه بلا روس بد نیست در کل

karen.ariyan1

پست توسط karen.ariyan1 » یک شنبه 22 دی 1392, 7:34 pm

دوستان یه نکته که یادم رفت بگم و دوستان تو پستهاشون بهش اشاره کردن اینکه سخته دوربین داره نمی دونم سگ داره اینا درسته اما الان تمام ورودی ها و مرزهای شینگن این چیزا هست ببینید دوستان سگ تر وپست از پلیس مرزی ایران هیجا فکر نمکنم وجود داشته باشه اونا میگیرن نهایتش اما اینا حق تیر دان من ماه ها تو زندان و کمپ بودم نمی گم خوب بودن اما همه اونها هم بد نبودن فقط 4ماه تو زندان ارسیادا تو یونان بودم نتنها بد نبودن با اونها دوست هم شدم اما توی انها آدم فاشیست ونژاد پرست هم کم نبودن انقدر حرف تو ای زمینه ها وراهها دارم که بخوام بنویسم یه کتاب میشه بخدا هدفمم از این نوشتنا چیزی جز راهنمایی وکممک نیست چون خودمم دنبال تجربه دوستانی هستم که چیزی واسه گفتن دارن

habib6281

پست توسط habib6281 » جمعه 12 اردیبهشت 1393, 11:28 am

بالاخره کسی از بلاروس رفت یا نه؟

نمایه کاربر
Shayann

پست توسط Shayann » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 3:47 pm

karen.ariyan1 نوشته شده:با سلام به شما دوست عزیز من با توجه به تجربه های تلخو شرین اما پر بار راههای سفر به اروپا و اینکه عملا درگیر این قضیه ها بودم سال 89از مرز ترکیه انم تو زمستون به یونان رفتم اما با بدشنسی اوردم و با دوستم چندین ماه در زندان بودم راه یونان اون زمان بهترین راه بود اما الان جزبدترین راههاست اون زمان که خوب وراهت بود من گیر کردم اما پلیس بدی به من و کسایی مثل من نکرد ما بدون اجازه وارد خاک کشور اونها شده بودیم اما با تقاضای پناهندگی بعد از 6 ماه کامل آزاد شدیم وبه آتن رفتم آتن مرکز انواع مختلف آدم پرون بود همه رقم همه مدل همه قیمت هوایی ترای کردم نتونستم آیدی کارت زدم با کشتی برم نشد گیر کردم نکته خوب وجالب اون زمان که شاید الانم باشه پلیسهای گیت های خروجی کاری به کارت نداشتن نهایتش چند ساعتی نهمتنشون بودی بعوم پرتت می کردن بیرون خلاصه بعد چند ماه تو آتن بودن راه وچاه فهمیدن از قایق تیز پر یا تند رو به ایتا لیا رفتم گفتم دیگه تموم شو همینم بود اگه به شهر لچه شهری در نزدیکی ساحل میرسیدیم تموم بو اما بازم شانس گند ما پلیسا سر رسیدن یه سری در رفتن ما گیر کردیم و بعد 48 ساعت به یونان برگشت داده شدیم خلاصه که از اینور سمت یونان خوب بود به شرطی که شهر امن می رسیدی بعدم از یونان که دیگه نا امید شدم رفتم ترکیه مجدد اونجا با چند نفر صحبت کردم راه بلغارستان رو پیشنهاد کردن اونم رفتیم اما انم داستانی شد دوباره کمپو درخواست یو ان ترکیه و آزادی خلا صه نا امید شدم به ایران برگشتم بعد 2سال دوباره رفتم ترکیه که بپرم اما این دفعه نتنها نشد چون قیمتها فضایی شده بود 2هفته استانبول بودم با هر کیم صحبت کردم تا اسم یونان ویا صوفیا رو آورد گفتم بیخیال از اونجایی که تو نوشته های شما و تحقیقات خودم کردم در حا حاضر بهترین راه واسه کسی هست که پول زیادی نخواد پرداخت کنه چون ترکیه واقعا دزد بازاره نتنها نمیبرن پولتم از ریشه می خورن اونم رقمایی میگن که شاخ در میاری نمی دونم 3500یوورو تا آتن یا بلغار صوفیا یا 9000 یورو تا آلمان خدایی کرکو پرم ریخت تو این دو هفته هرکی از شکم ننش افتاده قاچاق بر شده خدایش الان خودم بهد این تجربه ها به جرات میگم خودم این راهها رو میرم بدون قاچاق بر اما اشتباهه نرید که نمیشه یونان بلغار باتلاقه اما از راه امن هوایی رفتن از ایرانه که الان خیلیا مرن اما هزینه داره که من ندارم اما میشناسم قانونی و بی دردسر پول بده آش بخور حتی به شما دوستان بگم راه هوایی کزوو رو هم امتحان کردم با ینکه رزرو هتل وبلیط رفت و بر گشت داشتم و کزوو واسه ایرانیها ویزا نداره با احترام از همون فرودگاه برم گردوندن واجازه ورود ندادن چو ن این آخوندا کشورشونو به رسمیت نمیشناسن از طریق بلگراد وصربستانم بیخیال شین اصلا ویزا نمیدن چون میدونن قضیه چیه مگه دعوعوت نامه اخه اگه بود میرفتم یه راست uk نه اون خراب شده ...در پایان با توجه به اینکه قدرت ریسکم بالاست و دوستانی هنو تو آتن دارم که هر رقم دفتر ویزا آیدی کارت متونن واسم ردیف کنن حاضرم این راهم امتحان کنم ویا کسی راه میشناسه تحقیق کنیم ما 3هستیم پایه اما راه بلا روس بد نیست در کل
الان کجایی رفتی یا هنوز منتظری؟؟ منم پول زیادی ندارم فقط میخوام برم تنها راهمم زمینی رفتنه. میخوام از طریق ترکیه به ایتالیا برم. امکانش هست به نظرت؟؟ هزینه این کار چقدر بود؟؟ به نظرت از بلاروس میشه رفت؟؟ دمت گرم اگه راهی پیدا کردی به منم بگو.

نمایه کاربر
webcamsx

پست توسط webcamsx » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 5:17 pm

بلاروس یه کشور فوق دیکتاتوری تو مایه های دیکتاتوری سوسیالیست شوروی سابق با دولت سرکوب گر و مردم کله شق! شما حالتون خوش نیست که میخوایید از این کشور رد بشید.

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 6:05 pm

WEBCAMSX:این بنده خداها از روی گوگل مَپ تصمیم میگیرَن

باید از ی راهی برید ک مطمعنید ک خیلیا از این راه رفتن
مث ایتالیا به فرانسه

peeter
محل اقامت: EUROPA

پست توسط peeter » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 6:33 pm

ashkan-velberg نوشته شده:WEBCAMSX:این بنده خداها از روی گوگل مَپ تصمیم میگیرَن

باید از ی راهی برید ک مطمعنید ک خیلیا از این راه رفتن
مث ایتالیا به فرانسه
:) :) :) :) :) :) :) :) ارت برید . اول اینکه کم نبودن با جی پی اس و مپ رفتن خیلیا هم گیر کردن . خیلیا هم قاچاقی رفتن خیلیا هم قاچاقی گیر کردن . بحث اینه پسر جان ریسکش خیلی زیاده الان انسانیت مرده اونم تو صنف قاچاقبر . من یا ما که با گوگل مپ دنبال راه میگردیم راه فضایی نمیگیم که دارن میرن از اونجا ها همون باهاماس از هائیتی قاچاقی میرن اونجا و از اونجا امریکا . همین بلاروس هر سال اماری میده که چند نفر دستگیر شدن . یا مرزارو کنتلشو شدیدتر کردن . خب این کارا الکی نیست . ماها خودمون درست کار نمیکنیم مثلا یکی از اعضای همین فروم با دوستش رفته بود روسیه بعد مدتی کار کردن شخصی پیدا کردن که اونارو تا نزدیکی مرز ببره رفتن بعد چند ساعت پیاده روی نزدیک مرز تو روز روشن وسط یه دشت باز دستگیر شدن . ببین این همه زحمت کشیدن اگه شب اون قسمت رد میکردن اگه از داخل رود و کمر خم میرفتن اگه حداقعل از منطقه جنگلی رد میشدن الان ایران نبود و دردبه در دنبال پول و راه مطمئن . طرف بعد میاد میگه مرز روسیه به فنلاند بسته هست . اینجا هم یه انجمنه اینجا تقریبا هرکی شماره و ایمیل دادکه قاچاقبره من زنگ زدم با نصف عقل سلیم نشستم حساب کردم دیدم یارو کس میگه . اون موقع میگی راهی که رفته باشن .ببینید هرجا جستجو کنید یه اماری هست از همه جا میرن همه جا . قاچاقبر و مسیر پیدا کردی سلام برسون . هنوز نفهمیدی که قاچاقبر هیچ دلیل قانع کننده ای نداره شمارو سالم برسونه یا اصلا برسونه اصلا از خداشه گیر کنی یه انگی بچسبونه بهت که مشکل ز خودت بود و شرتو کم کنه . :D
:) قاچاقبر ومسیر دیدی سلام برسون
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 7:36 pm

دادا همه ی کسایی ک میان اینجا میگن ما می بریمو اینا همشون از دم جاکِشَن
ولی خداییش به هوای گوگل مپو اینا نمیشه اعتماد کرد
شما بری تو شرایطش میفهمی حرف منو من ی بار ب گار رفتم دیگه تن ب قاچاق نمیدم دیگه(دو ماه پیش)
البته خیلیا هستن ک رفتنو سالم رسیدن
ولی بالاخره باس ریسک کرد
ب خدا شما بری برسی برا من افتخاره

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 7:38 pm

بعدش همین پسرجانی ک شما میگی با 20 سال سن دوبار تو راه قاچاق 1000کیلومتر از وطن خودش گیر افتاده مث شما نشسته پشت نت فتوا بده

peeter

پست توسط peeter » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 8:39 pm

ashkan-velberg نوشته شده:بعدش همین پسرجانی ک شما میگی با 20 سال سن دوبار تو راه قاچاق 1000کیلومتر از وطن خودش گیر افتاده مث شما نشسته پشت نت فتوا بده
ببین هر کسی شرایط خودشو نگا میکنه منی که تا حالاتجربه یه شب توبیابون بودن دارم زندگی سختی داشتم برام یه خورده تجربه هست و از طرفی بقیه هم تجربیاتشون گفتن البته نه تو نت. من از نقشه استفاده مینم واسه پیدا کردن نزدیکترین شهر ها به مقصدم واز اونور جستجو تو گوگل که ببینم چه خبره هر ج هم نگاه میکی میبینی دارن رد میشن . کجا فتوا دادم ؟بیشتر یکساله اینجامو با همه هم صحبتی داشتم .هنوز هم نظرم همونه تقریبا چیزی به اسم قاچاقبر وجود نداره .هستن خیلی کم راهها هم که بسته شده و سخت میشه رفت با اینهمه قاچاقبر نما میشه پیدا کردن سوزن تو انبار کاه
دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی‌فایده کردند: یکی آن‌که اندوخت و نخورد و دیگر آن‌که آموخت و نکرد.

نمایه کاربر
ashkan-velberg

پست توسط ashkan-velberg » سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 9:15 pm

قصد توهین ندارم
تا حدی حرفتون در مورد قاچابرو و اینا صحیحه .
ولی خداوکیلی هم تنهایی ب سبک تکاورای روسیه ای نمیشه رفت
یعنی من الان فکرشو میکنم ک بدون اطلاعات محیطی از اوجا بلند بشی بری خیلی خایه میخاد
بعد یدونه دوتا کشور نیست برا رسیدنت ب هدفت کمه کم باید 5-6تا کشور رد کنی که با این شیوه ی شما خداییش نمیشه

نمایه کاربر
webcamsx

پست توسط webcamsx » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1393, 5:30 am

ashkan-velberg نوشته شده:قصد توهین ندارم
یعنی من الان فکرشو میکنم ک بدون اطلاعات محیطی از اوجا بلند بشی بری خیلی خایه میخاد
بعد یدونه دوتا کشور نیست برا رسیدنت ب هدفت کمه کم باید 5-6تا کشور رد کنی که با این شیوه ی شما خداییش نمیشه
میخوام بهت پیام خصوصی بدم مینویسه کاربر وجود ندارد!

peeter

پست توسط peeter » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1393, 10:26 am

ashkan-velberg نوشته شده:قصد توهین ندارم
منم فک نکنم جایی گفته باشم که با روش تکاوری میخوا برم منم گزینه اولم قاچاقبره که به نظرم اینجا پیدا نمیشه هست حتی به اونایی که قبلا ادم فرستادن نمیشه اعتماد کرد طرف نصفه پول اول میخواد که کار درستی نیست ادم اینطوری پول بده اونایی که خودشون تنهایی بلند شدن رفتن همه یه نظری داشتن که با جونشون بازی کردن اصلا ارزش نداشت اینطوری رفتن . همین الویس با قاچاقبری که قبلا دوستاشو فرستاد رفته گیر کرده و.....

reza21shiraz

پست توسط reza21shiraz » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1393, 1:55 pm

آقا من زنگ زدم سفارت بلاروس گفت برای ویزا یا باید بلیت مسابقات هاکی داشته باشی یا باید دعوتنامه داشته باشی زنگ زدم آژانس مسافرتی گفت این روز ها بلاروس خیلی سخت ویزا میده یک میلیون سیصد هزار تومن پول بلیت هواپیما که باید حتما رفت و برگشت باشه و اینکه به مدت زمان رزرو هتل ویزا اعتبار داره و اینکه ارزون ترین هتل هم روزی 130 دلاره و بعدشم اینکه یه چک 5 میلیونی ضمانت از شخص ثالث میخواد. با همه این موارد رسوندن خودمون تا بلاروس حداقل ده شب اقامت هتل به علاوه هزینه ویزا که 180 دلاره و پول بلیت رفت و برگشت هواپیما چیزی حدود هفت میلیون چهارصد تومن میشه حالا پول آدم پرون و هزینه رفت و آمد تا شهر برست یا هرودنا به کنار
با اهالی بلاروس هم که صحبت میکنم اکثرشون مخالف خروج غیر قانونی هستن بجز یکیش که گفت تو برست میتونی ادم پرون پیدا کنی خیلی راحت ولی چون خارجی هستی ممکنه بهت خیلی قیمت بالا بدن در صوتی که محلی ها با 500 دلار میرن لهستان بدون ویزا توسط قاچاقچی تازه رسیدن به لهستان به یه طرف، عبور از لهستان تا المان هم کلی ایست بازرسی داره

peeter

پست توسط peeter » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1393, 8:43 pm

reza21shiraz نوشته شده:آقا من زنگ زدم سفارت بلاروس گفت برای ویزا یا باید بلیت مسابقات هاکی داشته باشی یا باید دعوتنامه داشته باشی زنگ زدم آژانس مسافرتی گفت این روز ها بلاروس خیلی سخت ویزا میده یک میلیون سیصد هزار تومن پول بلیت هواپیما که باید حتما رفت و برگشت باشه و اینکه به مدت زمان رزرو هتل ویزا اعتبار داره و اینکه ارزون ترین هتل هم روزی 130 دلاره و بعدشم اینکه یه چک 5 میلیونی ضمانت از شخص ثالث میخواد. با همه این موارد رسوندن خودمون تا بلاروس حداقل ده شب اقامت هتل به علاوه هزینه ویزا که 180 دلاره و پول بلیت رفت و برگشت هواپیما چیزی حدود هفت میلیون چهارصد تومن میشه حالا پول آدم پرون و هزینه رفت و آمد تا شهر برست یا هرودنا به کنار
با اهالی بلاروس هم که صحبت میکنم اکثرشون مخالف خروج غیر قانونی هستن بجز یکیش که گفت تو برست میتونی ادم پرون پیدا کنی خیلی راحت ولی چون خارجی هستی ممکنه بهت خیلی قیمت بالا بدن در صوتی که محلی ها با 500 دلار میرن لهستان بدون ویزا توسط قاچاقچی تازه رسیدن به لهستان به یه طرف، عبور از لهستان تا المان هم کلی ایست بازرسی داره
این مشکل حل شدنیه میجرخی دنبال یه راهنما که بشه بهش اعتماد کرد و یه مبلغی قرار میزارین تا برات قاچاقچی پیدا کنه .تا خود برست حتی رفتن دردسر داره .پلیس ببینه گیر میده اکراین هم به همین شکله

bp1987

پست توسط bp1987 » پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 6:31 am

من خودم قصد رفتن دارم ولی این راه هایی که دوستان ارایه می کننم 99 به یک هستش حالا ما که جونمون رو در طبق اخلاص می ذاریم و می خوایم بریم باید یکم منطقی فکر کنیم تا درصدش بره بالاتر ................ ما می خوایم ی شبه برسیم مقصد
به نظر شما آیا بهتر نیست ویزای سن پترزبورگ بگیری بعد از اونجا از طریق دریا بری
البته من مقصدم فنلانده و این به فکر رسیده....
از دوستانی که در مورد این منطقه اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهمایی بفرمایند.

ghago

پست توسط ghago » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 10:45 pm

دادا منم پایه م وا سه سنت پترزبورگ و مسیر بلاروس.ghaderasadzadeh@yahoo.comهرکسی خواست بهم پی امبده

hadi_tabrizi

پست توسط hadi_tabrizi » دو شنبه 13 بهمن 1393, 7:41 pm

سلام به آقایون من دنبال یه همراه و همسفر از راه بلاروس میگردم
از تهران به بلاروس با ویزا هوایی و بعدش خدا هر چی خواست .. کسی هست به این ایمیل اطلاع بده . من بچه تبریزم و خیلی جدی ام تو این کار

hadi_tabrizi

پست توسط hadi_tabrizi » دو شنبه 13 بهمن 1393, 7:43 pm

mechmoj@gmail.com هادی تبریزی

sadegh11

پست توسط sadegh11 » پنج شنبه 3 اردیبهشت 1394, 11:39 am

از بلاروس بهترین گزینه است برایه این مسیر باید ویزایه بلتروس رو بگیرید که با دعوت نامه امکان پذیر هست از بلاروس هم حتما باید با ادم پرون برید برایه این کار من آژانس ستاره ابی رو پیشنهاد میکنم تمام پول رو هم بعد از رسیدن به مقصد پرداخت میکنید ویزایه اکراین رومانی هم میگییره مسیر بلاروس هم زمینی هست با این شماره جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09300618248

نمایه کاربر
Elvis_56

پست توسط Elvis_56 » شنبه 5 اردیبهشت 1394, 9:16 am

sadegh11 نوشته شده:از بلاروس بهترین گزینه است برایه این مسیر باید ویزایه بلتروس رو بگیرید که با دعوت نامه امکان پذیر هست از بلاروس هم حتما باید با ادم پرون برید برایه این کار من آژانس ستاره ابی رو پیشنهاد میکنم تمام پول رو هم بعد از رسیدن به مقصد پرداخت میکنید ویزایه اکراین رومانی هم میگییره مسیر بلاروس هم زمینی هست با این شماره جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09300618248
این آژانس فقط ویزای بلاروس رو می گیره یا بقیه مراحل رو هم انجام میده؟ یعنی مسافر رو از بلاروس زمینی ترانزیت میکنه سمت شینگن؟؟
شگرد جدید کلاهبرداران اینترنتی:
هفته اول: من هنگام خروج از گیت با ویزای جعلی بازداشت شدم و پولم هدر رفت
هفته دوم: کسی از دوستان اگه قاچاقبر مطمئن می شناسه لطفا معرفی کنه!
هفته سوم: دوستان، مژده! یه راه خوب و مطمئن برای خروج پیدا کردم
هفته چهارم: فروش پاسپورت اورجینال اروپایی، 100 % تضمینی، دوستان با شماره من تماس بگیرید!!!
---
هفته پنجم:
با ساخت اکانت جدید خودشونو مسافر جا میزنن و به صورت غیر مستقیم برای خودشون (اکانت قبلی) تبلیغ می کنن!!!

sadegh11

پست توسط sadegh11 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1394, 7:53 am

بله این آژانس آدم پرون هم معرفی میکنه

sadegh11

پست توسط sadegh11 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1394, 7:56 am

از مرز بلاروس الان هم وقتشه چون هوا داره خوب میشه فقط میگم اومدید اینجا خسیس بازی در نیارید با آدم پرون رد شید مرزو مرز دوربین داره آدم پرونه مطمعن هم از همین آژانس باهاش همانگ کنید این مسیر الان داره فوق العاده جواب میده

sadegh11

پست توسط sadegh11 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1394, 7:58 am

ویزایه شینگن هم میگیره از سفارت سوئد این جوری ام میتونید بیاید

ارسال پست

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 159 مهمان